Speed Test Master
 Speed Test Master

Speed Test Master Pro v1.44.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Hız testi – Hız Testi Master, ağ hızını, eğlence amaçlı sinyal iletimini test etmenize ve yüksek verimlilikle çalışmanıza yardımcı olur. Ayrıca gecikmenin (ping) yanı sıra indirme veya yükleme hızını da test edebilir. Sadece bu da değil, dünya çapınd

Android Android Araçlar
5 ( 807 puan )
Fiyat: $0
İsim Speed Test Master
Yapımcı Test speed internet & Net meter
Tür Araçlar
Boyut 8.1M
Versiyon 1.44.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Speed Test Master is the most famous version in the Speed Test Master series of publisher Test speed internet & Net meter
Mod Version 1.44.0
Total installs 10,000,000+

İndir (8.1M)

Hız testi – Hız Testi Master, ağ hızını, eğlence amaçlı sinyal iletimini test etmenize ve yüksek verimlilikle çalışmanıza yardımcı olur. Ayrıca gecikmenin (ping) yanı sıra indirme veya yükleme hızını da test edebilir. Sadece bu da değil, dünya çapında hangi sunucuyu kullanırsanız kullanın, makinenizi otomatik olarak tarayabilir ve size bir not içinde hızlı, doğru sonuçlar verebiliriz.

HIZ KONTROLÜ

Elektronik cihaz kullanıcılarının her gün birçok uygulama, dosya, resim, video indirmesi gerekiyor… Aksine, eğer sık ​​sık indiriyorsanız, sosyal ağa da yüklemeniz ve yüksek sıklıkta arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza göndermeniz gerekir. Bu, çalışma hızını bilip bilmeme ihtiyacınızı artırıyor mu? Proaktif olarak süreci nasıl kontrol edeceğinizi, kontrol edeceğinizi ve değiştireceğinizi bilmek istiyorsanız, Speed ​​Test Master sizin için mükemmel bir seçimdir. Sadece bu değil, bu uygulama aynı zamanda işlemin ping gecikmesini hızlı bir şekilde kontrol etme yeteneğine de sahiptir.

Hız testi – Hız Testi Master Hız testi – Hız Testi Master Hız testi – Hız Testi Master

SUNUCU KARARLILIĞI

Özellikle Speed ​​Test Master’ın gücü, kullandığınız ağın kararlılığını test etmektir. Sadece bir düğmeye dokunarak, ağ bağlantısı, wifi ile ilgili bilgileri kolayca yakalayabilirsiniz. Tüm dünyada binlerce sunucu, hepimiz kolayca hackleyebilir ve test edebiliriz. 30 saniyelik salınım periyodunda sadece kolay değil, aynı zamanda çok kullanışlı ve hızlı.

EN GÜÇLÜ WIFI ARAYIN

Orada durmadan, yaşadığınız yerdeki wifi sinyalini hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Hız Test Master tarafından analiz edilen ve sizin için en doğru cevabı bulan ofisiniz veya kendi eviniz olabilir. Artık bu uygulama sayesinde kolayca belge indirebilir, olabilecek en hızlı şekilde fotoğraf gönderebilirsiniz, cihaz en sağlam wifi’ye bağlandığında artık cihaza yeni dosya bekleme durumu görünmeyecek. çevrede.

Hız testi – Hız Testi Master Hız testi – Hız Testi Master Hız testi – Hız Testi Master

WIFI ÇIKIŞINI KONTROL ET

3g, 4g ağlarını kullanırken, mobil cihazlarınız etraftaki insanların kullanması için wifi yayını yapabilir. Ancak yayınladığınız wifi’yi kimin kullandığını bilmemekten endişe duyuyorsanız, lütfen hemen bu uygulamaya gelin. Kimin kullandığını söyler. Ayrıca, wifi izinsiz girişinize proaktif olarak izin verebilir veya reddedebilirsiniz.


İndir (8.1M)

Artık indirmeye hazırsınız Speed Test Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir