SpongeBob’s Idle Adventures
SpongeBob’s Idle Adventures

SpongeBob’s Idle Adventures v1.115 APK indir (Sınırsız Para) 2022

SpongeBob's Idle Adventures, oyuncunun SpongeBob ve arkadaşlarıyla birlikte eve dönüş yollarını bulmak için yolculuk yapacağı boşta oynanabilen bir oyundur. Bir olaydan sonra başka boyutlarda kayboldular ve eve dönmek için enerji depolamaya çalıştıla

Android Android Simülasyon
4 ( 673 puan )
Fiyat: $0
İsim SpongeBob’s Idle Adventures
Yapımcı Kongregate
Tür Simülasyon
Boyut 123M
Versiyon 1.115
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
SpongeBob’s Idle Adventures is the most famous version in the SpongeBob’s Idle Adventures series of publisher Kongregate
Mod Version 1.115
Total installs 1,000,000+

SpongeBob’s Idle Adventures, oyuncunun SpongeBob ve arkadaşlarıyla birlikte eve dönüş yollarını bulmak için yolculuk yapacağı boşta oynanabilen bir oyundur. Bir olaydan sonra başka boyutlarda kayboldular ve eve dönmek için enerji depolamaya çalıştılar. Aynı zamanda bu kaynakların oluşturulmasını gerçekleştirecek, onları akıllıca kullanacak ve verimli üretim için tanıştığınız karakterleri binalara taşıyacaksınız.

SÜNGER BOB VE ARKADAŞLARIN EVİNE DÖNÜŞ YOLCULUĞU

SpongeBob’s Idle Adventures’ın hikayesi, karakterlerin Patrick Star’ın doğum gününü kutlamak için bir parti vermesi ve oyunu oynarken Patrick’in yanlışlıkla bir makineyi kırması ile başlar. Makine bozuldu, ancak Patrick’in bir delik açan ve diğer tüm karakterleri başka bir boyuta çeken vuruşuyla aynı anda etkinleştirildi. Yani Sandy Cheeks’in yeteneğiyle Bikini Bottom’daki karakterlerin eve dönebilmek için enerji toplaması gerekecek.

Bikini Bottom’a benzer bir konum bulacaksınız, ancak paralel boyutlarda konumlar olmaları ayıp olur. Dolayısıyla SpongeBob’un grubunun karakterlerinin eve dönmesi uzun bir yolculuk olacak. Aynı zamanda, her alan karakterlerin tanıdık yerleri etrafında dönecek ve kullanıcıların faydalanması için bazı yeni binalar tanıtılacak. Binalar birbiriyle ilişkilidir ve sonuç eve gitmek için enerjinin yaratılmasıdır.

Sünger Bob'un Boşta Maceraları Sünger Bob'un Boşta Maceraları

EVE GİDMEK İÇİN ELEKTRİK GÜCÜ ÜRETİN

SpongeBob’s Idle Adventures’ı başlattığınızda, sizden Krusty Stache adlı bir alanın kilidini açmanız istenecek ve burası, Treedom ve jeneratörler gibi diğer yerlere getirmek için sarf malzemelerinin oluşturulduğu yerdir. Bu döngü, farklı alanlarda görünen dairelere tıklayarak sizin tarafınızdan çalıştırılması gerekecek ve bir sıra izleyecektir. Spesifik olarak, Krusty Stache’de oluşturulan malzemeler Treedom’a taşınır ve sonunda ürünler enerji üreticisine beslenir.

Bu enerji size verilen boyutlardaki görevleri tamamlamanıza yardımcı olacağından karakterlerin eve gitmesine yardımcı olmanız için faydalıdır. Mor bir enerji çizgisi belirecek ve zamanla yapmanız gereken görevlere göre bölünecekler. Başka bir deyişle, ışınlanma düğmesinin kilidini açmak için tüm görevleri tamamlayabileceksiniz ve bunu yapmanıza yardımcı olacak birincil kaynak enerjidir.

Sünger Bob'un Boşta Maceraları Sünger Bob'un Boşta Maceraları

BİKİNİ ALTINDAKİ KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇ

SpongeBob’s Idle Adventures’ın görevlerini tamamladığınızda ilginç bir nokta da farklı sandıklar alacaksınız. Her sandık, Bikini Bottom’daki karakterlerin birçok kaynağının ve kartının kilidini açacak. Aynı zamanda bu karakterler, binaları işleten ve ürünleri farklı yerlere otomatik olarak taşıyan kişiler olacağından, enerji üretiminize belirli bir etkisi olacaktır. Böylece enerji üretimini yönetmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacak.

Alttaki karakterin kartında, bir sonraki seviyeye ulaşmak için topladığınız kartların sayısını temsil eden bir sayı olacaktır. Bu karakterlerin seviyesini yükseltmek gereklidir çünkü enerji çıkışının tamamen artmasına yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda merkezi kaynak olarak bu binaların tek seferde ürettiği ürün sayısını da artırabilirsiniz. Böylece, boşta kalma mekanizmasıyla, gerçekten de eve gitmek için birçok farklı boyutta birçok büyüleyici yolculuk yapacaksınız.


İndir (123M)

Artık indirmeye hazırsınız SpongeBob’s Idle Adventures ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir