State Of Survival: The Walking Dead Collaboration
State Of Survival: The Walking Dead Collaboration

State of Survival MOD APK indir v1.15.55 (SINIRSIZ PARA) 2022


Strateji türünün günümüzdeki güçlü büyümesi, insanlara tüm platformlarda zengin ve etkileyici içerik ve gelişmiş görseller ve mekanikler getirdi. Neyse ki, bu makale, oyuncuların insanlığın son üslerini inşa ettiği ve en kötüsünden kurtulduğu bir hay

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 901 puan )
Fiyat: $0
İsim State of Survival: The Walking Dead Collaboration
Yapımcı KingsGroup Holdings
Tür Strateji Oyunları
Boyut 133MB
Versiyon 1.15.55
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
State of Survival: The Walking Dead Collaboration is the most famous version in the State of Survival: The Walking Dead Collaboration series of publisher KingsGroup Holdings
Mod Version 1.15.55
  • Oyuna başladıktan sonra, ilk önce gecikmeyi devre dışı bırakma özelliğine sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın (yazıttan hemen sonra Dikkat, bulaşmış!) Becerilerin Kullanımı.


İndir (133MB)

Strateji türünün günümüzdeki güçlü büyümesi, insanlara tüm platformlarda zengin ve etkileyici içerik ve gelişmiş görseller ve mekanikler getirdi. Neyse ki, bu makale, oyuncuların insanlığın son üslerini inşa ettiği ve en kötüsünden kurtulduğu bir hayatta kalma strateji oyunu olan State of Survival’ı tanıtacak. Ayrıca, oyun şu anda etkileyici ve ilgi çekici bir etkinliğe sahip ve oyuncuların ikonik içeriği keşfetmesi veya toplaması için The Walking Dead serisi ile işbirliklerini onurlandırıyor.

state of survival apk indir modkiwi com 1

HAYATTA KALIN VE UMUTSIZ DÜNYADA HAYATTA KALIN

State of Survival APK oyunculara mobil platformlar için en etkileyici hayatta kalma oyununu sunacak ve bir hayatta kalma ekibinin lideri olurken gerçek bir deneyim yaşamak için taktik unsurlarla birleştirecek. Oyuncunun ilk görevi, güvenli bir üs inşa etmek, hayatta kalanları işe almak, tıbbi kontrolleri yaptırmak ve nihayetinde daha iyi bir yaşam kalitesi için her şeyi geliştirmektir. Bu arada, üssü herhangi bir zarardan korumak için savaşmaları, keşfetmeleri, keşif yapmaları, devriye gezmeleri ve çeşitli faaliyetlerde bulunmaları gerekir. Koruma ve büyümenin yanı sıra, oyuncular diğer hayatta kalanlarla bağ kurabilir ve daha büyük mallar için kaynak ve ihtiyaç alışverişi yapmak için küçük topluluklar oluşturabilir.

state of survival apk indir modkiwi com 2

SAVAŞ, GÜÇLENDİR VE KIYMETLİ YÜKLERİ KORU

Oyunun savaş sistemi, oyuncuların tüm zombileri yok etmek için savaş birimlerini ideal pozisyonlara kontrol ettiği saf gerçek zamanlı strateji tarzıdır. Ayrıca oyun, “çevre” öğesini ekleyerek ve her oyuncunun yolculuğunu daha heyecanlı ve etkileyici hale getirerek işleri daha karmaşık hale getirecek. Ortama bağlı olarak, oyuncunun eylemleri dikkatli olmalı ve tüm kaynakların toplanmasıyla koordine edilmelidir. Her görev için tamamlama hedefi farklı olacaktır ve oyuncunun güvenli bir şekilde geri dönebilmesi için birçok durumda her zaman daha esnek olması gerekir.

İSTİKRARLI BİR TEDARİK HATTI İNŞA ET VE YARAT

Üs, bir oyuncunun umutsuzluk dünyasında bir gün daha hayatta kalabilmesi için en önemli yerdir. Oyuncu, daha iyi performans için kamptaki tüm binaları inşa edebilir, genişletebilir, temizleyebilir ve yükseltebilir. Her bina tipinin mühimmat, yiyecek, içecek ve diğer birçok kıt kaynak sağlamak gibi kendine özgü kullanımları vardır. Elbette oyuncular, bir sonraki seyahate hazırlanmak için savaş birimlerinin şarj olması için daha fazla tıbbi istasyon, cephanelik, eğitim bölgesi ve daha birçok yer inşa edebilir. Oyuncular yükseltildiğinde, Karargahın gerekli seviyeye sahip olmasını ve üs için keşfetmek ve inşa etmek için sürekli olarak yeni içerik açmasını ve herkes için güçlü bir topluluk oluşturmasını gerektirecektir.

state of survival apk indir modkiwi com 3

DİĞER KAMPLARLA İTTİFAK YARATIN

Oyuncu daha güçlü olmak istiyorsa, diğer hayatta kalma kamplarıyla bağ kurması ve böylece hayatta kalma ittifakları oluşturması gerekecek. Bu sayede oyuncular kaynakları makul fiyatlarla takas edebilir ve silah taşıyabilir veya ortak görevlere katılabilir. Oyun, oyunculara güçlü bir ittifaka katılarak daha fazla keşif sağlayan ittifaklar geliştirmeye odaklanır. Her hafta oyun, oyuncuların hedefleri kolayca tamamlamak için birlikte çalışmasını gerektiren daha özel etkinlikler veya heyecan verici etkinlikler sunacak. İttifak’ın yaratılmasının amacı da budur, oyuncular için işleri kolaylaştırmak.

KAYIP DÜNYADAN YENİ TEKNOLOJİ ARAŞTIRMA

Dünya mahvolsa bile, kaçınılmaz olarak nesiller boyu gelişmek için saklanan önemli bilgiler olacaktır. State of Survival APK herkese her görevde performansı artırmak için yeni teknolojiler veya ekipman geliştirmelerine izin verecek çok çeşitli yükseltmeler sunacak. Ayrıca, bu sistem oyuncuların savunma veya üretim hatları için inşa etmeleri için yeni işlevler açtığı için üs inşasını etkileyecek. Ekipman için oyuncu, üretimde daha fazla kaynak tasarrufu yapacak ve potansiyel hedeflerle savaşmak için gelişmiş ekipmanların kilidini açacaktır. Ancak, her araştırma sürecinin tamamlanması uzun zaman alır ve oyuncuların içeriği araştırmaya başlamak için çeşitli koşulları karşılaması gerekir.

state of survival apk indir modkiwi com 4

DİĞER FRANCHISE İLE BÜYÜK İŞBİRLİĞİ

State of Survival şimdi The Walking Dead serisiyle olan işbirliğini kutluyor ve heyecan verici karakterler ve içerikler sergiliyor. İçinde Daryl Dixon gibi tanıdık ve iyi bilinen unsurlar, her görevin ve etkinlikler tamamlandığında çeşitli ödüllerin odak noktası haline gelir. Oyun ayrıca oyunculara daha cömert ödüller verecek ve ilerlemeleri ne olursa olsun herkesi en hareketli ve en komik partilere davet edecek.

State of Survival şu ​​anda dünya çapında milyonlarca kez indirildi ve en etkileyici strateji hayatta kalma oyunlarından biri olarak birçok inceleme aldı. Oyuncu her zaman arkadaşlarıyla güçlü bir temel oluşturmak veya birçok özel etkinliğe katılmak istiyorsa, bu oyun deneyime değer olacaktır.


İndir (133MB)

Artık indirmeye hazırsınız State of Survival: The Walking Dead Collaboration ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKingsGroup Holdings

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir