Stickers Store
Stickers Store

Stickers Store v5.89 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Çıkartma mağazası, heyecan verici bir çıkartma koleksiyonu sağlayan bir yardımcı araçtır. Lütfen favori çıkartma paketinizi seçin ve WhatsApp'a ekleyin.

Android Android İletişim
4 ( 959 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickers store
Yapımcı GLStudio Apps
Tür İletişim
Boyut 6MB
Versiyon 5.89
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Stickers store is the most famous version in the Stickers store series of publisher GLStudio Apps
Mod Version 5.89
Total installs 500,000+

İndir (6MB)

Çıkartma mağazası, çeşitli çıkartma kataloğunu destekler; kendi çıkartma paketlerinizi seçin. Uygulama, daha fazlasını gör’e tıklayarak veya arama alanına ihtiyacınız olan çıkartma adını girerek kategoriler arasında gezinmenizi sağlar. Ayrıca, kendi eğlenceli çıkartmalarınızı tasarlayabilir ve bunları herkesin indirmesi için çıkartma mağazasına yükleyebilir, tüm haberciler için en iyi çıkartmaları oluşturabilirsiniz.

Çıkartma mağazası – WhatsApp ve Telegram için çıkartma

ÇEŞİTLİ ÇIKARTMA KOLEKSİYONU

Uygulama, duygularınızı alıcıya iletebilecek benzersiz çıkartmaları özgürce seçmek için binlerce komik çıkartma ve ilginç gif dosyası sağlar. Duygularınızı daha net ifade etmek için kelimeler yerine çıkartmalar kullanın. Birçok etkileyici tasarım sağlayın, arama yaparken size zaman kazandırmak için çok çeşitli sık kullanılan çıkartmaları görüntülemek için favori koleksiyonunuzu WhatsApp’a ekleyin.

SÖZLER YERİNE İFADE EDİLEN HİSLER

Birkaç kelime ve zayıf ifade ile oldukça kuru bir insansınız; bu uygulama mükemmel bir seçim olacaktır. Uygulama, mesaj yazarken bile duygularınızı en iyi şekilde iletmenize yardımcı olacak, insan duygularına dayalı çekici çıkartma paketleri sunar. Kapsamlı çıkartma kataloğu, kategoriler arasında gezinmenize, konumları değiştirmenize, yeni çıkartmalar eklemenize, daha fazlasını görüntülemenize ve talep üzerine çıkartma aramanıza olanak tanır. Sevdiklerinize söylemek istediklerinizi ifade etmek için size en samimi duyguları getirmeyi vaat ediyor.

Çıkartma mağazası – WhatsApp ve Telegram için çıkartma

KENDİ ÇIKARTMALARINIZI TASARLAYIN

Karşınızdaki kişiye söyledikleriniz konusunda endişe duymanız önemli bir engel teşkil etmeyecektir; şu anki duygularınızı tam olarak anlamayacaklar. Kendi çıkartmalarınızı tasarlamanıza, en iyi iletmek istediğiniz duyguları kendi duygularınızı temel alan tasarımlarla ifade etmenize olanak tanıyan Stickers mağazası doğdu. Tüm haberciler için çıkartma teklifi; benzersiz çıkartmalar arayın, seçin ve oluşturun.

ANA ÖZELLİKLER

– Kediler, köpekler, maymunlar gibi eğlenceli karakterlere göre sınıflandırılmış çeşitli bir çıkartma koleksiyonu sağlar…
– Kelimeler yerine duyguları ifade etmeyi kolaylaştırmak için çıkartmalar kullanın, kelimeler yeterli olmadığında duyguları daha net ifade etmenize yardımcı olur.
– Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği içeren çıkartma mağazasına ve uygulamaya yüklenen benzersiz çıkartmalar oluşturun.
– Telegram’ın izniyle yayınlanan uygulamada bulunan Telegram çıkartma koleksiyonu, telif hakkı konusunda endişelenmenize gerek yok
– WAStickerApps ile uyumlu, yeni çıkartmalar seçin ve sık kullanılan çıkartmaları görüntülemek için sık kullanılanlara ekleyerek zamandan tasarruf edin.


İndir (6MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stickers store ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir