Spotify Music
 Spotify Music

Spotify APK indir v8.7.86.422 (Premium Reklamsız/Sınırsız Müzik) 2022


Spotify Mod APK Premium, ücretsiz olarak müzik ve podcast akışı yapmanızı sağlar. En sevdiğiniz müzikleri ve podcast'leri yayınlayın ve dünyanın dört bir yanından yeni müzikler keşfedin.

Android Android Uygulama
5 ( 524 puan )
Fiyat: $0
İsim Spotify Music
Yapımcı Spotify Ltd
Tür Uygulama
Boyut 45MB
Versiyon 8.7.86.422
MOD Premium/Reklamsız
Orjinal Google Play
Spotify Music is the most famous version in the Spotify Music series of publisher
Mod Version 8.7.86.422
 • Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı
 • Önceki Parçanın Kilidi Açıldı
 • FWD/BWD Arayan Kilidi Açık
 • Kilit Açık/Herhangi Bir Şarkıyı ve Albümü Seçebilir
 • Kilidi Açık Bir Kez/Tümünü Tekrarla
 • Kilitsiz Karıştırma
 • Zorla Karıştırma Devre Dışı
 • Kilidi Açılmış  Spotify Connect (Premium Bypass)
 • İsteğe Bağlı Paylaşımın Kilidi Açıldı
 • Kilitsiz Kanvas Paylaşımı
 • Kilitsiz Ses Özelliği
 • Kilitsiz Ses Kontrolü
 • Kilidi Açılmış Hareketli Kalp
 • Kilitsiz Şarkı Sözü Paylaşımı (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
 • Kilidi Açılmış Hikayeler
 • Birlikte Söyleme özelliğinin kilidi açıldı (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır)
 • Kilidi Açılmış Kullanıcı Çalma Listesi Ek Açıklaması (Yeni Özellik)
 • Yayını Takip Etme Kilidi Açıldı
 • Kilitsiz Editör Modu
 • Kilidi Açılmış Tam Ekran Hikayeler
 • Kilitsiz Facebook Girişi
 • Tüm ADS Kaldırıldı
 • Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi
 • Orijinal paket imzası değişti
 • MrDude & xC3FFF0E & Sherlock tarafından yayınlandı.
Mod Değişiklik Günlüğü: Eklendi: Dinamik Oynatma Listesi Eklendi: Hey  Spotify Düzeltildi: Podcast reklam rulosu çökmesi Not: İlk Önyüklemede Premium Kaybıyla İlgili Herhangi Bir Hata Varsa, uygulamayı son kullanılanlardan temizlemeyi deneyin ve iki kez Zorla Durdur'u açın/Uygulayın ve uygulamayı açın.

İndir (45MB)

Spotify APK indir

Dünya üzerinde en çok kullanılan müzik uygulaması olan Spotify ‘ı sizler için; Full Premium olarak sınırsız APK bir şekilde aşağıda ulaşabileceğiniz linkler üzerinden paylaşıyorum. Sınırsız bir şekilde müzik dinleyeceğiniz bir müzik uygulaması olan Spotify APK. Kendi şarkı listenizi oluşturup; herhangi bir beğendiğiniz diğer şarkı listelerini takip eder. Spotify Premium MOD ile ücretsiz bir şekilde ruhunuza en uygun müzik listelerini; reklamsız bir şekilde dinleyebilirsin ve daha fazla uygulama için android uygulama kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın..

Spotify Son Sürüm indir

Spotify APK dosyası ile müzikleri; ister sıra sıra, ister karışık bir şekilde çalmak mümkün. İster ruh halinize göre, dilerseniz yeni müzikleri veya eski müzikler;i istediğiniz gibi şarkı listesini açıp, sınırsız şekilde doyasıya olarak müzik dinlemek mümkün. Spotify Sınırsız Müzik, internetsiz bir şekilde de sevdiğiniz müzikleri dinlemek için; müzikleri dinlerken indirmek ve istediğin müziği internetsiz bir şekilde de dinlemek mümkün.

Spotify: Müzik ve Podcast'ler Spotify: Müzik ve Podcast'ler Spotify: Müzik ve Podcast'ler

Kullanıcılar uygulama için başarıyla bir hesap oluşturduktan sonra; uygulamadan gelen ilk şey, kullanıcının en çok hangi müzisyenleri veya grupları sevdiğini sormaktır. Uygulama, herkesin tercihlerinin farklı olduğunu bilir. Uygulama, kullanıcının beğendiği müzisyenlere güvenerek; ilgili tüm çalışmaları veya sonuçları anında ekranda önerir. Bu sadece her şeyin başlangıcı, uygulama kullanıcının en önemli etkinliklerini takip eder; ilgili duyduğunuz türlerdeki tüm şarkıları size sürekli olarak önerir.

Spotify Premium

Spotify Premium hizmeti şu anda müzik çalarlar arasında en iyi liste uygulamasıdır. Devasa müzik arşivine sahiptir. Ayrıca, tüm uygulama içeriği ücretsizdir. Kullanıcılar, yer imleri, döngü, yorumları okuma ve oynatma listesine; ekleme gibi seçeneklerle kullanıcılar ile doğrudan etkileşime girebilir. Uygulama her gün sürekli olarak; yeni içeriği günceller, otomatik olarak öneriler üzerinde çalışır. Bununla birlikte her zaman ilgilendikleri yeni içerikler getirir. Ayrıca, uygulama çıktığında ilk 3 ay ücretsiz olarak hizmet vermiş olsa ‘da; bu şuanda mümkün değil, dert etme. Senin için paylaştığım indirme dosyası ile spotify hesabınıza ücretsiz sahip olabileceksin.

Birçok kullanıcı Spotify’ın müzik önerme yeteneğinden her zaman etkilenmiştir. Bu onu diğer uygulamalar ‘dan farklı kılmıştır. Özellikle, kullanıcının dinleme deneyimi her zaman uygulamanın en önemli önceliğidir. Bununla birlikte kullanıcıların; her şeyi duygularına göre özelleştirmelerine olanak tanıyan birçok seçenekle birlikte gelir. Ancak, uygulama dünyadaki tüm müziği sunmak için akıcı işlevini kullandığından; kullanıcının şarkıları dinlemek için her zaman internete bağlı olması gerekir. Paylaştığımız uygulama sayesinde spotify internetsiz müzik dinleme özelliği; kullanıcılar istedikleri herhangi bir uygulama ‘da başka işler yaparken arka planda müzik dinleyebilir. Bununla birlikte uygulamaları gizleyebilir.

Spotify: Müzik ve Podcast'ler Spotify: Müzik ve Podcast'ler Spotify: Müzik ve Podcast'ler

Spotify Reklamsız

Spotify müzik reklam kaldırma optimizasyonu, kullanıcıların her zaman sevdiklerini vurgular. Arka planda çalışırken bile her şeyi sorunsuz ve kararlı hale getirir. Dahası, uygulama, kullanıcılara daha iyi bir kullanıcı deneyimi için arayüzü; tüm uygulamayı kişiselleştirmeleri için birçok çekici seçenek sunar. Uygulama, uygulamanın her zaman istediği çok kültürlülüğü gösteren; olağanüstü tasarımlarla birçok farklı temaya ve renge sahip olacaktır. Uygulama, kullanıcılara en etkileyici ve esnek optimizasyonu sağlamak için; performansını artırırken her zaman yeni şeyleri düzenli olarak güncelleyecektir.

Spotify’daki tüm müziklerin akışı ücretsiz olduğundan, uygulama; kullanıcıların kişisel tercihlerini oynatma listeleri aracılığıyla dünyayla paylaşmalarına yardımcı olacak. Herkes oynatma listelerini birçok farklı şekilde paylaşabilir. Bu nedenle uygulamanın; bu kadar kullanıcı dostu ve bağlantı kurması kolay olmasının nedeni de budur. Ayrıca, uygulama kendi oynatma listelerini diğer kişilerin arama sonuçlarına eklerken; kullanıcılar her oynatma listesi için gizlilik ayarlayabilir. Çalma listesi paylaşımı, diğer müzik çalarlarda nadir bulunan bir özelliktir ve Spotify web ‘i daha popüler hale getirir ve birçok kullanıcı kolayca erişimi mümkün kılar.

Spotify APK v8.7.86.422

Google Podcast ve Spotify Podcast yaygın olarak kullanılan en popüler trend uygulama ‘dır ve birçok insanın bu konu hakkında olumlu yorumları vardır. Bugün dünyada milyonlarca farklı podcast kanalı var. Bunlar her gün düzenli olarak yayınlmakta. Kullanıcılara ulaşmak ve ne kadar harika olduklarını keşfetmeleri için geniş bir seçenek sunuyor. Dahası, uygulama podcast sekmesini ilk ziyaret ettiklerinde kullanıcıların kişisel tercihlerine ihtiyaç duyacak, uygun içerik kanalları önerecek ve hatta tüm kullanıcıların beklentilerini aşacak şekilde tasarlanıyor.

Spotify müzik indirme android şu anda birçok büyük faktör sayesinde yaygın olarak bilinen en popüler ve potansiyel müzik çalarlardan biridir. Kullanıcılar uygulamaya geldiğinde, mükemmel bir öneri ile karşılanacak ve ardından kullanıcıların keşfetmesi için günlük olarak güncellenen yeni içerikler gelecek. Sorunsuz optimizasyon, kişisel kullanım deneyimini iyileştirme ve kullanıcılara uygulamayı özelleştirmeleri için birçok seçenek sunan bir özelliktir. Ve son olarak, bu podcast veya çalma listelerini paylaşma özelliği ve herkesin müzik veya mizahi programlarla dünyaya ve dünyadaki insanlara ulaşma şansı olacak.

En iyi müzik dinleme uygulaması olan Spotify Premium Full APK indir; aşağıdaki linklerden Premium MOD olarak indirerek sınırsız yüksek kalitede müzik dinlemenin keyfini sürün.

Spotify Uygulamasını Premium MOD APK (Sürekli Güncel 2022 Son Sürüm) sitemiz üzerinden; hiç bir ücrete tabi tutulmadan reklamsız ve ücretsiz olarak indirme seçenekleriyle indirebilmek mümkün. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeler ücretsiz şimdiden iyi keyifler dileriz.

 


İndir (45MB)

Artık indirmeye hazırsınız Spotify Music ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

feyza

müziği indirebilir miyiz yani çevrimdışı spotifydan müziğe ulaşabilir miyiz

Yanıtla -
Onur

Arattığım parçayı açamıyorum, arama sonucunda doğru şarkı çıkıyor çalması için üzerine tıkladığımda alakasız başka bi sanatçının başka bir parçasını açıyor. Örnek olarak arama kısmına ” Pois Kan” yazın ve bi dinlemeye çalışın bakalım

Yanıtla -
  ModKiwi

  Uygulamayı kontrol ettiğimizde bir sorun gözlenmemiştir, önceden kurduğunuz spotify orjinal dosyası veya kurmuş olduğunuz spotify silerek sitemiz üzerinden indirip tekrar kurunuz.

  Yanıtla -
Enes Aktürk

Usta ben daha yeni indirdim elinize sağlık tamamen ücretsiz kullanabilir miyim 3 ay sonra falan sıkıntı çıkmaz sonradan deme

Yanıtla -
  ModKiwi

  Tamamen ücretsiz kullanabilirsin 🙂

  Yanıtla -
Alper

Usta apk da şarkıları atlıyordum bir kereliğine 30snlik geçilemeyen bir reklam çıktı. Arada böyle yapması normal mi?

Yanıtla -
  ModKiwi

  Premium hesapta reklamları bloke edip sizlere sunuyoruz reklam çıkmaması ve keyifli kullanmanız için gerekli tüm işlemleri en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz uygulama yapısınk tekrar kontrol edip en güncel sürümünü tekrar paylaşıyoruz olacaz bizi takip etmeyi unutma yeğen.

  Yanıtla -
rabia

abi dosyayı indirdim ama hesabıma giriş yaptıktan sonra premium özelliğine erişemiyorum, ne yapmalıyım?

Yanıtla -
  ModKiwi

  Yeni sürümü ile link güncellenmiştir, Spotify Premium MOD sorunsuz çalışmakta indirip tekrar yükleyin.

  Yanıtla -
Ozan

abi indirdim ama premium değil,normal spotify?

Yanıtla -
  ModKiwi

  Link güncellenmiştir.

  Yanıtla -
Belma

Mod çalışmıyor play storedan indirmiş gibi görünüyor link kullanarak apk indirdiğim halde sorun nasıl çözülebilir?

Yanıtla -
  ModKiwi

  Spotify Premium MOD sorunsuz çalışmakta tekrar indirip kurun.

  Yanıtla -
Fatih

Elinize sağlık ustam ancak dosyayı indiremiyorum. Linke tıkladığımda yeni bir sayfa açılıyor gibi oluyor ama açılmıyor ve yine bu sayfaya geliyorum?

Yanıtla -
  ModKiwi

  Uygulama dosyalarımız en hızlı sunucularda barınmaktadır kontrol sağladığımda sorunsuz erişilebilmektedir. Google Crome Mobil uygulamanızda Web Site ayarları, Pop-UP açılır sayfa izinlerini vermeniz gerekmektedir bunu yaptığından emin olmalısınız. Sorun devam etmesi durumunda yorum yapmaktan çekinmeyin.

  Yanıtla -
Ömer

Usta 3 4 parça ard arda çalınca aynı müziği tekrarliyo neyden olabilir bı çok farklı yerden indirdim hep aynı hata

Yanıtla -

  Kontrol sağladığımızda bir sorun olmadığını tespit ettik yeğen, sorunsuz çalışıyor.

  Yanıtla -

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir