Stellarium Plus
Stellarium Plus

Stellarium Plus v1.8.3 APK + MOD (Optimize Edilmiş) indir 2022


Stellarium Plus, kullanıcılara inkar edilemez güzellikte ve devasa sayıda gezegenler, yıldızlar ve nebulalarla dolu bir gökyüzü sunar. Bu gökyüzü gözlem deneyimini kolayca özelleştirebilir ve onları tanımak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri ekleyebil

Android Android Eğitim
5 ( 927 puan )
Fiyat: $0
İsim Stellarium Plus
Yapımcı Stellarium Labs
Tür Eğitim
Boyut 135MB
Versiyon 1.8.3
MOD Optimize edilmiş
Orjinal Google Play
Stellarium Plus is the most famous version in the Stellarium Plus series of publisher Stellarium Labs
Mod Version 1.8.3
Total installs 50,000+

İndir (135MB)

Stellarium Plus, gökyüzünde bilim tarafından kaydedilen birçok şeye erişim sağlayan kullanıcılar için astronomi ile ilgili bir hazine açan bir uygulamadır. Sayıları tamamen çeşitlidir ve görüntü kalitesi herhangi bir kullanıcıya hitap edebilir. Aynı zamanda, ekvator, meridyen gibi bazı yardımcı faktörler, gözlemde kolaylık sağlamak için gökyüzü ile ilgili bazı yönleri ayarlar.

Göğün GÜZELLİĞİNİ GECE İZLEYİN

Stellarium Plus’ı deneyimlediğinizde, yıldızların, nebulaların ve diğer birçok unsurun size getirdiği güzellikten kesinlikle etkileneceksiniz. Bunları tüm ayrıntılarıyla görebilir ve istediğinizi keşfetmekte özgürsünüz. Aynı zamanda uygulama, keşif tercihlerinize göre tamamen etkileyici bir görüntüleme deneyimi elde edebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz birçok özellik de sunuyor. Gökyüzündeki elementlerin sayısı ulaşılabilecek kadar büyüktür.

Stellarium Plus – Yıldız Haritası Stellarium Plus – Yıldız Haritası

Göğün GÜZELLİĞİNE KOLAYLIKLA ERİŞİM

Stellarium Plus’ın temel özelliklerini öğrendikten sonra, bu uygulamanın sunduğu her şeyi öğrenmek için zaman ayıracaksınız. Spesifik olarak, uygulamanın devasa koleksiyonu bulabileceğiniz milyarlarca yıldıza, sayısız gezegene ve bilimsel olarak kaydedilmiş milyonlarca galaksiye ulaşabilir. Gördüğünüz şeylerin gerçek şeklini görmek için yakınlaştırmakta özgürsünüz ve elbette kaliteleri yüksek ve keşiflerinizi tatmin etmeye yardımcı oluyor.

DOĞRU GÖZLEM YÖNTEMİNİ SEÇİN

Bulunduğunuz mekana uygun bir görünüme sahip olmak için Stellarium Plus’ta kendinizi farklı görünümlere ayarlayabilirsiniz. Özellikle, cihazı hareket ettirdiğinizde veya hareket ettirdiğinizde gözlem konumunuzun değişip değişmediğine karar verirken ilk faktör sensördür. olumsuzluk. Eğer gece kullanıcısıysanız gece modu açmanız gereken bir moddur çünkü rengi kırmızıya çevirerek gökyüzünü görmenize ve gözlerinizi korumanıza yardımcı olur.

Stellarium Plus – Yıldız Haritası Stellarium Plus – Yıldız Haritası

GÖKYÜZÜYLE İLGİLİ ELEMANLARI TAM OLARAK GÖRÜNTÜLEYİN

Bir bilim meraklısıysanız ve Stellarium Plus’ta önemli bilgiler bulmak istiyorsanız, o zaman elbette yıldızlı gökyüzünü görmek yeterli değildir. Hızlı bir şekilde bilmediğiniz şeyleri keşfetmek için bazı öğeler eklemeyi seçebilirsiniz. Hangi yıldızların bir takımyıldız oluşturduğunu öğrenmek için ekvator, meridyen ve takımyıldız görüntü çizgilerini kolayca ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, gökyüzünü farklı yerlerde gözlemlemek için ilgili manzarayı da seçebilirsiniz.

YILDIZLARIN RENK VE GÖRÜNÜRLÜĞÜNÜ ÖZELLEŞTİRİN

Uygulama zaten çok nesneli görüntülenebilir durumda, ancak yine de farklı öğelerle düzenlenebilir. Işık kirliliği gökyüzünün koyuluğunu belirler ve bunu bir kaydırıcı ile veya atmosfere tıklayarak ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, yıldızların ve gezegenlerin etiketleri küçükten kalına doğru görüntülenebilir ve tüm kaydırıcılar en üst konumdaysa, gökyüzü bilgilerle dolacak ve oldukça kafa karıştırıcı görünecektir. Limit büyüklüğü, diğer faktörlere göre gökyüzünü ne sıklıkta göreceğinize karar vermenize yardımcı olacaktır.

Stellarium Plus – Yıldız Haritası Stellarium Plus – Yıldız Haritası

GÖKKUYU İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İZLEYİN

Astronomi tutkunuysanız ve gökyüzünde güzel şeyler görmek istiyorsanız uygulamayı online veya offline olarak kullanabilirsiniz. Tabii ki, çevrimdışı mod, çevrimiçi ile karşılaştırıldığında daha düşük bir veri düzeyine sahip olacaktır, ancak yine de çok büyüktür ve gözlerinizi alamamanızı sağlar.

Keşfetmeniz için çok sayıda astronomik bilgi sizi bekliyor:

  • Yıldızlar, gezegenler ve bulutsulardan oluşan bir kitaplık, kullanıcının gözüne görsel ve güzel bir şekilde görünür ve onları etkiler.
  • Bu elementlerin miktarı kesinlikle çok büyük ve bilimsel olarak kabul ediliyor; Görüntü kalitesi keskindir.
  • Ekvator, meridyen veya gökyüzündeki takımyıldızların şekli gibi astronomiyle ilgili öğeler ekleyebilirsiniz.
  • Gökyüzünü gözlemlemek tamamen kullanıcıya kalmış ve izlerken gözlerini korumalarına yardımcı olan bir gece modu var.
  • Gökyüzü özelliklerine ve gezegenlerin ve takımyıldızların bilgilerine bağlı olarak, ayarlarken görüntülerini farklı göreceksiniz.


İndir (135MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stellarium Plus ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir