Stick Nodes Pro
Stick Nodes Pro

Stick Nodes Pro 3.3.4 APK (Ücretsiz/Yamalı) indir 2022

Stick Nodes Pro - Stickfigure Animator, sayısız animasyon tasarım uygulaması arasında mücadele ediyorsanız, tam size göre mükemmel bir öneridir. Bu, animasyon yolundaki yeni paspaslar için ideal ortam olarak kabul edilir. Ayrıca, çoğu eski gazi için

Android Android Eğlencelik Bilgi Oyunları
4 ( 213 puan )
Fiyat: $0
İsim Stick Nodes Pro
Yapımcı ForTheLoss Games
Tür Eğlencelik Bilgi Oyunları
Boyut 67MB
Versiyon 3.3.4
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Stick Nodes Pro is the most famous version in the Stick Nodes Pro series of publisher ForTheLoss Games
Mod Version 3.3.4
Total installs 50,000+

Stick Nodes Pro – Stickfigure Animator, sayısız animasyon tasarım uygulaması arasında mücadele ediyorsanız, tam size göre mükemmel bir öneridir. Bu, animasyon yolundaki yeni paspaslar için ideal ortam olarak kabul edilir. Ayrıca, çoğu eski gazi için yeterince güçlü ve olağanüstü özelliklere sahiptir. Oldukça basit kullanıma paralel olarak, son derece kullanışlı ve ilginç olan gizli özellikler vardır.

Stick Nodes Pro – Stickfigure Animator

EN MÜKEMMEL OLMAK İÇİN SÜREKLİ GÜNCELLENİR

Her şeyden önce, Stick Nodes Pro, uygulamanın çalışmasını daha kararlı ve sorunsuz hale getirmek için birçok dahili güncellemeyi test etti ve gerçekleştirdi. Böyle bir kullanıcı, dururken bile, daha yavaş bir uygulamayı tercih edebilir, her zaman karışıklık aktiftir. Bu nedenle diğer uygulamalara göre ilk güçlü noktamız bu. Sadece aktif konfigürasyonda durmakla kalmıyor, aynı zamanda birçok özellik güncellemesi de eklendi.

En son sürümü kullanarak bir nesneyi kolayca yeniden boyutlandırabilirsiniz. Şimdi, kontrol ekranında yeni bir komut düğmesi belirdi. Bu, Hızlı Yeniden Boyutlandırma Aracıdır. Kullanıcı bir resim veya herhangi bir metin çerçevesi seçtiğinde, yeni araç hakkında otomatik olarak bir bildirim görüntülenir. Ancak, Görünüm Seçenekleri panelinden devre dışı bırakarak bu özelliği ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Stick Nodes Pro – Stickfigure Animator

DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE ZUM İLE HER GÖRÜNTÜ

Kusursuz bir animasyon filmi oluşturabilmek için, segmentlerdeki her detayın sizin tarafınızdan titizlikle yapılması gerekir. Filmdeki tüm detaylar harikayken, bitmiş çalışmayla sizi hayal kırıklığına uğratmak için hiçbir sebep yok. Yaratıcı çalışmalarınızı destekleyen en son sürümle kullanıcılar görüntüleri % 5000’e kadar yakınlaştırabilir. Tatmin edici olmayan küçük detayların gözlemlenmesini ve ayarlanmasını kolaylaştırır.

STICKFIGURE ANİMASYON TOPLULUĞU

O rengarenk dünyaya adım attığınızda çöp adam sistemini kullanarak çizgi film görselleri oluşturabilirsiniz. Bu özel karikatür topluluğu ona ilham verdi, bu nedenle web sitemiz 30000’den fazla farklı çubuk figür içeriyor. Web sitesine gidebilir, ihtiyacınız olan şeyleri arayabilir ve ardından bunları ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu çubuk figürlerden, kişisel bir dokunuşla görüntüler oluşturmak için yaratıcılığınızı kullanacaksınız.

Stick Nodes Pro – Stickfigure Animator

YENİ BİR KAMERA İLE PROFESYONEL SANATÇI OLUN

Flash’taki bir v-cam gibi, kamera sistemi çevrenizi kaydırmanıza ve yakınlaştırmanıza olanak tanır. Bu, animasyon oluşturmak için önemli bir şeydir. Karakter hareketleri daha basit bir şekilde oluşturulur. Bu basit kamerayla yüzlerce profesyonel şaheser yaratabilirsiniz! Her kaydırma, geçiş ve sahne aşılamada profesyonellik.

KİŞİLİĞİNİZLE KARAKTER TOPLAMASI

Animasyonlu bir karakter, oluşturulduktan sonra Stick Nodes Pro’nun belleğinde saklanacaktır. Yavaş yavaş, sadece sizin için her türden animasyonlu nesne koleksiyonu oluşturulur. Bu, bir süre sonra hayal gücünüz, yaratıcılığınız ve zamanınız ve emeğiniz için paha biçilmez bir varlıktır. Aşağıdaki animasyon projeleri ile eski karakterlerinizin uygun olduğunu düşünüyorsanız, nihayetinde onları tekrar tekrar kullanmanıza izin verilir. Bu özelliğe Film Klipleri denir.

Bu grafik krallıkta, yükselen sanatçı ruhunuzu buraya bırakmakta özgürsünüz. Şekiller, renkler ve orantılardaki çeşitli özelleştirmeler gelip keşfetmenizi bekliyor. Her belirli segment temelinde, eğrilik, herhangi bir eğim de ayarlanabilir. Bu evrende türünün tek örneği olan benzersiz fikirleri desteklemeye hazırlar. Sanatta, geleneksel olmayan yaratıcılık esastır. Artık Stick Nodes Pro ile hiçbir kurala bağlı kalmayacaksınız.

Stick Nodes Pro – Stickfigure Animator

MÜKEMMEL KOMBİNASYON

Resimler var ama ses yok, buna animasyon film denilemez. Bu nedenle görüntü dizilimine yapılan yatırımın yanı sıra ses sistemi de eşit olarak odaklanmıştır. Stick Nodes Pro, sistemde bulunan şarkıları ve müzik parçalarını kullanmanızı sağlar. İhtiyaçlarınızı karşılamıyorlarsa, harika animasyonlar oluşturmak için eklemek üzere kendi ses dosyalarınızı alabilirsiniz. Karakterin görüntüleri, sesleri ve eylemlerinin bir kombinasyonudur.

BÜYÜK KALİTE

Genel olarak MP4 videoya aktarabilme özelliği ile animatörler için ideal bir ortam olmasının yanı sıra, bitmiş çalışma GIF olarak dışa aktarılabilir. Kısa GIF’ler ile arkadaşlarınız ve akrabalarınızla yaptığınız sohbetlerde kişiliğinizi kolayca ifade edebilirsiniz. Bu uygulamada bulanık görüntü kavramı olmayacak. Tüm resimler, videolar, GIF’ler en yüksek, en net ve en profesyonel görüntü kalitesiyle dışa aktarılır.


İndir (67MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stick Nodes Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir