Star Wars
Star Wars

Star Wars: Galaxy of Heroes v0.29.1089678 APK indir (Tanrı Modu) 2022

Star Wars: Galaxy of Heroes Mod APK – Aktivistler? Eskiler mi? Star WarsTM evreninden olağanüstü iyi ve karanlık taraf ekipleri kurarken bu size kalmış.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 217 puan )
Fiyat: $0
İsim Star Wars
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Macera Oyunları
Boyut 55MB
Versiyon 0.29.1089678
MOD Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Star Wars is the most famous version in the Star Wars series of publisher ELECTRONIC ARTS
Mod Version 0.29.1089678
Total installs 50,000,000+
Oyuncu Hasar Çarpanı Oyuncu Savunma Çarpanı Tek atışta öldürmek Tanrı modu Daima Oyuncu Dönüşü Limit Break Her Zaman Kullanılabilir
MENÜ MODU Tek atışta öldürmek Tanrı modu

Star Wars APK oyuncuların cesur ve güçlü kahramanlarla savaşabileceği eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Birçok zorlu düşmanla yüzleşme ve liderliklerini ve yoğun dövüş becerilerini gösterme fırsatına sahip olacaklar. Deneyimi deneyin ve burada yeni ve eğlenceli zorlukları keşfedin! Büyük bir kahraman olma hayali için bir tutkunuz varsa ve birçok kişi tarafından beğeniliyorsanız, bu büyüleyici oyunu kaçırmayın.

Star Wars™: Kahramanların Galaksisi

BİR KAHRAMAN GÜCÜ OLUŞTUR VE YARAT

Star Wars™’a gelen oyuncular, liderliklerini göstermek ve ordularını kontrol etmek konusunda rahat ve özgür olacaklar. Yapmanız gereken ilk şey, sağlam bir kuvvet imparatorluğu kurmaktır. Ekibinize katılmak için yetenekli ve sağlıklı kahramanları işe alın ve seçin. Savaş becerilerini artırmalarına yardımcı olmak için onları bir lider olarak en profesyonel şekilde eğitmeniz ve eğitmeniz gerekir. Bu sayede onları herkesin gözünde ideal ve mükemmel kahramanlara dönüştüreceksiniz.

Star Wars™: Kahramanların Galaksisi

Rakipleri Yenin ve BU ARSA SAHİBİ OLUN

Bu oyunda çeşitli zorluklarla ve düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Her zaman bir yol bulacaklar ve doğru anı seçip saldırmak için zayıflıklarınızı alacaklar. Bu yüzden öznel ve kayıtsız olamazsınız. Her zaman tetikte ve tetikte olmaya çalışın, düşman kuvvetlerine saldırmanın ve onları yok etmenin yollarını bulmaya çalışın ve bölgeye hakim olun. Ayrıca, hızlı reflekslerinizi geliştirmeniz ve geliştirmeniz, düşmanlarla nasıl savaşılacağını bilmeniz ve onlarla savaşmak için akıllı hareketler geliştirmeniz de gerekiyor. Benzersiz stratejileriniz ve oyun tarzlarınız aracılığıyla çevikliğinizi ve esnekliğinizi gösterin.

Star Wars™: Kahramanların Galaksisi

AKILLI, AKILLI KARARLAR ALMAK

Bu oyunu kazanma şansına sahip olmak için zeki ve yaratıcı bir zihne sahip olmanız, daha kaslı ve daha atletik olmak için kahramanlarınızı nasıl geliştireceğinizi ve yenileyeceğinizi her zaman bilmeniz gerekir. Onları modern ekipmanlarla donatmayı ve en iyi vücut korumasına sahip olmayı, çakmağın hasarını azaltmayı unutmayın. Ek olarak, onları görmezden gelemeyeceğiniz yeni yeteneklerin kilidini açmak son derece gereklidir. Bu, kahramanlarınızın daha fazla hamle yapmasına ve bol miktarda enerji kaynağına sahip olmasına yardımcı olacaktır. Psikolojik bir lider olun, takım arkadaşlarınıza en faydalı olanı nasıl getireceğinizi bilin.

Star Wars™: Kahramanların Galaksisi

BÜYÜK GÖMLEKLERİ TOPLA VE KONTROL ET

Gemi savaşlarına katılmanın güzel ve eğlenceli bir mücadele olduğu söylenebilir. Birçok insan arasında çok popüler ve oyunun getirdiği kaliteden memnun. Burada yeni gemiler topluyorsunuz ve savaş ekibinize katılmak için birçok farklı işleve sahipsiniz. Her teknede yetenekli ve cesur kaptanlar ve denizciler olacak. Daha iyi olmak için gemilerinize daha fazla güç katın.

Star Wars™: Kahramanların Galaksisi

RESİM AÇIKLAMA DOĞRU VE MUHTEŞEM

Bu oyun size keskin ve gerçekçi görüntülerle muhteşem ve muhteşem bir arayüz sunacak. Her grafik ekranda görünen her ayrıntı, ayrı bir güzelliği göstererek oyuncuları daha çok büyüleyip heyecanlandırıyor. Her karakter, farklı şekil ve yüzlerle çizilecek ve bu onları ayırt etmeyi kolaylaştıracak. Ayrıca, bu oyunda ortaya çıkan eğlenceli ve çekici müzik, bu oyunun başarısına önemli ölçüde katkıda bulunmuştur.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız Star Wars ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanELECTRONIC ARTS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir