Stalking
Stalking

Stalking APK v1.2.0 (Premium Sınırsız Bakma) indir 2022

Stalking APK indirStalking APK ile tüm gizli Instagram hesaplarını görüntüleyebilirsin. Instagram hesabını bağlamana gerek yok. Instagram hesaplarına zarar veren uygulamalardan bıktıysan Stalking APK tam sana göre. İstediğin kişilerin kullanıcı adlar

Android Android Sosyal Ağ
4 ( 944 puan )
Fiyat: $0
İsim Stalking
Yapımcı Stalking APP
Tür Sosyal Ağ
Boyut 4MB
Versiyon 1.2.0
MOD Premium Sınırsız Bakma
Orjinal Google Play
Stalking is the most famous version in the Stalking series of publisher
Mod Version 1.2.0

Stalking APK indir

Stalking APK ile tüm gizli Instagram hesaplarını görüntüleyebilirsin. Instagram hesabını bağlamana gerek yok. Instagram hesaplarına zarar veren uygulamalardan bıktıysan Stalking APK tam sana göre. İstediğin kişilerin kullanıcı adlarını gir ve gizli paylaşımlarını görüntüle. Gizli profilleri görmenin en kolay ve güvenilir yolu Stalking APK’dır.

Stalking App, Instagram kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmıştır. En çok ihtiyaç duyulan tüm özelliklere sahiptir. Görmek istediğin Instagram kullanıcı adını gir ve bu hesabın gizli içeriğini görüntüle. Gizli Instagram hesaplarını görmenin en kolay ve güvenli yoludur. Hiçbir şey için endişelenmene gerek yok. Sadece kullanıcı adlarını gir ve görüntüle. Profiline kimlerin baktığını öğrenebilir, gizli hikaye izleyebilirsin. Profil resimlerini tam boy görüntüleyebilir ve cihazına indirebilirsiniz.

Instagram Gizli Profilleri Görme

 

Stalking APP APK Son Sürüm

Stalking App APK diğer uygulamalarda bulamayacağın birçok özelliğe sahiptir. Uygulamayı kullanarak instagram gizli hesapların içeriğini görüntüleyebilir, başkalarının hikayelerini anonim olarak izleyebilir ve hatta istediğiniz zaman izlemek için cihazına indirebilirsiniz. Paylaşılan hikayeleri asla kaçırmayacaksın. Ayrıca profil fotoğraflarını tam boyutta görebilir ve cihazına indirebilirsin. %100 güvenli ve kullanımı kolaydır. Anonim olmanın tadını çıkar.

Uygulamayı kullanabilmek için Instagram hesabını bağlaman gerekmez. Ancak Instagram hesabını uygulamaya bağlayarak ekstra birçok özelliği kullanabilirsin. Sen nasıl istersen. Stalking uygulaması hiçbir şekilde verilerinizi depolamaz. Kullanıcılarımızın bu konudaki endişelerini gidermek amacıyla onlara Instagram hesaplarını bağlamadan uygulamayı kullanabilme seçeneği sunuyoruz. Tamamen anonim bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz. Stalking uygulaması sadece sana özel fonksiyonlar sunacak kadar veriye erişir, uygulamanın bunun dışında bir veriye erişim yetkisi bulunmaz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Instagram hesabınızın şifresini değiştirdiğinizde sistem bir daha hiçbir şekilde erişemez.


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stalking ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir