Stick Battle: War Of Legions
Stick Battle: War Of Legions

Stick Battle: War of Legions v2.5.6 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Stick Battle: War of Legions, oyuncuların muhalefetin gücüne karşı stickmen savaşçılarını kontrol edecekleri bir strateji oyunudur. Çeşitli savaşlarla, sağlam bir ekip oluşturmak için savaşçıları toplayabilir ve gücü artırabilirsiniz.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 674 puan )
Fiyat: $0
İsim Stick Battle: War of Legions
Yapımcı DIVMOB
Tür Strateji Oyunları
Boyut 55MB
Versiyon 2.5.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Stick Battle: War of Legions is the most famous version in the Stick Battle: War of Legions series of publisher DIVMOB
Mod Version 2.5.6
Total installs 1,000,000+

Stick Battle: War of Legions, sahip olduğunuz çöp adamları, savaşçıları kullandığınızda zorlu savaşlardan önce açılıyor. Maç, oyuncuların gözlemi altında gerçekleşir ve maç gerçekleşmeden önce doğru stratejiyi bulmak zorunda kalırsınız. Aynı zamanda, karakter sayısı çeşitlidir ve onları birçok şekilde açabilir ve manganızın gücünü yükseltebilirsiniz.

Çubuk Savaşı: Lejyonlar Savaşı

STICKMEN SAVAŞÇILARININ MÜCADELESİ

Stick Battle: War of Legions’da oyuncular, mavi ve kırmızı renklerle birbirinden ayrılan iki çöp adam grubu arasında bir savaşa girecekler. Mavi ordunun lideri olacaksınız ve hedef, ordunuzun rakibi yenmesine izin vermenin bir yolunu bulacağınız tamamen anlaşılabilir. Aynı zamanda, iki taraf birbirine saldırdıktan sonra herhangi bir ayar yapamadığınız için herhangi bir savaş öncesi hazırlık gereklidir.

Oyun ekranı ikiye bölünecek ve dizilişinizi düzgün bir şekilde yeniden düzenlemek için düşman birliklerinin sayısını kolayca görebileceksiniz. Aynı zamanda karakterinizi istediğiniz konuma sürüklemeniz için alan farklı karelere bölünmüştür. Ek olarak, yararlanabileceğiniz karakter sayısı çeşitlidir ve dikkatli olmanız gereken yeni düşmanlar da ortaya çıkacaktır. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyundur.

Çubuk Savaşı: Lejyonlar Savaşı

DÜŞMANLARINI ALT ALTINA ALMAK İÇİN GÜÇLÜ SAVAŞÇILARI TOPLA

Stick Battle: War of Legions’ın başlangıcı size belirli sayıda karakter veriyor ve oyunun mekaniklerine kolayca alışıyorsunuz. Ekranın üst kısmında, iki fraksiyonun gücünü kademeli olarak gösteren bir çubuk; bir taraf diğerini ezecek. Aynı zamanda, her şey otomatik olarak gerçekleşir, bu nedenle savaşçıların gücü ve onlar için ayarladığınız pozisyon gereklidir. Kolayca güçlü taktikler oluşturabilirsiniz.

Savaşta kaçırmayacağınız harika bir özellik, kuvvetleriniz için yükseltme mekanizmasıdır. Bu mekanizma, iki tür birliği birleştirdiğinizde uygulanır ve güçleri artar, ancak yükseltmeden sonra ayrılamazlar. Bu nedenle, yükseltmeyi gerçekleştirmek için tamamen farklı sayıda birliğe ihtiyacınız olacak; düşmanın her zaman bir adım önde olduğu ve yeni tip savaşçılara sahip olduğu durumlarda gereklidir.

Çubuk Savaşı: Lejyonlar Savaşı

SAVAŞÇILARI VE DESTEK EŞYALARINI TOPLA

Stick Battle: War of Legions’da yeni güçlerin kilidini açmanın birçok yolu var. İlk yol oyundaki farklı seviyeleri geçmektir ve ilerleme çubuğunda sandık simgesini göreceksiniz. Yani o seviyeyi geçtiğinizde, farklı niteliklere sahip bir karakterin kilidini açıp kadroya ekleyebilecek kadar şanslı olabilirsiniz. İkinci yol, sahip olduğunuz kaynakları farklı paketler veya diğer sandıkları açmak için kullanmaktır.

Yukarıda belirtildiği gibi, her şey yapıldıktan sonra herhangi bir ayarlamanız olmayacak, ancak yine de destek karakterlerini arayabilirsiniz. Özellikle, baştan düzenlenmiş karakterler değiştirilemez, ancak arkadan yeni karakterler görünebilir ve bu özelliği yalnızca sınırlı ölçüde kullanabilirsiniz.

Çubuk Savaşı: Lejyonlar Savaşı

İki çöp adam grubu arasındaki savaşlar, şu özellikleri taşıyan oyuncuları cezbeder:

  • Rakip stickmen fraksiyonunun gücüyle savaşmak için rahatça konumlandırılabilecek bir savaşçı ekibine sahip olacaksınız.
  • Savaş sırasında oyun içi herhangi bir ayarlama yapamayacaksınız ancak yeni karakterler çağırarak takımı destekleyebileceksiniz.
  • Her savaşın etkileyici ödülleri vardır ve şansla yeni savaşçıların kilidini açabilir ve onları takıma ekleyebilirsiniz.
  • Yükseltme elemanı, tamamen çeşitli kuvvetler gerektiren aynı tipteki iki birimin birleştirilmesiyle yapılır.
  • Farklı niteliklere sahip savaşçılar bulabilmek için daha fazla paket veya şanslı sandık açabilirsiniz.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stick Battle: War of Legions ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanDIVMOB

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir