Sphere Of Plasma
Sphere Of Plasma

Sphere of Plasma v1.1.4 MOD APK (Tüm Seviyelerin Kilitsiz) indir 2022


Oyun size daha önce hiç olmadığı gibi yeni deneyimler sunuyor. Oyuncular, basit oynanışı ve görülmesi kolay bir arayüzü açıkça hissedebilir ve keyfini çıkarabilir. Her seviye size farklı deneyimler ve duygular getirecek. Sphere of Plasma APK oyuncula

Android Android Macera Oyunları
5 ( 299 puan )
Fiyat: $0
İsim Sphere of Plasma
Yapımcı Bruno Schalch
Tür Macera Oyunları
Boyut 50MB
Versiyon 1.1.4
MOD Tüm Seviyeler Kilitsiz
Orjinal Google Play
Sphere of Plasma is the most famous version in the Sphere of Plasma series of publisher Bruno Schalch
Mod Version 1.1.4
Total installs 10,000+

İndir (50MB)

Oyun size daha önce hiç olmadığı gibi yeni deneyimler sunuyor. Oyuncular, basit oynanışı ve görülmesi kolay bir arayüzü açıkça hissedebilir ve keyfini çıkarabilir. Her seviye size farklı deneyimler ve duygular getirecek. Sphere of Plasma APK oyuncuların güzel görüntülerin keyfini çıkarmasına ve yaşamdaki baskıyı ve stresi hafifletmesine yardımcı olur. Bu oyunun oynanışı yaygın olsa da, oyuncular için eşit derecede zor ve çekici.

Plazma Küresi – Zorlu Beceri Oyunu

KÜRE BOYUTUNU AYARLAYIN

Oyuncular topun boyutunu istedikleri gibi ayarlayabilir ve her duruma uygun olmalıdır. Makul yakınlaştırma ve yakınlaştırma ile küre, Plazma Küresi’nin getirdiği zorlukların üstesinden gelebilir. İyi bir yakınlaştırma daha ileri gitmenize ve bitiş çizgisine en hızlı ve en doğru şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Topu büyütmek için sağ tuşa basın, küçültmek isterseniz ekranın sol tarafına basın.

Plazma Küresi – Zorlu Beceri Oyunu

OYUNCU İÇİN AYARLANAN FARKLI SEVİYELER SERİSİ

Sphere of Plasma’ya gelirken farklı zorluk seviyelerinde 30’dan fazla farklı seviyeyi deneyimleyeceksiniz. Her seviye, onları tamamlayabilmek için farklı oyun becerileri gerektirir. Seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk da o kadar büyük olur ve oyuncular üç “Serbest Oyun” veya olağanüstü deneyim yaşarlar. Her seviyede birçok farklı nokta ve farklı zorluklar, çekicilik ve çekicilik olacak.

Plazma Küresi – Zorlu Beceri Oyunu

SON DERECE UYGUN KISA MODLAR SAĞLAR

Sadece premium seviyeler sunmakla kalmaz, aynı zamanda bu oyun aynı zamanda küçük boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz daha kısa oyun seviyeleri de sunar. Bazı su altı seviyelerinde, oyuncunun yüzdürmeyi değiştirmek için kürenin boyutunu değiştirmesi gerekir. Topun yüzmesini sağlamak için boyutunu büyütmeniz gerekir ve batmasını istiyorsanız, topu küçültmeniz yeterlidir. Kısa seviyeler, mevcut işinize hızla geri dönmek için birkaç kısa saniye içinde baskıyı hafifletmenize yardımcı olmak için inanılmaz derecede uygundur.

Plazma Küresi – Zorlu Beceri Oyunu

DAHA İLGİNÇ ÖZELLİKLER SAĞLAYIN

Oyun dokunsal tepki verir ve oyuna girerken sürükleyici titreşimleri hissetmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra, oyuncular daha fazla titreşim ve sıfırlama seviyelerine eklenen yeni düğmeler alırlar. Freeplay seviyeleri, sizin için birçok yeni zorluk getiriyor, böylece oynarken sıkılmıyorsunuz.

Plazma Küresi – Zorlu Beceri Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Bir dizi farklı zorluk seviyesi ve her seviye oyuncular için benzersiz bir deneyim sunuyor.
  • Oyunculara yeni heyecanlar yaşatmak için daha kısa seviyeler ve premium Freeplay seviyeleri sağlayın.
  • Seviyeleri tamamlayın ve çabaya değer değerli ödüller kazanın.
  • Oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirin, yükseltin ve bazı kullanışlı özellikler ekleyin.
  • Olağanüstü, makul ve akılda kalıcı şarkılara sahip HD ses sistemi, çekici ve ilgi çekici deneyimler sunar.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sphere of Plasma ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir