Star Healer
Star Healer

Star Healer v0.0.5 APK + MOD (Menü/Hasar, Savunma) indir 2022


Star Healer, tatlı dünyada kesintisiz savaşlarla daha asi; oyuncular heyecan verici maceralar yaşama ve terk edilmiş şehrin gizemlerini öğrenme fırsatına sahipler. Seni bekleyen başka bir şey var mı? Bu ortak eve katıldıktan sonra hayal gücünüzü ve m

Android Android Aksiyon
4 ( 709 puan )
Fiyat: $0
İsim Star Healer
Yapımcı Crazy Rich Game
Tür Aksiyon
Boyut 720M
Versiyon 0.0.5
MOD MENÜ/Hasar, Savunma
Orjinal Google Play
Star Healer is the most famous version in the Star Healer series of publisher Crazy Rich Game
Mod Version 0.0.5
Total installs 50,000+
  • MENÜ MODU
  • Hasar çarpanı
  • Savunma çarpanı


İndir (720M)

Star Healer, tatlı dünyada kesintisiz savaşlarla daha asi; oyuncular heyecan verici maceralar yaşama ve terk edilmiş şehrin gizemlerini öğrenme fırsatına sahipler. Seni bekleyen başka bir şey var mı? Bu ortak eve katıldıktan sonra hayal gücünüzü ve merakınızı serbest bırakın. Performansı iyileştirilmiş yeni sürüm hizmete hazır; oyunu indirin ve hemen başlayın!

yıldız şifacı

GÜZEL KARAKTERLERE BAKIN

Star Healer’ın tatlı diyarında, tüm karakterlerin en düşük seviyeden bir başlangıcı vardır ve büyümek günlük uygulamadan geçer. Sevimli tasarımlara tutkusu olan biriyseniz bu kaçırılmaması gereken bir öneri. Daha iyi kombinasyonlara sahip olmak için kolektifle uyum sağlama becerilerinizi geliştirin. Her karakterin farklı bir yeteneği var ve onları daha iyi anlamak için her birini denemeniz gerektiğini düşünüyoruz!

Bir kadronun farklı yeteneklere sahip çok sayıda üyesi olması, eksiksiz olması, arenada tek başına savaşmaması, destekleyecek birkaç kişi bulması ve birlikte daha ileri adım atması gerekir. Dayanışma ruhunu ve liderlik etme sorumluluğunu vurgulayarak, her stratejiyi yürütmek mümkün görünüyor! Günlük mücadeleye katılın ve özel ödüller kazanın!

yıldız şifacı

TAKIMINIZ İÇİN KENDİ DÜNYAINIZI OLUŞTURUN

Sezon savaşı sırasında biriktirdiğinizden oyuncular, yıldız şifacısındaki küçük bir oyun alanı olarak yeni bir dünya kurabilir ve yeni yeteneği beslemek için çalışabilirler. Yeni bir ülkeyi gezerken personelin size getirdiği tuhaf şeyleri neden hemen denemiyorsunuz? Güzel bir ev satın alın, tatlı bir alan yaratın ve bazen daha cesur ve çılgın kararlar verin.

Birçok çözülmemiş sır içeren heyecan verici hikaye, Star Healer tarafından belirlenen sonraki görevleri gerçekleştirirken daha hassas olacaksınız. Onları zamanında önlemek için gelen tehlikelerin farkında olun. Bu sıkıntıların arkasında bir çete vardır; onları yok et! Sunduklarımızla asla hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

yıldız şifacı

YENİ MAÇ İÇİN ENERJİ

Star Healer birkaç yeni maç ayarlıyor. Oyuncular bunu ele geçirir ve en erken katılma şansını elde etmek için tüm geliştirme adımlarını atar. Her başarı, aralıksız çabalar içerir, belirlediğimiz zorlukların üstesinden gelmek ister, karar verme faktörü siz ve ekibinizdir. Oyun sürekli olarak yeni trendleri güncelleyecek ve muhteşem bir geri dönüş vaat edecek, dört gözle bekleyin!


İndir (720M)

Artık indirmeye hazırsınız Star Healer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir