Stick Cricket Live
Stick Cricket Live

Stick Cricket Live v2.0.10 APK + MOD (Menü/Her Zaman Mükemmel, Kilitsiz) indir 2022


Stick Cricket Live, oyuncuların beceri ve muhakeme yeteneğiyle maçları geçecekleri kriket oynanışını getiren bir oyundur. Diğer oyuncularla seviyeleri tamamlamak için zaman harcayacak ve her atışta kendinizi ifade edeceksiniz. Aynı zamanda, her seviy

Android Android Spor
4 ( 668 puan )
Fiyat: $0
İsim Stick Cricket Live
Yapımcı Stick Sports Ltd
Tür Spor
Boyut 90M
Versiyon 2.0.10
MOD Menü/Her Zaman Mükemmel, Kilitsiz
Orjinal Google Play
Stick Cricket Live is the most famous version in the Stick Cricket Live series of publisher Stick Sports Ltd
Mod Version 2.0.10
Total installs 1,000,000+
MOD 1
 • MENÜ MODU
 • Tüm stadyumların kilidi açıldı
 • Her zaman daha fazla 3 puan (her zaman 6'yı kapatın)
 • Her zaman 6 puan (her zaman 3'ü kapatın)

MOD 2
 • MOD Menüsü
 • Daima 6 // Daima Mükemmel Vuruş
 • Otomatik Vuruş // Sizin için şutu vuracak
 • Rastgele Gecikme // Geçerli gibi görünen gecikmeler
 • Yön Belirt // Hangi yöne vuracağınızı söyler
 • Hızlandırmasız Çanta // Ücretsiz Çantanın Kilidini 10 Saniyede Aç

Stick Cricket Live, oyuncuların beceri ve muhakeme yeteneğiyle maçları geçecekleri kriket oynanışını getiren bir oyundur. Diğer oyuncularla seviyeleri tamamlamak için zaman harcayacak ve her atışta kendinizi ifade edeceksiniz. Aynı zamanda, her seviyenin arkasında etkileyici ödüller de alıyorsunuz ve farklı özelliklere sahip birçok vurucunun kilidini açabiliyorsunuz. Kazanma oranınıza katkıda bulunan bir faktör olacaklar.

Canlı Kriket Sopa

KRİKETE BASİT BİR ŞEKİLDE ERİŞİM

Stick Cricket Live’da oyuncular kriketle ilgili oyunlara erişebilecek ve birçok insan için mükemmel bir şekilde uygun. Oyun, kriket maçının yalnızca bir bölümünü getirir, böylece herkes onu çabucak kavrayabilir. Aynı zamanda birçok karakter arasında kontrol yapmanıza gerek kalmayacak ve sadece cilalama rolünü deneyimleyeceksiniz. Başka bir deyişle, oyun, oyuncuların durumu ve topa doğru bir şekilde vurmak için zamanı değerlendirmesini gerektirir.

You will observe the character and the game screen in a third-person perspective, and on the screen, there will appear two arrow buttons pointing left and right. These two buttons control the two directions of the character’s ball depending on the pitch. At the same time, hitting a ball will accurately require a lot of timing. You will know how your results are when the early or late hit bar appears, and the camera will change according to the ball’s direction.

Canlı Kriket Sopa

FACE OFF AGAINST OTHER PLAYERS IN 1VS.1 MATCH

Stick Cricket Live oynadığınızda, 1vs.1 maçında diğer oyuncularla karşılaşacaksınız ve elbette rakibiniz de melon değil, vurucu olacak. Topa vurduğunuzda, bu nokta tanınacaktır çünkü mavi topunuz ve rakibin kırmızı topu görünüp uçup gidecektir. Bu iki top, oyuncunun vuruşuna bağlı olarak farklı yönlerde uçacak ve daha ileri giden kişi daha fazla puan alacak. Oradan, en yüksek toplam puana sahip olan kazanan olacak.

Canlı Kriket Sopa

Her oyuncunun amacı, mümkün olduğu kadar çok puan kazanmak ve maksimum puanı elde etmektir; birçok şeyi düşünmeniz gerekecek. Her çekimden sonra çıkan bildirim çubuğunda bu çubuk üzerinde belirli bir noktayı gösteren bir gösterge olacaktır. Ayrıca, atışınızın en doğru olup olmadığını size söyler ve atışınızı ayarlamanız gerekir. Oradan doğru vurursanız, skor üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.

Başarılı bir şut yaptığınızda, şüphesiz topunuzun en uzun mesafeyi kat etmesini isteyeceksiniz. En yüksek puanı sahadan uçtuğunda ve bazen de tribünlere düştüğünde alabilirsiniz. Bazı durumlarda oyuncular, topu kaçırdıklarında veya çok uzağa gitmeyecek kadar erken vurduklarında da hata yaparlar. Bu nedenle, bu oyunun oynanışı tamamen zor değil, her saldırıda dikkat ve doğruluk gerektiriyor.

Canlı Kriket Sopa

MUHTEŞEM ÖDÜLLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Stick Cricket Live’ın bazı seviyelerini tamamladıktan sonra, oyuncular elmaslar, madeni paralar ve hatta sandıklar gibi etkileyici ödüller alabilecekler. Sandıklar, birçok benzersiz öğenin kilidini açmanıza yardımcı olur ve bazen ilgili vuruşların ve spor ekipmanlarının kilidini açmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, kaynaklarınızı daha fazla sandık açmak için kullanabilir ve vuruş yapanların istatistiklerini artırma fırsatına sahip olabilirsiniz. Daha mükemmel çekimler yapmanıza yardımcı olacaktır.


İndir (90M)

Artık indirmeye hazırsınız Stick Cricket Live ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir