STEEZY
STEEZY

STEEZY v4.3.0 APK indir (Premium) 2022

Steezy APK , çevrimiçi dans dersi olarak da bilinir. Dans en popüler spordur. Çünkü sadece sağlığımızı iyileştirmekle kalmıyor, aynı zamanda bizi daha genç hissettiriyor, zihnen zindelik veriyor... Burada profesyonel eğitmenler ve serbest uygulama re

Android Android Eğlence
5 ( 256 puan )
Fiyat: $0
İsim STEEZY
Yapımcı STEEZY
Tür Eğlence
Boyut 55MB
Versiyon 4.3.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
STEEZY is the most famous version in the STEEZY series of publisher STEEZY
Mod Version 4.3.0
Total installs 500,000+

Steezy APK , çevrimiçi dans dersi olarak da bilinir. Dans en popüler spordur. Çünkü sadece sağlığımızı iyileştirmekle kalmıyor, aynı zamanda bizi daha genç hissettiriyor, zihnen zindelik veriyor… Burada profesyonel eğitmenler ve serbest uygulama rehberliğinde birçok dans türü ile mücadele edeceksiniz. Şu anda, bazı hataların düzeltilmesi, performansın iyileştirilmesi gibi yeni özelliklerle güncellenmiştir. Steezy Studio sürekli olarak yeni zorluklar arıyor ve yaratıyor.

TEMEL BİLGİLERDEN BAŞLAYIN

Sen dans türü hakkında hiçbir şey bilmeyen birisin. Öğrenmek istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Steezy size bu konuda yardımcı olacaktır. Bu dünyada sadece yalnız değilsiniz, aynı zamanda profesyonel dansçıların özel rehberliğine de sahipsiniz. En temel hareketlerden en basit uygulamalara yönlendirileceksiniz. Burada dansçıların çoğu birçok farklı ülkeden geliyor, bu nedenle dans bilginizi artırmak için birbirinizle değiş tokuş yapabilirsiniz.

STEEZY – Dans Etmeyi Öğrenin STEEZY – Dans Etmeyi Öğrenin

İLK BAKIŞTAN İTİBAREN

Steezy, 12 yaşından büyük kişilerin dansla ilgili her şeyi yapmak için bir araya gelmesine izin verir. Bu alanda pek çok sevimli insan var ve cinsiyet, etnik köken veya ten rengi ayrımı yapmıyorlar çünkü burası kültürlü insanların ortamı. İçeriye ilk adımınızı attığınızda boyutuna hayran kalacaksınız; Hem geleneksel hem de modern olan 100’den fazla dansla 800’den fazla sınıf var.

Herkes, pratik yapmak için herhangi bir zaman sınırı olmaksızın en sevdiği türü seçmekte özgürdür. Bu eğitim yazılımında, dersin temposunu ayarlayarak, eğitmenin yazılarını farklı açılardan görüntülemeyi sağlayan bir dijital yakınlaştırma sistemi bulunmaktadır. Hatta uygulama, TV veya diğer sosyal ağ sitelerinde çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.

STEEZY – Dans Etmeyi Öğrenin STEEZY – Dans Etmeyi Öğrenin STEEZY – Dans Etmeyi Öğrenin

BİRLİKTE DENEYİM

Uygulamanın bu özel özelliklerine ek olarak, ücretsiz olarak indirmenize de izin verir. Kendinize uygun bir kurs bulursanız, 7 gün boyunca ücretsiz deneyebilir ve kayıt olmak için geç kalmış sayılmazsınız. Buraya gelerek, ister yurt içinde ister yurt dışında olsun, birçok farklı yerde birçok arkadaşınızla çalışabilir ve etkileşimde bulunabilirsiniz. Burada bulunduysanız, bu gösteri sizi hayal kırıklığına uğratmayacak, bundan eminim. Arkadaşlarınızla sağlığınıza dikkat edin.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız STEEZY ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSTEEZY

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir