Split APKs Installer
 Split APKs Installer

Split APKs Installer (SAI) v4.5 MOD APK (Full Sürüm) indir 2022


Split APKs Installer (SAI), APKs uzantılı dosyalarınızı kurmanızı sağlayan yardımcı araç uygulamasıdır.Bilindiği gibi, Android oyun ve uygulamalar genelde APK uzantılı oluyor. Ancak bazı içeriklerde APK ve DATA dosyası birleştiğinde XAPK ve APKs uzan

Android Android Araçlar
5 ( 493 puan )
Fiyat: $0
İsim Split APKs Installer
Yapımcı polychromaticfox
Tür Araçlar
Boyut 4MB
Versiyon 4.5
MOD Ücretsiz Full 
Orjinal Google Play
Split APKs Installer is the most famous version in the Split APKs Installer series of publisher
Mod Version 4.5

İndir (4MB)

Split APKs Installer (SAI), APKs uzantılı dosyalarınızı kurmanızı sağlayan yardımcı araç uygulamasıdır.

Bilindiği gibi, Android oyun ve uygulamalar genelde APK uzantılı oluyor. Ancak bazı içeriklerde APK ve DATA dosyası birleştiğinde XAPK ve APKs uzantılı dosyalar da görüyoruz. APKs Installer (SAI) dosyası işte bu APKs uzantısına sahip oyun ve uygulamaları kurmanızı sağlayan faydalı bir uygulama.

Peki APKs nedir? Kısaca, APKs uzantısı birden fazla APK dosyasının birleşmesinden oluşan yeni bir dosyadır. Yani bir APKs dosyasında, iki veya ikiden fazla APK dosyası olabilir. Bu sayede APKs uzantısına sahip oyun ve uygulamalar ek bir DATA dosyasına ihtiyaç duymazlar.

Split APKs Installer uygulamasını sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Split APKs Installer ve daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın..


İndir (4MB)

Artık indirmeye hazırsınız Split APKs Installer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir