Station Manager
Station Manager

Station Manager v1.5.6 APK indir (Sınırsız Para) 2022


İstasyon Yöneticisi, oyuncuların küçük bir tren vagonu ile başlamasına izin verir ve sizin göreviniz onu dünyanın en büyük istasyonuna dönüştürmektir. Yolcuların sürekli gelip size güvenmeleri o kadar hareketli ki; bu yüzden birikimli bonus artıyor; 

Android Android Simülasyon
5 ( 257 puan )
Fiyat: $0
İsim Station Manager
Yapımcı Kairosoft
Tür Simülasyon
Boyut 40M
Versiyon 1.5.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Station Manager is the most famous version in the Station Manager series of publisher Kairosoft
Mod Version 1.5.6
Total installs 10,000+

İndir (40M)

İstasyon Yöneticisi, oyuncuların küçük bir tren vagonu ile başlamasına izin verir ve sizin göreviniz onu dünyanın en büyük istasyonuna dönüştürmektir. Yolcuların sürekli gelip size güvenmeleri o kadar hareketli ki; bu yüzden birikimli bonus artıyor; rütbeyi aşmanın ve ölçeği genişletmenin şartı budur. Dil eklemeleri, oyuncuların erişmesini kolaylaştıracak. Başlamadan neyi bekliyorsun?

İSTASYONU KENDİ ŞEKİLİNİZ YÖNETİN

Küçük bir binek otomobilden başlamak zor değil çünkü yetenekleriniz bunun çok ötesine geçiyor. Station Manager, tren istasyonunda farklı özelleştirmeler yaratır, sadece yolculara banliyö hizmeti sunmakla kalmaz, aynı zamanda tren istasyonunuzda otomatlar, dinlenme bankları ve yolcuları eğlendirmek için bilgi panoları gibi başka tesisler de bulunur. Normal bir istasyon kadar otantik, lütfen çalışmasını sürdürmeye ve geliştirmeye devam edin!

İstasyon Yöneticisi, normal mod, VIP modu ve saray modu gibi diğer heyecan verici özelliklerin sistemini açar. Kendi cazibe merkezlerine ve deneyimlerine sahip olacaklar. Belki de bu yüzden bu durak daha çok misafir çeker, lütfen onları mutlu edin ve reklam yayınlama stratejisi uygulayın.

ERİŞİLEBİLİR ARALIĞIN GENİŞLETİLMESİ

Gelen ve giden trenlerin büyüklüğü size kalmış; cebinizde kazandığınız paraları sahip olduğunuz arabaları yükseltmek için kullanın, yeni araba satın alın, vagon sayısını artırın ve en fazla yolcuyu taşıyabilmek için daha fazla sefer oluşturun. Station Manager’da genişleme bununla sınırlı değil; diğer duraklarda geliştirin, birçok durak ve servis oluşturun, en güçlü ulaşımın sahibi olacaksınız. Çevredeki alanın sizin tarafınızdan geliştirildiğinden emin olun!

Ofis çalışanları, öğrenciler veya turistler gibi birçok farklı türde yolcuyu taşımak, memnuniyeti sağlamak için alışveriş merkezinde satılan ürünleri çeşitlendirin. Skor tablolarında olağanüstü bir şekilde yükselin ve kaydolun! Aktivitenizin arşivlendiğini, ancak yeniden yükleme sonrasında geri yüklenemeyeceğini unutmayın, bu nedenle bu dikkate alınması gereken bir şeydir.

YOLCU TAŞIMACILIĞININ KRAL OLUN

Station Manager, profesyonellik, özgünlük ve eğlence gibi unsurlara sahip olduğunuzda sizi kesinlikle memnun edecektir. Yönetim kapsamındaki en iyi tren istasyonunu inşa et, ziyaretçi çek ve 1 numaralı ulaşım imparatorluğunu kur. İndir ve eğlencenin tadını çıkar! Bunu deneyimleyin ve bize memnuniyet derecenizi bırakın; Yeni sürüm daha fazla özellikle birlikte çıkarsa harika olur.


İndir (40M)

Artık indirmeye hazırsınız Station Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKairosoft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir