Stealth Master
Stealth Master

Stealth Master v1.11.5 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Stealth Master, en güçlü ninjalar arasındaki sonsuz maceralar, karşılaşmalar ve dövüşlerle, becerileri öğrenmek için seviye sistemini aşmanın yanı sıra daha olağanüstü bir göreve hazır olmak için geliştirilmiş aktiviteleri yenilemekle daha eğlenceli

Android Android Aksiyon
5 ( 602 puan )
Fiyat: $0
İsim Stealth Master
Yapımcı SayGames Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 101M
Versiyon 1.11.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Stealth Master is the most famous version in the Stealth Master series of publisher SayGames Ltd
Mod Version 1.11.5
Total installs 10,000,000+
MOD 1
  • sınırsız para

MOD 2
  • Tanrı modu


İndir (101M)

Stealth Master, en güçlü ninjalar arasındaki sonsuz maceralar, karşılaşmalar ve dövüşlerle, becerileri öğrenmek için seviye sistemini aşmanın yanı sıra daha olağanüstü bir göreve hazır olmak için geliştirilmiş aktiviteleri yenilemekle daha eğlenceli ve heyecan verici. İki yeni karakterin gelişi bu macerayı daha heyecanlı hale getiriyor, katılın ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinin! Lüks hazinelerin kilidini açmak için ödülleri ve değerli ekipmanları toplayın.

Gizli Usta: Assassin Ninja Gizli Usta: Assassin Ninja

AÇILIŞ BÜYÜK MİSYON SİSTEMİ

Stealth Master’ın belirleyici özelliği, kesintisiz görev zinciridir. Her seviye yeni bir zorluk ve sayısız kötü adamdan geçmek zorunda. Baş döndürücü artış sizi daha uzun sürecek! Haksız buluşmalar yaratırken, birbirleriyle karşılaştıklarında ve ardından kanlı bir durum yaratırken heyecan vericidirler ve beklenmedik sürprizler getirirler.

Günlük yoklama, yeni görevlerden geçmenize izin verecek, bu sistem sürekli yenileniyor ve bunu hak edenler için ödüller olacak. Bir sonraki yumurtlama size yeni bir konum ve işlev verecek, ancak karakter seçimleriyle eğleneceksiniz. Her zaman hareketsiz duran devasa sandıklar bir gün evrensel anahtarla açılacak; bu ülkeyi keşfederken onları topla!

Gizli Usta: Assassin Ninja Gizli Usta: Assassin Ninja Gizli Usta: Assassin Ninja

HER TURDA DENEYİMİ ZOR

Stealth Master her zaman zorluklar yaratacaktır. Kaçınılmaz olarak saldırıya uğrayacaksınız ve tam da bu bozulmayı önlediğiniz için oyunu kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaksınız; daha iyi donanıma sahip olmak en uygun seçimdir. Oyuncular, yolculuk için yeni ekipman satın almak, canlılığı artırmak için sihirli iksirler satın almak ve daha iyi zırh seçmek için jeton kullanabilirler. Bu, çantayı en inanılmaz koleksiyonla doldurmakla sınırlı kalmayacak!

Kendinizi patlayıcı bir patron oyununa hazırlayın! Stealth Master’daki diğer oyuncularla mücadele etmek için kendi dövüş stilinizi yaratın. Silahların iyiliği, onları doğru kullanıp kullanmadığınıza bağlıdır; onları onarmak ve yenilemek için bir yol bulun. Seviye atlamak ve beklenmedik ödüller almak, ulaşmanız gereken hedeftir.

SANAL UZAYDA AKTİF AKTİVİTELER

Stealth Master, oyuncu aktivitelerini sınırlamaz, bu yüzden en sevdiğiniz ninja karakterine dönüşün ve ödüller, skor tabloları ve benzersiz beceriler için uzun savaşlarda hızla eğlenin. Hiçbir yerde daha heyecan verici bir savaş bulamazsınız, deneyin ve yorumunuzu aşağıya bırakın!


İndir (101M)

Artık indirmeye hazırsınız Stealth Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSayGames Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir