Sqube Darkness
Sqube Darkness

Sqube Darkness v1.0.1 MOD APK (Ücretsiz Ödüller) indir 2022


Sqube Darkness, saklanmak ve en uzak mesafeye gitmek için makul taktikler kullanacağınız sonsuzluğa koşu oyununa benzer bir oynanışa sahiptir. Destek öğelerine ve düşmanları makul bir şekilde atlatmanın bir yoluna sahip olacaksınız.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 500 puan )
Fiyat: $0
İsim Sqube Darkness
Yapımcı Unico Studio
Tür Macera Oyunları
Boyut 57MB
Versiyon 1.0.1
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Sqube Darkness is the most famous version in the Sqube Darkness series of publisher Unico Studio
Mod Version 1.0.1
Total installs 1,000,000+

İndir (57MB)

Sqube Darkness, oyuncuların bu karakterin çevreye uyum sağlamasına yardımcı olan karakteristik siyah renkli kare bir karakteri kontrol ettiği bir oyundur. Düşmanlardan ve engellerden kaçarken karakteri kontrol edecek ve en uzak mesafeye ulaşacaksınız. Aynı zamanda bazı destek öğeleri ile önünüzdeki birçok zor durumun üstesinden gelebilirsiniz.

Sqube Karanlık

ZORLU ORTAMLARDAN GEÇİN

Sqube Darkness’ta, oyuncu hareketli bir bloğu kontrol eder ve düşmanları, hareketi algılayabilen ve saldırı gerçekleştirebilen varlıklar olan Gözlerdir. Böylece oyuncular, birçok farklı yoldan geçmek ve düşman saldırılarını atlatmak için karakteri kontrol edecekler. Oynanış, sonsuzluğa koşu türüne oldukça benzer özelliklere sahip ancak dikkat etmeniz gereken bir özellik olacak.

Karakter, düşmanlardan kaçınmak için farklı ortamlara karışmak için birincil siyah renkle 2B ortamda hareket edecektir. Bu karakterin otomatik olarak hareket etmesine izin vermek yerine bu karakterin hareketlerini kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda bu, oyuncunun tehlikelerin üstesinden gelmek için gözlem becerilerini ve makul taktiklerini de gerektirir. Bu nedenle oyuncular oyunda uzun mesafeler kat ederek vakit geçirecekler.

Sqube Karanlık

ZORLUKLARIN YÜKSEK SONUÇLARLA AŞIMASI

Oyuncular, Sqube Darkness’ta dikenlerin üzerinden zahmetsizce atlamak için hareket edecek ve zıplayacaklar. Aynı zamanda, Gözleri ve hareketli hedefleri belirlemek için alanı göreceksiniz. Bu yüzden bu düşmanlardan kurtulma stratejisi, bir tür arazi seçip yakınlarda durmaktır. Karakterin araziyle bütünleştiğini göreceksiniz ve gerçekten de düşmanlar sizi tanımayacak.

Kamuflaj için başka bir alana girmek oyuncu tarafından hızlı bir şekilde yapılabilir, ancak oyuncunun ilgilenmesi gereken birçok faktör olacaktır. Spesifik olarak, bu kamuflaj yalnızca Gözler’in tarama alanında olmadığında uygulanır. Yani bir düşman gelir ve siz saklanmaya başlarsanız, hızla tespit edip siz yenilene kadar sürekli olarak size saldırırlar. Bu saldırılar atlatılacak, ancak bazen birçok düşmanın tarama alanının ortasında kalacaksınız.

Sqube Karanlık

Ana düşmanların yanı sıra oyuncuların diğer düşmanları ve engelleri de göz önünde bulundurması gerekiyor. Bir ani, dikkatli olmanız gereken bir süre boyunca ortaya çıkabilir ve kaybolabilir. Ayrıca bazı düşmanlar sizi görebilir ve hasar vermek için size doğru fırlayabilir.

YARARLI DESTEK ÖZELLİKLERİNİ KULLANIN

Oyuncunun Sqube Darkness’taki becerilerinin yanı sıra, birçok heyecan verici destek öğesinden de yararlanabilirler. Hareket ettikçe, 4 farklı özelliğe karşılık gelen dört simge göreceksiniz ve hepsinin birçok kullanımı var. Düşmanlarınızdan daha hızlı hareket etmenize yardımcı olabilecek matris, karakter için uygun ve güvenli bir yol oluşturan güvenli zeminler ve birçok faydalı faktör gibi unsurlardan yararlanabilirsiniz.

Sqube Karanlık

Oyun, etkileyici saklanma stratejileri ile düşmanlardan saklanma seviyeleri sunar:

  • Oyuncular, çevreden gizlenebilen siyah bir kare şeklindeki karakteri kontrol edecekler.
  • Bu meydanın düşmanları, hareketi algılayabilen ve hedefi yok etmek için saldırılar başlatabilen Gözlerdir.
  • Makul gözlem ve kaçınma becerileri ile bu varlıkların taranmasından kaçınırken farklı zorluklarla karşılaşacaksınız.
  • Önünüze pek çok engel çıkabilir ve çözmenin bir yolunu bulmanız gereken zor zamanlar getirebilir.
  • Birçok faydalı eşya, karakteri kısa bir süreliğine destekleyebilir ve düşmanları hızla yenmesine yardımcı olabilir.


İndir (57MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sqube Darkness ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUnico Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir