Steel And Flesh 2
Steel And Flesh 2

Steel And Flesh 2 v1.5 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Steel And Flesh 2, hem oynanış hem de getirdiği bağlamdan size birçok harika duygu veren bir oyundur. Bu oyuna gelince, oyuncular, güç için rekabet etmek için savaşların sık sık meydana geldiği bir zaman olan ortaçağ dünyasına geri taşınacaklar. Aksi

Android Android Oyun
4 ( 394 puan )
Fiyat: $0
İsim Steel And Flesh 2
Yapımcı VirtualStudio
Tür Oyun
Boyut 46M
Versiyon 1.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Steel And Flesh 2 is the most famous version in the Steel And Flesh 2 series of publisher VirtualStudio
Mod Version 1.5
Total installs 1,000,000+

İndir (46M)

Steel And Flesh 2, hem oynanış hem de getirdiği bağlamdan size birçok harika duygu veren bir oyundur. Bu oyuna gelince, oyuncular, güç için rekabet etmek için savaşların sık sık meydana geldiği bir zaman olan ortaçağ dünyasına geri taşınacaklar. Aksiyon oyunlarını seven biriyseniz ve benzersiz stratejileriniz varsa bu kesinlikle kaçırılmaması gereken bir isim olacaktır. Aksiyon oyunlarına meraklıysanız ve özel stratejileriniz varsa kesinlikle kaçırılmaması gereken bir isim olacaktır.

Çelik Ve Et 2

ORTAÇAĞ ZAMANLARINDA KRAL OLUN

Üreticiler, her oyunda oyunculara, oyuncuların deneyimleyebilecekleri heyecan verici bir hikaye ve bağlam sunmak istiyor. Ve Steel And Flesh 2, gerçekten benzersiz bir ortam söz konusu olduğunda bir istisna değildir. Bu sefer oyun, oyuncuları yıllar önce, Orta Çağ zamanlarına – savaşların sürekli yaşandığı bir zamana – geri getirmek isteyecek.

Oyuna başlayarak, güçlü bir ordunun başı olarak görevinize hemen başlayamayacaksınız. Diğer birçok asker gibi, ölüm kalım savaşlarına katılarak, liderden sık sık para alabilmek için kazanmaya çalışacaksınız. Ve bu bonus paralardan, onları nasıl doğru kullanacağınızı biliyorsanız, güçlü bir orduya sahip olabilir ve lider olabilirsiniz.

Çelik Ve Et 2

EYLEM VE STRATEJİ ARASINDAKİ ÖZEL KOMBİNASYON

Belki size aksiyon ya da strateji getiren oyunlar deneyimlediniz, ancak bunların bir araya geldiği hissini hiç yaşadınız mı? O halde her iki türün bir arada bulunduğu bu oyunun, her oyun türünün oyunculara getirebileceği güçlü yönleri deneyimlemenize yardımcı olmasına izin verin. Her oyun türünün, denetlenmesi gereken kendi güçlü ve zayıf yönleri olacaktır.

Üreticinin güçlü ve zayıf yönler üzerine yaptığı çok sayıda araştırmadan sonra, oyun artık oyunculara her iki türün sunabileceği en iyisini sunabilecek. Oyunun içinde oyuncular, lider olarak doğrudan ateşli savaşlara katılırken yüce duyguları deneyimleyebilecekler. Bununla birlikte savaşta harita üzerinde farklı stratejiler ile ordunuzu tamamen kontrol edebileceksiniz.

Çelik Ve Et 2

ÖZEL GRAFİKLER VE SESLER

Oyunun hissedebileceğiniz en özel noktalarından biri de kesinlikle oyunun grafikleri olacak. İyi bir oyunun tüm içeriği oyuncuya aktarabilmesi için mükemmel grafiklere sahip olması gerekir. Bu nedenle, bu oyun üretici için heyecan vericidir ve modern 3D grafik teknolojilerini eklemiştir. Entegre grafik teknolojileri ile oyuncular kendilerine en özel duyguları elde edebilecekler.

Grafiklerin yanı sıra ses de bir oyunu değerlendirebilmek için dikkate alınması gereken önemli bir faktör olacaktır. Ve bu oyun aynı zamanda fon müziğinden savaştaki tanıdık seslere kadar mükemmel seslere de sahip. Oyuncuların hem seste hem de görüntüde mükemmel bir deneyim yaşayabilmeleri için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmıştır.

Farklı oyun türleri arasında oynanabilirliği birleştiren bir oyun, oyunculara kesinlikle heyecan verici deneyimler yaşatacaktır. Ve Steel And Flesh 2, iki tür aksiyon ve strateji oyununu bir araya getirerek büyük başarı yakalayan dikkate değer isimlerden biri. Bununla birlikte, ortaçağ savaş bağlamı ve grafik ve ses kalitesi de oyunun başarısına katkıda bulunan ortak faktörlerdir.


İndir (46M)

Artık indirmeye hazırsınız Steel And Flesh 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir