Stickers For WhatsApp & Emoji
Stickers For WhatsApp & Emoji

Stickers for WhatsApp v1.4.7 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) indir 2022


WhatsApp ve emoji için çıkartmalar, duygularınızı kolayca iletmenize yardımcı olacak binlerce harika çıkartma ve animasyondan oluşan bir dünyanın kapılarını açar.

Android Android İletişim
4 ( 840 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickers for WhatsApp & emoji
Yapımcı StickersOK
Tür İletişim
Boyut 42MB
Versiyon 1.4.7
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Stickers for WhatsApp & emoji is the most famous version in the Stickers for WhatsApp & emoji series of publisher StickersOK
Mod Version 1.4.7
Total installs 5,000,000+

İndir (42MB)

Sözlerinizi değiştirebilecek bir uygulama arıyorsanız, WhatsApp ve emoji için Çıkartmalar tam size göre doğmuş bir beyin çocuğudur. Kullanıcılar aldıkları çıkartma sayısına şaşıracaklar. Size hayvanlardan bitkilere kadar çok çeşitli temalar getiriyoruz. Çıkartma kullanmak istediğiniz herhangi bir içerik için çoğu burada görünür. Duyguları kısa mesajlarla ifade etmek daha önce hiç bu kadar canlı olmamıştı. Hiçbir kelime, duygularınızı çıkartmalar gibi tam olarak ifade edemez.

WhatsApp ve emoji için çıkartmalar WhatsApp ve emoji için çıkartmalar

KULLANICILARI NOEL VE ​​YENİ YIL ÇIKARTMALARINA HOŞ GELDİNİZ

En son sürümle size daha fazla koleksiyon getiriyoruz. Buradaki çıkartmalar özel bayram günleri için uygun olacaktır. Size Noel günlerinin hissini ve atmosferini getiriyoruz. Tipik olarak, Noel Baba’nın görünümü veya beyaz karla kaplı sevimli mavi çam ağaçları. Bununla da kalmayıp bu uygulama size Merhaba, Yeni Yıl gibi birkaç yeni konu da sunuyor…

SÖZCÜKLER YERİNE ÇIKARTMALAR VE ANİMASYONLAR ARACILIĞIYLA SÖYLENECEK

Metin mesajları yoluyla iletişim kurmanın faydaları Görünüşe göre herkes biliyor. Ancak göndericinin tüm duygularını alıcıya tam olarak aktaramaması temel sınırlamaya sahiptir. Bu nedenle kullanıcılar, ifade etmek istedikleri kelimeleri görselleştirmenize yardımcı olabilecek bir uygulamaya ihtiyaç duyarlar. WhatsApp ve emojiler için çıkartmalar, dünya çapında milyonlarca kullanıcının bu temel ihtiyacını karşılamak için doğdu.

Bununla kalmayıp, bu uygulamanın çeşitli bir çıkartma sistemi var ve animasyonlar içeriyor. WhatsApp ve emoji için Etiketler’de, kullanıcıların içeriği görselleştirmesini kolaylaştırmak için resimler birkaç saniyeliğine hareket ettirilecektir. Burası bir aşk cenneti ama bazen de mizahi görüntüler yakıyor. Tek bir dokunuşla duygularınızı her bir animasyona dönüştürebilirsiniz.

WhatsApp ve emoji için çıkartmalar WhatsApp ve emoji için çıkartmalar

DAHA TATLI TEBRİKLER VE SELAMLAR GÖNDER

Arkadaşınızın veya ailenizin doğum günü vesilesiyle, ancak sadece kuru dilekler göndermek istemiyorsanız, WhatsApp ve emoji için Etiketler’e bakabilirsiniz. Burası size renkli mutlu yıllar çıkartmalarından oluşan bir cennetin kapılarını açıyor. Ayrıca, görüntü de dekore edilmiş ve birçok farklı ilginç formda tasarlanmıştır. Ya da iyi geceler sözleri, tutkulu öpücükler her zamanki gibi tatlı ve romantik. Artık kullanıcılar ve aileler günaydını yazmaktan daha doğal bir şekilde söyleyebilirler.

ÇİÇEKTEN KOSTÜMLERE KOLEKSİYON FARKLILIĞI

Artık çeşitli büyüleyici temalar aracılığıyla duygularınızı ifade etmekte özgürsünüz. Sevdiğiniz kişinin uzun mesafeli bir ilişkide daha mutlu olmasına yardımcı olmak için kırmızı gül buketleri olabilir. Ya da bazen parlak gülümsemelerin görünümü sohbeti daha samimi ve doğal hale getirir. Sadece bu değil, kullanıcılar istedikleri çıkartma ve animasyon sistemini bulmak için anahtar kelimeler yazabilirler. Meyvelerden bahsetmişken, kıyafetler de etkileyici bir şekilde eklenir. Özellikle burası, kimono, ao dai gibi diğer ülkelerin geleneksel kıyafetlerini içeriyor…

WhatsApp ve emoji için çıkartmalar WhatsApp ve emoji için çıkartmalar

ANA ÖZELLİKLER

  • Eşsiz bir fırsat, kelimelerle tarif edilmesi zor kelimeleri çıkartma sistemi aracılığıyla ifade edebilmenizdir.
  • Kullanıcılar ayrıca mutlu bir doğum günü veya iyi geceler dilediklerinde daha heyecan verici animasyonlar keşfetmek için akıllı animasyon sistemini kullanabilirler.
  • Yılbaşı, Noel veya kış ve yaz mevsimleri gibi yılın ünlü festival mevsimlerine bir çıkartma koleksiyonu ekleyin.
  • Çıkartmalar, siz ve diğer kişi arasındaki iletişimin başlangıcını daha az garip ve katı hale getiren çeşitli selamlamalar sunar.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce çiçek veya dünyanın dört bir yanından geleneksel kıyafetlerin simülasyonu ile bir çiçek bahçesi sergileniyor.


İndir (42MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stickers for WhatsApp & emoji ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStickersOK

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir