Sport Car 3
Sport Car 3

Sport car 3 v1.04.056 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Sports Car 3 Mod APK, harika görsellere ve sürüş stiline sahip benzersiz bir oyundur.Şimdi tek yapmanız gereken favori otomobilinizi seçip zevkinize göre kişiselleştirmek, ardından sokaklara çıkmak ve yarışmaya hazır olduğunuzda hava atmak.

Android Android Yarış
5 ( 836 puan )
Fiyat: $0
İsim Sport car 3
Yapımcı SportCarGames
Tür Yarış
Boyut 167MB
Versiyon 1.04.056
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Sport car 3 is the most famous version in the Sport car 3 series of publisher SportCarGames
Mod Version 1.04.056
Total installs 1,000,000+

Sport Car 3, sürülecek sahneleri seçen bir oyundur. Bu oyunda oyuncular sabah, öğlen, öğleden sonra akşam gibi birçok modda araba kullanabilecekler. Arabanız güneşli, yağmurlu veya karlı havalarda sürülecektir. Oyuncular, malları, binek arabaları ve taksileri taşımak için simüle edilecek. Otomobilin donanım aksesuarları, otomobilin ayrıntılı iç tasarımından profesyonel sürüş modu ayarlarına kadar zevkinize göre kişiselleştirilecek. Bu nedenle, sürücüler farklı sınıflardaki arabalarda simülasyonları sürerken heyecan verici deneyimler yaşayacaklar. Oyunculara özel görevlerle farklı seviyelerde meydan okunacak.

Spor araba 3: Taksi ve Polis – sürüş simülatörü

GÖREVİ TAMAMLAMAK İÇİN HIZDA UZMAN OLUN

Sport Car 3’te oyuncular görevi mükemmel bir şekilde tamamlamak için direksiyon simidini kontrol etmelidir. Trafik kurallarını bilmeli ve konsantrasyon ile sürmelisiniz. Yoldaki ağaçlar, bordürler ve diğer araçlar gibi engellerden kaçmanız gerekiyor. Arabanız hız yapıyorsa kazaya neden olur ve araba tamamen hasar görür.

MALLARIN TESLİMATI VE YOLCULARIN HEDEFLERE ULAŞTIRILMASI

Yolcular her sokağın köşesinde sizi bekleyecek ve bir taksi çağıracaktır. Senin görevin oraya gidip onları almak. Çok fazla yolcu taşıyacağınız için araba kullanırsanız yardımcı olur. İşaretleri takip ederek onları gidecekleri yere götüreceksin. Yolcu durakları yeşil daireler olacaktır. Ayrıca, malları teslim etmeniz gerekecek. Başarılı bir teslimat için araç türünü bir kamyon veya kamyonet olarak değiştirmeniz yardımcı olacaktır.

Spor araba 3: Taksi ve Polis – sürüş simülatörü

TRAFİKTE KATILIRKEN İŞARETLERE DİKKAT EDİN

Sport Car 3’teki oyuncu eşyaları inceleyecek ve açıklamadaki sembollerle eşleştirecek. Benzin istasyonu kırmızı bir benzin deposu şeklinde tasarlanmış ve park yeri P harfi ile etiketlenmiştir. Tamirhanenin resmi bir otomobil tamir aletidir. Oto yıkama tabelasında bir otomobil ve bir musluk tasvir edilecektir. Serbest bölge sarı bir yıldız şeklinde olacak. Malların teslim alma yeri sarı kamyonda işaretlenecektir. Büyük bir yeşil daire nihai hedef olacaktır.

Spor araba 3: Taksi ve Polis – sürüş simülatörü

DİĞER ARAÇLARDAN ÖNCE SON NOKTAYA GİDİN

Sürükleme sembolüne düştüğünde, oyuncu diğer arabalarla bir sürüş yarışmasına katılacak. Büyük mavi dairelere dokunmak için süreceksiniz. Sport car 3: Taxi & Police’de, çok sayıda dönüş ve engebeli eğimler olduğu için oyuncular çok konsantre olmalıdır. Arabalarınız arasında koşan başka arabalar olacak, bu yüzden çarpışmamak için onlardan kaçınmaya çalışın. Onlara çarparsanız, arabanız hasar görecek ve puanlarınız düşecek.

Sport Car 3 APK gerçekçi arazilerde araba kullanan bir simülasyon oyunudur. Düz yollardan arazinin dik ve engebeli olduğu yerlere gidecekler. Garaj yolunda, oyuncular trafik yasalarına uymaya ve bunlara uymaya dikkat etmelidir. Yayalar karşıdan karşıya geçiyor ve diğer arabalar da yola katılıyor. Yolda takip eden polis arabaları olacağı için sürücülerin izin verilen hızda sürmeleri gerekiyor. Kırmızı ışık yandığında aracınız durmalıdır. Virajlarda, diğer arabalara kaza yapmamak için hızı kontrol etmelidir. Oyun, araba sürme meraklıları için rahatlatıcı anlar getiriyor.

OYUNUN TEMEL ÖZELLİKLERİ

– Ağaçlardan, trafik ışıklarından, toplu taşımadan ve yayalardan gerçekçi sokak manzarası düzeni
– Farlar, silecekler, saatlerden vites kutuları, otomatik kutular ve manuel şanzımanlara kadar çeşitli ve modern araba parçaları ekipmanı
– Telefonda kullanıcı dostu grafik arayüz ve ses efektleri
– 3D hava, yağmur ve kar ile oynarken birden fazla zaman modunu değiştirin – Görevleri tek tek veya çevrimiçi çok oyunculu modda
üstlenin


İndir (167MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sport car 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir