State.io
State.io

State.io v0.8.4 APK + MOD (Sınırsız Para/Reklam Yok) indir 2022


Oyuncuların State.io'da bulabileceği Cesur-RTS oyunu – Strateji Oyununda Dünyayı Fethedin. Oyuncular oyun içerisinde belirli sayıda birlik kontrol edecek ve birçok alanı işgal edecek ve oyun içerisinde düşmanları yenecektir. Her seviyeden sonra, aske

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 61 puan )
Fiyat: $0
İsim State.io
Yapımcı CASUAL AZUR GAMES
Tür Strateji Oyunları
Boyut 62MB
Versiyon 0.8.4
MOD Sınırsız Para/Reklam Yok
Orjinal Google Play
State.io is the most famous version in the State.io series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Mod Version 0.8.4
Total installs 10,000,000+
MOD V1
  • Her maçtan sonra 99999 altın kazanın
  • Reklamlar Kaldırıldı

MOD V2
  • Reklamları izlemeden ödüller kazanın
  • Gerçek parayla reklamsız paketleri ücretsiz satın alın


İndir (62MB)

Oyuncuların State.io’da bulabileceği Cesur-RTS oyunu – Strateji Oyununda Dünyayı Fethedin. Oyuncular oyun içerisinde belirli sayıda birlik kontrol edecek ve birçok alanı işgal edecek ve oyun içerisinde düşmanları yenecektir. Her seviyeden sonra, asker yetiştirmede ve ödül sayısını artırmada kullanmayı düşüneceğiniz etkileyici bonuslar her zaman olacaktır.

BÖLGELER ARASI SAVAŞ

State.io’da oyuncular bölgenin belirli bir bölümünü kontrol edecek ve etkilerini genişletmek için zaman harcayacaklar. Ancak her zaman bunu yapmanızı engelleyen belirli rakipler olacaktır. Alanların tasarımı, renkler, beyaz bir nokta ve bir sayı ile basittir. Bu sayı, sizin veya düşmanın bir konumdaki asker sayısını temsil eder. Oradan, mevcut duruma kıyasla doğru ve makul bir şekilde birliklerinizi harekete geçirmeye ve kullanmaya başlıyorsunuz.

Oyuna başladığınızda, bu oyunun tasarımının basit olduğunu kesinlikle anlayacaksınız. Sadece üç elemanlı tüm alanlar çizilmiştir ve tuttuğunuz alanlara dokunabilirsiniz. Aynı zamanda, bu RTS türünde bir oyundur, bu nedenle belirli bir bölgeye asker göndermek de yapılması gereken mükemmel bir eylemdir ve sahip olduğunuz parçalar olan küçük hareketli noktalar göreceksiniz. Ayrıca, görüş açısı yukarıdan aşağıya bakmaya benzer olacaktır.

State.io – Dünyayı Fethedin State.io – Dünyayı Fethedin

TÜM ARSALARI FETHET

State.io’da herkesin ilgilenmesi gereken önemli bir hedef, birçok farklı araziyi ele geçirmektir. Yukarıdan aşağıya bir görünümle, her türün renginden ve parça sayısından hangi alanların etkilendiğini göreceksiniz. Nötr olan beyaz noktaları görebileceksiniz. Beyaz alana belirli bir miktarda birlik götürdüğünüzde ve orada atanan sayının üzerinde ezici bir sayıya sahip olduğunuzda, o alanı ele geçireceksiniz.

Oyunun sahip olduğu bir özellik var ki, RTS türündeki maçlara katılacaksınız, yani sırayla bu parçaları herhangi bir sınırlama olmaksızın harekete geçirebilir ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Düşmandan tehlikeli hamleler geldiğini düşünüyorsanız, destek için diğer konumlardan çok sayıda birlik çekebilirsiniz. Yani hafife alınamayacak bir oyun olan bu oyunun seviyesini tamamlamak için her şeyi yapacaksınız.

Bu oyunun bir diğer özelliği de zaman içinde ordunuzun artmasını beklemek için bazen çok zamanınız olacak. Diğer bir deyişle, bölgeleri sürekli olarak işgal etmenin tamamen imkansız olduğunu düşündüğünüzde veya onları ele geçirdikten sonra belirli bir miktarda birlik kaybettiğinizi hissettiğinizde beklemek mantıklıdır. Yani ne istersen yapabilirsin ama kontrol ettiğin parça sayısıyla ne yapacağını bilmen gerekecek.

State.io – Dünyayı Fethedin State.io – Dünyayı Fethedin State.io – Dünyayı Fethedin

ASKERLERİN GÜCÜNÜ ARTIRMAK

Bir seviyeyi tamamladığınızda, para olan bir ödül alacaksınız ve bu, oyuncuların karakterlerini kullanmaları ve yükseltmeleri için faydalı bir kaynak olarak kabul ediliyor. Diğer bir deyişle, para kazanmak ve seviyeleri tamamlamak her zaman mutlak bir zorunluluktur çünkü oyuncular farklı seviyelerde kendilerine meydan okuyabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilir. Üstelik, minyonunuzun özelliklerini ne zaman yükseltmeniz gerektiğini de bildirir.

Yükseltme için para kullanırken dikkat etmeniz gereken üç gösterge vardır: başlangıç ​​birliklerinin sayısı, üretim süresi veya çevrimdışıyken alınan para miktarı. İlk iki istatistiğe gelince, oyun sırasında ne kadar faydalı olduklarını kesinlikle bileceksiniz. Alanları daha hızlı işgal etme sürecini hızlandırabilirler ve gerçekten de hız ve taktikler bu seviyeyi kazanmanın anahtarıdır.

BİRÇOK SEVİYE SENİ BEKLİYOR

Oyuncular, gerçek hayattan ilham alan belirli bir haritada temsil edilen birçok farklı seviyeden ve seviyeden geçecekler. Yavaş yavaş ek bir arazi fethedeceksiniz ve her haritanın deneyimleyeceğiniz ve tamamlayacağınız birçok farklı seviyesi olacak. Gerçekten de zamanla karşılaşacağınız düşmanların sayısı artacak ve sahip oldukları birlik sayısı da oldukça etkileyici, bu yüzden makul bir şekilde yükseltme yapmak mantıklı.

Oyuna başladığınızda size temsil etmeniz için iki renkten biri verilecek ve oynarken size uygun olduğunu düşündüğünüzü seçiyorsunuz. Diğer düşmanların renkleri farklı olacaktır ve gerçekten de düşmanın sayısı arttığında ve müttefikleri olduğunda oyun ekranına kapılıp bir an olsun duramazsınız. Yani bölümü tamamlamaya tekabül eden miktarda arazi ele geçirdiğinizde oyuna döndüğünüzde bol miktarda altın alacaksınız.


İndir (62MB)

Artık indirmeye hazırsınız State.io ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCASUAL AZUR GAMES

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir