Star Chef
Star Chef

Star Chef v2.25.37 MOD APK (Yüksek Deneyim/Kilidi Açılmış Öğeler) indir 2022


Star Chef Mod APK'da oyuncular bir restoran yönetmeyi deneyimleme fırsatına sahipler. Lezzetli yemekler, profesyonel hizmet anlayışı ve restoran olanaklarıyla evinizi geliştirin.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 404 puan )
Fiyat: $0
İsim Star Chef
Yapımcı 99Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 100MB
Versiyon 2.25.37
MOD Yüksek Deneyim, Kilidi Açılmış Öğeler
Orjinal Google Play
Star Chef is the most famous version in the Star Chef series of publisher 99Games
Mod Version 2.25.37
Total installs 5,000,000+
  • 1. Yüksek Deneyim
  • 2. Kilidi Açılmış Öğeler
  • 3. Reklamsız


İndir (100MB)

Usta bir şef olmak ister misiniz? Star Chef’de amatör bir şefin oyuncusu, lezzetli yemekleri ile yavaş yavaş mutfak sahnesinin yıldızı olarak tanınmaktadır. Yemek tarifleri oluşturun ve bunları restorandaki müşterilere servis yapın. Restoranınızı ünlü ve sevilen bir restorana dönüştürün!

Star Chef™ : Yemek Pişirme ve Restoran Oyunu

KENDİ PİŞİRME TARİFLERİNİZİ OLUŞTURUN

Bir şef için kendi markasını taşıyan yeni yemekler yaratmak çok önemlidir. Size yemek yapmak için birçok malzeme verilecek ve size yardım etmek için Star Chef™’den yardım gelecek. Ancak yine de en önemlisi, yemek yaratma ve hazırlama yeteneğinizdir. Aletlerle dolu modern bir mutfak ile lezzetli yemekler yapabilir ve bunları restoranın menüsüne not edebilirsiniz!

Tarifleri aldıktan sonra, yemekleri hazırlamanıza yardımcı olması için daha fazla şef kiralayabilirsiniz. Sadece yeni yemekler yaratmaktan sorumlu olacaksınız, diğer şefler ise yemek tariflerine yardımcı olacak.

Star Chef™ : Yemek Pişirme ve Restoran Oyunu

YEŞİL – TEMİZ – TAZE GIDA BAHÇESİ

Lezzetli bir yemeğe sahip olmak için yemeğin kalitesi de önemli bir faktördür. Star Chef™’de bir Backyard bahçeniz olacak. Burada sebze ve meyve gibi besinleri yetiştirebilirsiniz. İyi bakıldıkları için çok taze ve temizdirler. Kendi bahçenizdeki malzemeleri kullanmak, yemeğin müşterilerden birçok övgü almasına yardımcı olacaktır.

GELİRLERİ ARTIRMAK İÇİN YEMEKLERİ KARŞILAMA VE SERVİS ETMEK

Restoranın menüsünün bir bölümünü tamamladıktan sonra, oyuncu konukları karşılamak için restoranın kapısını açabilir. Restoranın amacı, restoran ölçeğini geliştirmek için daha fazla para kazanmak ve ekipmanı yükseltmek, böylece özgürce usta bir şef olabilirsiniz. Bu nedenle yemeklerin kalitesi kadar hizmetin kalitesi de çok önemlidir. Garsonları işe alabilir ve onlara müşterilere nasıl yanıt vereceklerini öğretebilirsiniz. Restoranın durumunu kontrol etmek için akıllı bir yönetici olun. Her misafir ayrılırken yemeğinin ücretini ödeyecektir. Restoranın gelirini artırmak için olabildiğince çok müşteri çekin.

Star Chef™ : Yemek Pişirme ve Restoran Oyunu

RESTORAN İÇİN STİLİ YENİDEN TASARLA

Oyuncular, bir gelir kaynağı olduğunda restoranın stilini yeniden tasarlayacak. Seviye atladıkça bu özelliğin kilidi açılacaktır. Restoranın masa, sandalye, duvar, zemin vb. iç mekanlarını seçebileceksiniz. Ardından dış tasarımlar var. İnsanların daha fazla müşteri çekmek ve daha fazla hizmet açmak için yüzme havuzu alanlarını, çeşmeleri veya diğer lüks alanları yeniden inşa etmesine izin verin. İnşaat oldukça fazla paraya mal olacak, ancak tamamlandığında harcadığınız paradan daha fazlasını geri alacaksınız. Eski restoranınızı en üst düzeyde lüks restorana dönüştürün!

Star Chef™ : Yemek Pişirme ve Restoran Oyunu

Star Chef™’de aynı anda birden fazla rolü oynamayı deneyimleyin. Kendinizi sadece şef, garson, çiftçi veya yönetici olmakla sınırlamayın. Bu oyunda tüm görevleri yapabilirsiniz. Çekici ödülleri ve özel yardımı unutmayın!

ANA ÖZELLİKLER

  • Yıldız bir şef olmak için amatör bir şeften yavaş yavaş süper lezzetli tarifler oluşturun. Lütfen size yardımcı olmaları için başka şefleri işe alın
  • Backyard bahçesinde yeşil, temiz ve taze yiyecekler yetiştirin. Kendi yetiştirdiğiniz yiyecekler yemeğin kalitesini artıracaktır.
  • Restoranınızı her gün yeni menü güncellemeleriyle açın. Müşterileri toplayın ve oradan gelir elde edin
  • Müşterileri karşılamada size yardımcı olacak garsonlar kiralayın. Restoranı büyütmek için çalışma tarzlarını yönetelim
  • Restoranın gelirinden daha modern ekipman satın alın ve restoranın kablosunu yükseltin. Restoran tarzını yeniden tasarlayın ve müşterileri çekmek için daha fazla yeni bina inşa edin


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Star Chef ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan99Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir