Steel Rage
Steel Rage

Steel Rage v0.182 APK indir (Ücretsiz Ödüller, Sınırsız Cephane) 2022

Steel Rage, oyunculara patlayıcı savaş alanlarından sonsuz heyecan vermek için yarış konseptlerini 6v6 çatışmalarla birleştiren yüksek tempolu bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda, oyuncuların özel yapım arabaları kontrol etmeleri ve ardından tüm ihtişamı

Android Android Aksiyon
5 ( 738 puan )
Fiyat: $0
İsim Steel Rage
Yapımcı GDCompany
Tür Aksiyon
Boyut 167M
Versiyon 0.182
MOD Ücretsiz Ödüller, Sınırsız Cephane
Orjinal Google Play
Steel Rage is the most famous version in the Steel Rage series of publisher GDCompany
Mod Version 0.182
  • Yeterli cephaneniz olmasa bile ateş edebilirsiniz.
  • Reklamları görüntülemeden ücretsiz öğeler alabilirsiniz (örneğin, savaşın bitiminden sonra çifte ödül).

Steel Rage, oyunculara patlayıcı savaş alanlarından sonsuz heyecan vermek için yarış konseptlerini 6v6 çatışmalarla birleştiren yüksek tempolu bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda, oyuncuların özel yapım arabaları kontrol etmeleri ve ardından tüm ihtişamı talep etmek için en şiddetli savaşlara katılmaları gerekecek. Ek olarak, birinci sınıf 3D grafikleri, oyuncunun deneyimini her karede gerçek ve canlı hale getirecek.

Steel Rage: Mech Cars PvP Savaşı

YOĞUN VE YÜKSEK HIZLI HAREKETLER

Steel Rage’deki her oyuncunun savaş birimi, üstün performans ve hareket kabiliyeti ile donatılmış bir araçtır. Her maç 6v6, bu nedenle savaş alanındaki çeşitlilik, tüm oyuncuların ayrı birimlerle kazanmak için birlikte çalışması için yeni bir boyut olacak. Başka bir deyişle, her oyuncu en sevdiği arabalarla sonsuz eğlencenin tadını çıkarabilir ve her şeyi yüksek teknolojili silahlarla özelleştirebilir.

ORİJİNAL GRAFİKLER VE OTANTİK ETKİLER

Oyunun 3D grafikleri, en gerçekçi ve canlandırıcı hissi sağlarken tüm orta sınıf cihazlar için optimize etmek için son teknoloji işlemeyi kullanır. Cihazın göz alıcı görsel efektleri ve titreşim sistemi sayesinde atış ve yüksek hızda kovalama anları da dikkat çekiyor. Araçların ve silahların tasarımı, oyuncuları oyundaki sayısız sonsuz savaşa dahil etmek için birçok potansiyele sahiptir.

Steel Rage: Mech Cars PvP Savaşı

EĞLENCE İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Heyecan verici ve canlandırıcı unsurların yanı sıra Steel Rage’deki oyun modları, her kişi için kurallar veya hedefler gibi birçok farklılığa sahiptir. Haftalık olarak tanıtılan birkaç benzersiz mod, 12 oyuncunun cömert ödüller için büyük düşmanları alt etmek için bir araya gelmesine izin veriyor. Her oyun modundaki içeriğe bağlı olarak, oyuncunun deneyimi ve eğlencesi zamanla daha çeşitli olacaktır.

Steel Rage: Mech Cars PvP Savaşı

AÇILACAK ÇEŞİTLİ ARAÇLAR

Her aracın, oyuncuların kilidini açması veya yükseltmesi için benzersiz özellikleri vardır, bu da savaş alanını birçok araçla daha da kaotik hale getirir. Görünüm ve istatistiklerdeki farklılıklara rağmen, rolleri çok önemlidir ve oyunculara uyumlu silahları kullanırken birçok olanak sağlayacaktır. Ayrıca, araçlar farklı seviyelerde veya katmanlarda gelir ve oyuncuya güçlü savaş birimleri için bol miktarda ilerleme veya yükseltme sağlar.

Steel Rage: Mech Cars PvP Savaşı

YÜKSEK TEKNOLOJİ SİLAHLAR

Güçlü arabalara eşlik eden yüksek teknolojili silahlardır ve birçok farklı kategoriye ayrılır, ancak yalnızca iki ana kategoride: Hafif ve Ağır. Aracın özelliklerine bağlı olarak silah sistemleri farklıdır ve aynı zamanda oyunculara bireysel bir dövüş stili tasarlamaları için birçok yaratıcı fikir verir. Bazı özel silahlar da Steel Rage’deki etkinliklerden alınan ödüllerdir ve hepsi tüm mesafelerde son derece yıkıcıdır.

GENİŞ VE ETKİLEYİCİ HARİTALAR

Savaş alanları, farklı mesafelerde veya alanlarda, oyuncuların yeteneklerinden veya araçlarından en iyi şekilde yararlanmaları için kritik faktörlerdir. Harika olan şey, oyundaki haritaların hepsinin büyük ölçekli olması ve oyuncunun uyum sağlaması için çeşitli alan ve odalara sahip olmasıdır. Ayrıca, her bölgenin koşullarına bağlı olarak, oyuncular aracın performansından tam olarak faydalanabilir ve olağanüstü savaş sonuçları gösterebilirler.

Steel Rage: Mech Cars PvP Savaşı

Steel Rage, şiddet tutkunlarının hem arabalarla yarışabilecekleri hem de yüksek teknolojili silahları kullanabilecekleri yüksek hız ile birleştiği eğlenceli bir oyundur. Grafikleri ayrıca daha gerçekçi bir oynanışa katkıda bulunur ve her oyuncunun baş döndürücü heyecanını ve silah sesinin ve yoğun araç çarpışmasının keyfini doyasıya yaşamasını sağlar.


İndir (167M)

Artık indirmeye hazırsınız Steel Rage ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGDCompany

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir