Stellar Wind Idle
Stellar Wind Idle

Stellar Wind Idle v0.5.7.3 APK (Sınırsız Alaşım/Antik Küreler) indir


Stellar Wind Idle MOD APK hakkındaStellar Wind Idle MOD APK, tarihteki en büyük galaktik çevrimiçi oyun olabilir. İstediğiniz zaman hızla kazanabilmeniz için kendinizi göstermeniz ve birçok aşamada yer almanız için size meydan okuyun. Buradaki her sü

Android Android Oyun
5 ( 640 puan )
Fiyat: $0
İsim Stellar Wind Idle
Yapımcı Entropy Games Studio
Tür Oyun
Boyut 172.29 M
Versiyon 0.5.7.3
MOD Sınırsız Alaşım/Antik Küreler
Orjinal Google Play
Stellar Wind Idle is the most famous version in the Stellar Wind Idle series of publisher Entropy Games Studio
Mod Version 0.5.7.3

İndir (172.29 M)

Stellar Wind Idle MOD APK hakkında

Stellar Wind Idle MOD APK, tarihteki en büyük galaktik çevrimiçi oyun olabilir. İstediğiniz zaman hızla kazanabilmeniz için kendinizi göstermeniz ve birçok aşamada yer almanız için size meydan okuyun. Buradaki her süper kahraman asil bir hedefe sahip olacak ve aynı zamanda oyunun şampiyonu olacak. Kendinize meydan okuyun ve istediğiniz zaman becerinizi geliştirin.

stellar wind idle 1 stellar wind idle 2

Galaktik dünyayı keşfedin ve derecenizi yükseltin

Stellar Wind Idle’daki kozmik galaksi nasıl görünecek? Belki biraz dinlendin ve hayal kurdun? Tüm galaksinin aslında beynini kaybettiği bir yere girerken, amacınız gezegenleri kontrol etmeye başlamak ve bu galaksiyi büyütmek. İnsan evrenine koruma sağladınız ama bu sefer bu neredeyse imkansız. Önden uçun, gemiler inşa edin, harika modüller arayın, her şey ona bağlıymış gibi uzayı araştırın çünkü sayısız rakip asla pes etmeyecek. Mevcut rakipler sayısız, bu yüzden burada savaşmak için birçok harika arkadaş ve takım arkadaşı aramaya çalışın. Bu dünyayı kesinlikle artırmak ve hakim olmak için size katılıyorlar.

Uçan savaş gemilerini ve nihai silahları araştırın

Stellar Wind Idle adlı video oyunu, galaksideki devasa araç kutusuyla size keyif verecek. Filo için gemi seçmenin, onların özel yeteneklerini ve zayıflıklarını incelemenin ve çeşitli teknikler kullanarak onları güncellemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Galaksinin içine düştüğü çılgınlıktan kurtulmanın bir yolunu denemek ve keşfetmek için çeşitli dünyaları ziyaret edin. Her galaksi, öğrenmeniz ve görmeniz için benzersiz olan her şeyi gizleyecektir, onlar da herkes gibidir, bu nedenle kazanmak için yetenekler ve zayıflıklar bulmaya çalışın. . Stellar Wind Idle’da bahsedilen başlıca işlevler aşağıdadır: farklı güçlü ve zayıf yönlere sahip çeşitli uzay gemileri, modüllere sahip özelleştirilebilir uzay gemileri, uzay gemileri arasında önemli ölçüde savaşabilir, otomatik savaş ve çevrimdışı geliştirme.

stellar wind idle 3 stellar wind idle 4

Canlı görseller

Dünyadaki her çevrimiçi oyun aynı zamanda insanlar için gerekli grafik ve teknoloji yatırımına sahiptir. Bu nedenle, kendinize meydan okuyun ve bu video oyununu hızla kazanmak için çok sayıda ziyaretçi keşfedin. Galaksiyi keşfedin ve Stellar Wind Idle oynayan en iyi ses sistemini hissedin. Listelenmek ve bugün oynamak ister misiniz?


İndir (172.29 M)

Artık indirmeye hazırsınız Stellar Wind Idle ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir