Spotify
Spotify

Spotify Music v8.7.38.670 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Spotify Mod Premium, müzik ve podcast'leri ücretsiz olarak yayınlamanıza olanak tanır. En sevdiğiniz müzikleri ve podcast'leri yayınlayın ve dünyanın her yerinden yeni müzikler keşfedin.

Android Android Müzik ve Ses
4 ( 876 puan )
Fiyat: $0
İsim Spotify
Yapımcı Spotify AB
Tür Müzik ve Ses
Boyut 70MB
Versiyon 8.7.38.670
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Spotify is the most famous version in the Spotify series of publisher Spotify AB
Mod Version 8.7.38.670
Total installs 1,000,000,000+

İndir (70MB)

Spotify, kullanıcıların keşiflerini çeşitlendirmek için sayısız şarkı, yazar, albüm, çalma listesi ve daha fazlasıyla bugün dünyanın en büyük ücretsiz müzik platformlarından biridir. Ayrıca, tüm sosyal ağ platformlarıyla sonsuz entegrasyona ve kapsamlı bağlantılara sahiptir ve kullanıcıların çalma listelerini arkadaşlarıyla ve dünyayla paylaşmalarına yardımcı olur. Bununla kalmayıp, şarkı tavsiye sistemi de seçkin ve modern olup, kullanıcılara en sevdikleri türlerden yeni içerikler getirmeyi vaat ediyor.

YENİLİKÇİ VE SEZGİSEL ARAYÜZ

Spotify’ın arayüzü, kullanıcılar müzik dinlerken kolay etkileşim için bildirim çubuğuna indirebildiklerinde ince ve esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Sadece bu değil, ana sayfada, oynatma listeleri veya diğer kullanıcıların en çok tercih edilenleri de dahil olmak üzere, küresel olarak en yeni içeriklerin tümü yer alacaktır. Ana sayfada ayrıca, kullanıcıların tüm işlevlerle etkileşime girmesini veya müziği keşfetmesini kolaylaştıran birçok büyüleyici ve kullanıcı dostu düzen vardır.

Spotify: Müzik ve Podcast'ler Spotify: Müzik ve Podcast'ler Spotify: Müzik ve Podcast'ler

EN İYİ VE MUTLAK MÜZİK DİNLEME DENEYİMİ

Uygulama aynı zamanda egzotik ve ilgi çekici bir müzik dinleme deneyimi sağladığı için en önde gelen ve harika müzik çalarlardan biri olarak adlandırılıyor. Rahatlık ve esnekliğe öncelik vererek, hızlı bir şekilde dinlerken çalma listeleri veya müzikle etkileşim kurmalarına olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca başka şeyler yaparken arka planda çalışırken bile çevrimiçi veya çevrimdışı müzik dinleyebilir.

ŞARKILARINIZI ARAYIN VE FİLTRELEME

Spotify’ın kitaplığında yerleşik olarak bulunan arama ve filtreleme işlevleri, kullanıcılara çok çeşitli trend türler sunduğu için çok yönlü ve karmaşıktır. Sadece bu da değil, kullanıcılar herhangi bir anahtar kelimeyle arama yaptığında, keşiflerini genişletmek için tüm alakalı sonuçlar veya değil gösterilir. Ana sayfada dolaşırken, şarkıların ayrıca onları çalma listelerine ve daha fazlasına doğrudan eklemek için bir yer imi seçeneği vardır.

OYNATMA LİSTELERİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

İnsanlar tüm oynatma listelerini sosyal ağlarda paylaşabildiğinden veya herkese açık hale getirebildiğinden, oynatma listeleri de bu uygulamanın gurur kaynağı. Ayrıca, uygulama aracılığıyla, insanlar diğer tüm kullanıcıların çalma listelerini keşfedebilir veya dinleyebilir, böylece benzer ilgi alanlarına sahip kişiler arasındaki bağlantıyı genişletebilir. Oynatma listelerinin özelleştirilmesi de etkileyicidir ve kullanıcıların bu listeler aracılığıyla çeşitli benzersiz ve yeni içerikleri özgürce tasarlamasına olanak tanır.

Spotify: Müzik ve Podcast'ler Spotify: Müzik ve Podcast'ler Spotify: Müzik ve Podcast'ler

YENİ SANATÇI KEŞFEDİN

Spotify, insanların en son şarkılarını herhangi bir kısıtlama olmaksızın paylaşabilecekleri ücretsiz bir müzik platformudur. Bu sayede, herhangi bir yeni sanatçı ünlü olma ve yaratıcı ve harika şarkılar aracılığıyla hayranlarıyla bağlantı kurma fırsatına sahip olur. Bu nedenle, yeni sanatçı keşfet işlevi, kullanıcılara müzik dünyasında yeni yetenekler kazandırmak ve tüm başyapıtlarına hayran olmak için faydalıdır.

ÜCRETSİZ PODCAST AKIŞI

Podcast, müziğin yanı sıra ünlülerin çeşitli içerik veya konular hakkında ima yoluyla konuşmalar yaptığı popüler bir platformdur. Neyse ki, uygulamanın düzgün bir organizasyonu var ve kullanıcıların tüm Podcast’lerin içeriğinin keyfini tam anlamıyla çıkarması için birçok heyecan verici kategori veya tür var. Tabii takip ettikleri podcastleri yönetmek de her kullanıcının hızlı bir şekilde yapabileceği bir kolaylık.

Spotify, en büyük ve en yaygın kullanılan müzik çaların yanı sıra, kullanıcılara daha önce hiç duymadıkları tonlarca yeni şarkıyı keşfetmeleri için yeni bir fırsat ve açılıştır. Şarkılar hangi türde olursa olsun, uygulamanın birinci sınıf müzik öneri sistemi aracılığıyla herkese hassas bir şekilde ulaşacak.

AYRICALIKLI ÖZELLİKLER

  • Müzik, podcast veya radyo programı dinlerken ticari kesintilerden kaçının. Spotify ile herhangi bir sanatçıdan, herhangi bir cihazda, istediğiniz zaman müzik dinleyebilirsiniz.
  • En sevdiğiniz şarkıları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde cihazınıza indirerek dinleyin.
  • En sevdiğiniz müzikleri ve podcast’leri kristal netliğinde dinleyin (HiFi, 320kbps Müzik)
  • Ruh halinize uygun günlük bir müzik karışımı veya kişiselleştirilmiş çalma listeleri alın. Spotify size başka hiçbir şeye benzemeyen benzersiz bir müzik deneyimi sunacak.
  • Dünyanın her yerinden çeşitli tür ve dönemlerden en iyi şarkıları sorun.
  • Oluşturduğunuz ve paylaştığınız oynatma listeleri başkaları tarafından görülebilir.
  • Cep telefonunuzda, tabletinizde, dizüstü bilgisayarınızda, PlayStation 3, Chromecast ve TV’nizde ve ayrıca Wear OS saatinizde müzik ve daha fazlasını dinleyebilirsiniz.


İndir (70MB)

Artık indirmeye hazırsınız Spotify ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSpotify AB

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir