Stay Alive
Stay Alive

Stay Alive: Survival v0.15.7 MOD APK + OBB (Sınırsız Para/Ücretsiz Mağaza) indir 2022


Stay Alive: Survival Mod APK, efsanevi bir maceradır; oyun, aksiyon, atış ve diğer türleri birleştirir. Birçok ada keşfedecek, birçok canavarla savaşırken eşyalar toplayacaksınız.

Android Android Aksiyon
4 ( 107 puan )
Fiyat: $0
İsim Stay Alive
Yapımcı MysteryTag
Tür Aksiyon
Boyut 235MB
Versiyon 0.15.7
MOD Sınırsız Para, Eşya, Bedava Dükkan
Orjinal Google Play
Stay Alive is the most famous version in the Stay Alive series of publisher MysteryTag
Mod Version 0.15.7
Total installs 100,000+
 • Sınırsız Para ve planlar
 • Mağazadaki tüm alışverişler ücretsiz olarak yapılabilir
 • İncelenen tüm tarifler
 • Öğeler, üretim sırasında harcanmaz
 • Bölme sırasında öğe sayısı artar
 • Örnek olarak geliştirici seçenekleri açık: Talep düğmesindeki DevTake düğmesine tıklayarak bir sonraki günü beklemeden günlük ödülleri toplayabilirsiniz.


İndir (235MB)

Oyuncuların Hayatta Kalma’da efsanevi maceralara çıkmalarına izin verilir. Oyun, adalar veya boş araziler olabilen birçok farklı alan sunuyor. Bilinen bölgelerde harita veya rehber olmadan görevlere gideceksiniz. Şiddetli çetelere karşı savaşmak için silahlar, kılıçlar veya destek cihazları gibi en güçlü silahları kullanın. Şimdi harekete geçmezsen, onların akşam yemeği olabilirsin.

Hayatta Kal: Hayatta Kalma

HAYVANLARA AVCILIK VE HAYATTA KALMAK İÇİN ARAŞTIRMA

Şimdiye kadarki en güçlü korsan sen olacaksın ve Stay Alive’a katılmak en iyi seçim. Zamanin geldi; uçsuz bucaksız bir ıssız adada kaybolun ve burada her şey var. Ancak yolculuğunuz beklediğinizden uzun sürdü, bu yüzden uzun süre dayanacak kadar yiyecek yoktu. Muhtemelen en iyi yol, adada hayatta kalmak için hayvanları avlamak ve meyve bulmaktır. Neyse ki adada birçok küçük canlı yenebilir.

Hayatta Kal: Hayatta Kalma

BİRDEN ÇOK UZAYI KEŞFEDİN – FARKLI ADALAR

Maceranız hiç bitmeyen bu oyunda yer alıyor. Aksine, yolculuğun sonu yoktur. Oyuncular, ayak bastıkları ilk adanın ötesinde birçok farklı alanı keşfetmek zorunda kalacaklar. Stay Alive’da her adanın kendine özgü eşyaları ve düşmanları olacak. Eşsiz hazineleri fethetmek için yeni alanlarda tüm zorlukların üstesinden gelin.

ÖLMEK İSTEMİYORSANIZ MÜKEMMEL STRATEJİYLE GELİN

Bu tehlikeli dünyada hayatta kalmak gerçekten zor. Her yer çeşitli tuzaklarla doluyken, düşmanlar ve canavarlar sizi öldürmeye hazır. Issız adadaki canavarlar için lezzetli bir akşam yemeği olmak istemiyorsanız, harekete geçmek için en iyi stratejiyi bulmalısınız. Avlanma sürelerinizi ve ayrıca kurnazlığınızı yaklaşmada gösterme fırsatınız için en iyi alanları düzenleyin.

Hayatta Kal: Hayatta Kalma

EN GELİŞMİŞ VE GÜÇLÜ SİLAHLARI KULLANMAK

Oyuncular böyle bir destek olmadan küçük bir bedenle ıssız bir adada savaşamaz ve hayatta kalamazlar. Stay Alive’da adadaki düşmanlarla savaşmanıza yardımcı olacak yeterli silah ve koruyucu ekipman hazırlayın. Savaş sırasında çeşitli gelişmiş ve güçlü silahlar toplayabilirsiniz. Korsanlar tarafından terk edilmiş terk edilmiş gemilerde ortaya çıktı. Hepsini toplayın ve cephanenizi zenginleştirin.

Hayatta Kal: Hayatta Kalma

KENDİNİZİ VAHŞİ HAYVANLARDAN KORUYUN

Bu oyunda düşmanlarınız sayısız ve ilerleyen bölümlerde neyle karşılaşacağınızı asla bilemezsiniz. Oyun keşfedilecek birçok yeni alan sunuyor ve diğer seviyelerde düşmanlar ve canavarlar da yenileniyor. Canavarların elinde kaybetmek istemiyorsanız, gücünüzü geliştirmeniz ve yeni silahları yükseltmeniz gerekiyor.

KORSANLARI VE ÇEŞİTLİ DİĞER DÜŞMANLARI YENME

Birçok büyük ıssız adadaki hazine avı sadece siz değil, bir dizi başka güçlü korsan çetesi. Issız adalarda hiçbir şekilde toplamadıkları pek çok nadir eşya ve hazineyi toplarken zengin olmak. Öyleyse, Stay Alive’daki düşmanlarınızın sayısız olduğunu ve onları yenmek ve gemilerinde olağanüstü eşyalar çalmak için en güçlü silahları kullandıklarını söylemeliyim.

Hayatta Kal: Hayatta Kalma

ANA ÖZELLİKLER

 • Issız bir adada hayatta kalmak zordur, bu nedenle adada yaşayan meyve ve hayvanları avlayarak ve toplayarak yenilebilir kaynaklar arayın.
 • Arazinin her yerinde maceraya atıl, birçok yeni yeri keşfet, hazinelerle dolu birçok ıssız ada ve tehlikeler oyunda deneyimlemeni bekliyor.
 • Tehlike her yerdeyken adada yaşamak çok zordur; Burada kötü adamlar ve canavarlar tarafından yutulmadıysa, harekete geçmek için bir strateji bulmak en iyisidir.
 • Azgın korsanları yenmek için kullanılan en gelişmiş ve güçlü silahları toplayın ve üretin; denizde ıssız gemilerde silah topluyorsunuz.
 • Şiddetli hayvanlara veya zalim korsanlara karşı savaşabilmek için gücünüzü yükseltin; sadece güçlüler sonuna kadar hayatta kalacak.


İndir (235MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stay Alive ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir