Sticker Maker
Sticker Maker

Sticker Maker v1.0.34 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Sticker Maker: Make Stickers for Whatsapp, kullanımı tamamen basit özelliklerle Whatsapp için çıkartmalar oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Aynı zamanda çeşitli kaynaklardan ve görsellerden ilham alarak kendi başınıza çeşitli paketler oluş

Android Android Araçlar
4 ( 101 puan )
Fiyat: $0
İsim Sticker Maker
Yapımcı Lyrebird Studio
Tür Araçlar
Boyut 34MB
Versiyon 1.0.34
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Sticker Maker is the most famous version in the Sticker Maker series of publisher Lyrebird Studio
Mod Version 1.0.34
Total installs 500,000+

İndir (34MB)

Sticker Maker: Make Stickers for Whatsapp, kullanımı tamamen basit özelliklerle Whatsapp için çıkartmalar oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Aynı zamanda çeşitli kaynaklardan ve görsellerden ilham alarak kendi başınıza çeşitli paketler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bu paketleri uygulamak kolaydır ve etkileyici mesajlaşma sürelerine sahip olacaksınız.

Çıkartma Yapıcı: Whatsapp için Çıkartma Yapın Çıkartma Yapıcı: Whatsapp için Çıkartma Yapın

WHATSAPP İÇİN KOLAYCA ÇIKARTMALAR OLUŞTURUN

Çıkartmalar, kullanıcıların duygularını ifade etmelerine yardımcı olduğunda her zaman önemli bir rol oynar ve Sticker Maker: Make Stickers for Whatsapp, kullandığınız çıkartma sayısını artırmanıza yardımcı olacak bir araç olacaktır. Whatsapp için birçok farklı çıkartma oluşturabildiğinden ve elbette hepsi sizin özelliklerine sahip olduğundan veya farklı kaynaklardan ilham aldığından işlevselliği basittir. Böylece çıkartmalar aracılığıyla memler oluşturabilecek ve bunları arkadaşlarınıza gönderebileceksiniz.

GÖRÜNTÜLERİ KIRIN VE KOLAYCA ÇIKARTMALAR OLUŞTURUN

Kullanıcıların Sticker Maker: Make Stickers for Whatsapp’ta bulduğu özellik, bir ilham kaynağı veya benzersiz bir fikir bulmanız gerektiğinde basittir. Daha sonra kendinize farklı içeriğe sahip bir görüntü gibi bir ortam hazırlayacak ve o görüntüdeki temel öğeleri kesmeye başlayacaksınız. Uygulama, elemanları ayrıntılı olarak ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak birçok farklı kesme özelliğine sahiptir ve ayrıca kullanıcı açısından titizlik gerektirir.

Çıkartma Yapıcı: Whatsapp için Çıkartma Yapın Çıkartma Yapıcı: Whatsapp için Çıkartma Yapın

KOLAY STICKER PAKETLERİ OLUŞTURUN

Kullanmak istediğiniz içeriği kesmeyi bitirdikten sonra, Sticker Maker: Make Stickers for Whatsapp’ta başka bir arka plana aktarılacaktır. Kendinize bir çıkartma yaptırmak ve farklı temalara sahip bir dizi çıkartma oluşturmak için birkaç adıma ihtiyacınız var. Bu paketleri oluşturmak, onları farklı durumlarda doğru şekilde kullanırken ve diğer çıkartmalarla karıştırılmadan gereklidir. Ayrıca, sadece tek bir paket kullanmayacaksınız.

İSTEDİĞİNİZ PAKETLERİ UYGULAYIN

Kendinize bir sürü havalı çıkartma aldıktan sonra, kesinlikle yapmanız gereken bir sonraki şey onları Whatsapp’a göndermek. Sticker Maker: Make Stickers for Whatsapp’ta tamamen hızlı bir şekilde yapılır ve bu çıkartmaların her kullanımında eğlence bulabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp’ınıza ekleyebileceğiniz çıkartma paketlerinin sayısı sınırsızdır ancak mevcut paketlerinizi tükettiğinizde ekleyin.

METİN VERMEK DAHA EĞLENCELİ

Elbette bu uygulamanın mesajlaşma zamanlarınıza getirebileceği eğlencenin farkına varacaksınız. Kullandığınız kaynaklar tamamen çeşitli olduğundan, ilettiğiniz içerik arkadaşlarınız için heyecan verici ve alakalıdır. Herhangi bir görüntüde bir karakterin fotoğraflarıyla veya yüz ifadeleriyle komik çıkartmalar oluşturabileceğiniz söylenebilir. Yani bu çıkartmaların eğlencesi tamamen yüksek ve herkes uygulayabilir.

Çıkartma Yapıcı: Whatsapp için Çıkartma Yapın Çıkartma Yapıcı: Whatsapp için Çıkartma Yapın

BİRÇOK KULLANICI İÇİN UYGUN UYGULAMA

Elbette herkes, birçok nesne için tamamen uygun birçok ilginç çıkartma ve manipülasyona sahip olmak ister. Uygulama, kompakt bir kapasiteye sahip olduğundan ve konfigürasyon çok zor olmadığından birçok farklı cihaz üzerinde çalışabilir.

Whatsapp için nihayetinde kullanıcıları çeken çıkartmalar oluşturan bir uygulama, çünkü:

  • Kişiselleştirilmiş çıkartmalar oluşturabilir ve arkadaşlarınızla eğlenceli diyaloglar getirebilirsiniz.
  • Oluşturabileceğiniz çıkartmaların sayısı sınırsızdır ve gördüklerinizden ve bulduklarınızdan ilham alır.
  • Uygulamanın görüntü kırpma özellikleri, ana içeriği doğru bir şekilde alabilmeniz için tamamen ayrıntılıdır.
  • Oluşturup Whatsapp’ınıza ekleyebileceğiniz ve dilerseniz arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz birçok paket olacak.
  • Uygulama, kompakt bir kapasiteye sahip olduğunda ve çok fazla yapılandırma gerektirmediğinde birçok kişi tarafından tamamen erişilebilir durumdadır.


İndir (34MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sticker Maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLyrebird Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir