Stay Alive
Stay Alive

Stay Alive v0.17.0 APK (Ölümsüz) indir


Korku oyunları her zaman birçok romanda ve başlıkta istismar edilen bir konu olmuş, ancak çok sayıda ses getiren başarı elde etmiştir. Buna ek olarak, pandemik Zombie, oyun yapımcılarının faydalanması için uzun süredir verimli bir arazi olmuştur. San

Android Android Aksiyon
5 ( 283 puan )
Fiyat: $0
İsim Stay Alive
Yapımcı Dokole Paroli Limited
Tür Aksiyon
Boyut 67.66 M
Versiyon 0.17.0
MOD Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Stay Alive is the most famous version in the Stay Alive series of publisher Dokole Paroli Limited
Mod Version 0.17.0

İndir (67.66 M)

Korku oyunları her zaman birçok romanda ve başlıkta istismar edilen bir konu olmuş, ancak çok sayıda ses getiren başarı elde etmiştir. Buna ek olarak, pandemik Zombie, oyun yapımcılarının faydalanması için uzun süredir verimli bir arazi olmuştur. Sansasyonel aktivite, ürkütücü ormanlar ve ayrıca büyük güce sahip zombiler, bu stile özel bir cazibe katan özelliklerdir.

stay alive 2

Stay Alive MOD APK

Stay Alive normalde korkutucu bir rol yapma oyunu, yakınlarda şiddetlenen Zombi salgını meydana gelir. İyi muhalefet hayatta kaldığı için gezegendeki en şanslı erkeklerden biri olarak oynayabilirsiniz ve göreviniz katlanmak için her şeyi denemek olacaktır.

Pandemi öncesi Zombi başarısında geçen diğer oyunların aksine, Stay Alive, başarının diğer yönleri hakkında çok önemli değil, esas olarak zombilerle savaşmak etrafında dönüyor. Beyzbol sopası, bıçak gibi standartlardan tabancalara, hafif makineli silahlara kadar seçebileceğiniz birçok silah var… aşağıdaki makaleye baktığınızda neden daha fazla ayrıntı öğrenmiyoruz!

Oynanış

Çevrimiçi oyuna girerken, size yalnızca bir bıçak verilir ve koruyucu ekipmanınız yoktur. Her şeyin sahip olduğu makul kullanım yollarına inanın ve kullanın ve oyundan geçin. Keşfedilecek pek çok içerik vardı: ıssız bir adayı keşfetmek, kaynak toplamak, aletler, kaynaklar yapmak… Zombilerin yanı sıra, çöl bölgesindeki saldırgan evcil hayvanlar ve yerli topluluklar da tehlike oluşturabilir. son derece stresli.

Oyun ekranından sonra malzemeleri toplayın, ardından bunları savunma teçhizatı, silahlar, bomlar gibi yepyeni ürünler oluşturmak için kullanın… kendinize hayatta kalma fırsatı sağlamak için.

stay alive 3

Grafik

Stay Alive‘ın bu kadar başarılı olabilmesinin sebeplerinden biri de inanılmaz derecede gerçekçi görselleri. Cep telefonu platformunda yer alan bir oyun olmasına rağmen, Stay Alive her bir görsel üzerinde detaylandırmaya devam ediyor. Çim bıçaklarından nesnelerin gölgelerine kadar… büyüme departmanı tarafından titizlikle tasarlanma eğilimindedir.

Zombiler oldukça ciddi bir şekilde yaratılmış olabilir. Zombi kıyametine yönelik filmleri daha önce izlediyseniz, onları oyun içinde hayal etmek çok kolay.

stay alive 5

Çekici ses

Aksiyon, çekim, çalışma ve gizlenme, büyüleyici bir arka plan sesine sahiptir. Stay Alive‘ın hafif ama mistik müziği sayesinde kesinlikle daha da heyecanlanacaksınız. Belki sansasyonel değil, renkli ama yine de bu oyunun müziği bende kişisel olarak unutulmaz bir izlenim bırakıyor.

MOD APK türü Stay Alive

Online oyundaki üst düzey şeyler de mağazaya baktığınızda satılacak, yine de fiyatı pahalı, yaklaşık 1 USD ila 50 USD. Daha zorlu seviyeleri geçmek için hepsini dükkandan satın alabilirsin. Ancak harcama planına ihtiyaç yoksa, MOD varyasyonumuz daha da ideal bir seçim olacaktır. Bu özel sürümle, tüm düşmanlar saldırmayacak ve bu, kazanmak için herhangi bir modern ekipmana ihtiyacınız olmadığı anlamına geliyor.

stay alive 4

Stay Alive MOD APK yükle

Android işletim sistemi için Stay Alive MOD APK‘yi koymak için, altında birkaç önlem almanız gerekir.

  1. Stay Alive MOD APK dosyamızı indirin.
  2. Cihazınızda, az önce yüklediğiniz ve yüklediğiniz APK dosyasını arayın.
  3. Kurulum önlemlerine ve toplamına uyun.

Android işletim sistemi için Stay Alive MOD APK yükleyin

Şu anda korkunç oyunların hayranı mısınız? Çevrimiçi oyunun heyecanını seviyor musunuz? O zaman bazı insanların sunduğu geri bağlantılar aracılığıyla bu video oyununu indirmeden tam olarak ne bekliyorsunuz? Devam edin ve kurulum prosedüründe sorunlarla karşılaşırsanız bir yorum bırakın!


İndir (67.66 M)

Artık indirmeye hazırsınız Stay Alive ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir