Star Chef 2 Restaurant
Star Chef 2 Restaurant

Star Chef 2 v1.5 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Profesyonel bir şef veya amatör iseniz ve yeni ve yaratıcı yemekler denemek istiyorsanız, Star Chef 2: Restaurant Game sizin için ilk tercihtir. Buraya adım atarak kendi uluslararası 5 yıldızlı restoran modelinize hayran olabilirsiniz. Sadece bu da d

Android Android Simülasyon
4 ( 410 puan )
Fiyat: $0
İsim Star Chef 2 Restaurant
Yapımcı 99Games
Tür Simülasyon
Boyut 225M
Versiyon 1.3.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Star Chef 2 Restaurant is the most famous version in the Star Chef 2 Restaurant series of publisher 99Games
Mod Version 1.3.5
Total installs 1,000,000+

İndir (225M)

Profesyonel bir şef veya amatör iseniz ve yeni ve yaratıcı yemekler denemek istiyorsanız, Star Chef 2: Restaurant Game sizin için ilk tercihtir. Buraya adım atarak kendi uluslararası 5 yıldızlı restoran modelinize hayran olabilirsiniz. Sadece bu da değil, müşterilerinize yemek yoluyla çeşitli özel deneyimler yaşatmak için farklı uluslararası personel ve şefler bile tutabilirsiniz. Oyuncuların yaratıcılığı ve zekasıyla bu restoran başarılı olabilir ve milyonlarca müşteriyi ziyarete çekebilir mi?

Yıldız Şef 2: Restoran Oyunu

KENDİNİZİ ŞEFİN ROLÜNE BIRAKIN

Buraya ayak basarken, oyuncular bir şefin misyonunu oynuyorlar. Avrupa’dan Asya’ya, mezelerden tatlılara ağız sulandıran yemekler hazırlayarak yeteneklerinizi ve zanaatınızı sergileyebilirsiniz. Müşterinin zevkini tecrübe ile tatmin etmeniz ve hemen bu yola çıkmanız gerekecek. Pişmiş, ızgara, hatta buğulanmış veya haşlanmış bir yemek olabilir.

Yıldız Şef 2: Restoran Oyunu

RESTORAN SAHİBİ

Bu mutfak savaşında büyümenizin temeli olan Star Chef 2 tarafından bir restoran işletmesine atandınız. Harika yemeklerin yanı sıra, restoranın güzelliği de yemek yiyenlerin ilgisini çekmede önemli bir rol oynamaktadır. Masa ve sandalyeler, saksılar gibi mobilyalar ve hatta kaşık ve masa örtüsü gibi en küçük şeyleri seçmenize izin veriyoruz. Restoranı müşterilerin gözünde eşsiz ve güzel kılmak için yaratıcılığınızı kullanın.

Yıldız Şef 2: Restoran Oyunu

TARİFLERİ ÖĞREN

Oyuncular sürekli olarak tamamen yeni tarifler oluşturmayı öğreniyorlar. Halihazırda mevcut 200’den fazla tarifle, bunu daha sonra gelişen gelişme için bir öncül olarak kullanabilirsiniz. Bu, kimsenin sahip olamayacağı paha biçilmez bir değerdir, bu nedenle restoranınızın başarılı olup olmaması büyük ölçüde formüle bağlıdır. Pizzadan köfteye, patates kızartması gibi garnitürlere kadar bağımlısı olabilirsiniz.

Yıldız Şef 2: Restoran Oyunu

ULUSLARARASI BİR KİRALIK

Chef Star Chef 2, görünümüyle restoranınızı bir üst seviyeye taşıyacak ve dünyanın her yerinden daha fazla şef kiralamanıza olanak sağlayacak. Bu, bu oyun türünde bir atılım olarak kabul edilir. Onları çalışan olarak işe alıyorsunuz ve aynı zamanda bu yerin gelişmesine yardımcı olan arkadaşlar ve ortaklarsınız. Bu sayede, bu savaşta daha fazlasını öğreniyor ve yemeklerin tarzını genişletiyorsunuz.

SEBZE BAHÇESİ BAKIMI

Bununla da kalmayıp, Star Chef 2 size sürekli olarak en heyecan verici deneyimleri yaşatıyor. Yüzlerce lezzetli yemekle sizleri bir maceraya çıkarıyoruz. Şimdi, bu imparatorluğa yeni bir dokunuş ekleyerek, size özel bir sebze bahçesi sağlanıyor. Burası restoranınız için taze ve temiz malzemeler üreteceğiniz yer olacak. Bu, mal aramak için hem paradan hem de zamandan tasarruf ettiğinizde benzersiz bir avantajdır. Aynı zamanda isteksiz bir çiftlik sahibi olma göreviniz de var.

Yıldız Şef 2: Restoran Oyunu

TAKIM MÜCADELE

Bir iş restoranı inşa etmenin ve onu akşam yemeği yiyenleriniz için harika yemekler pişirme tutkusuyla geliştirmenin yanı sıra, küçükten büyüğe ölçekte katılabilirsiniz. Yüzlerce farklı yetenekli şefle rekabetçi bir sıralamaya yerleştirileceksiniz. Beceri kriterlerine göre değerlendirilen PVP turnuvaları fethetmenizi bekliyor. Bu sayede oyuncular, kendi seviyelerini ve yemek pişirme becerilerini geliştirmek için birçok yeni arkadaş öğrenebilir ve onlarla bağlantı kurabilir.

  • Yemekleri fetheden profesyonel bir şefe dönüşün.
  • Dünya çapında efsanevi restoranları yönetin.
  • Kariyerinize yardımcı olması için en iyi şefleri işe alın.
  • Stresli çalışma saatlerinden sonra yeşil sebze bahçesine iyi bakın.
  • Rekabetçi lider panosu yarışmalarına katılın.


İndir (225M)

Artık indirmeye hazırsınız Star Chef 2 Restaurant ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan99Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir