Speechify
Speechify

Speechify v1.42.6430 APK (Premium Kilitsiz) indir

Speechify MOD APK hakkındaSpeechify MOD APK'nın yardımıyla herhangi bir metni adrese dönüştürmek çok kolay olmamıştı. Bu yazılım, birçok farklı izleyiciyi, DEHB, az görme, disleksi veya okuma engelleri gibi durumları olan insanları hedeflemektedir. Y

Android Android Kitaplar
4 ( 397 puan )
Fiyat: $0
İsim Speechify
Yapımcı Speechify - Text To Speech | Dyslexia Reading
Tür Kitaplar
Boyut 37.5 M
Versiyon 1.42.6430
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Speechify is the most famous version in the Speechify series of publisher Speechify - Text To Speech | Dyslexia Reading
Mod Version 1.42.6430

Speechify MOD APK hakkında

Speechify MOD APK’nın yardımıyla herhangi bir metni adrese dönüştürmek çok kolay olmamıştı. Bu yazılım, birçok farklı izleyiciyi, DEHB, az görme, disleksi veya okuma engelleri gibi durumları olan insanları hedeflemektedir. Ya da sadece cep telefonlarıyla çok çalıştıkları için aslında dikkat stresi yaşayan ve ekranla ilgili yazılanları daha fazla okumak istemeyen kişiler. Speechify, herhangi bir metin biçimini mesaja dönüştürebildiği için mevcut çözüm olabilir. Okumaya ihtiyaç duymak yerine, bugün ona uyum sağlamayı, bilgiyi gerginlik olmadan daha hızlı özümsemeyi bekleyebilirsiniz. Bu uygulama özelliklerinin kullanışlılığı, sayısız insanı çekmesine yardımcı oldu.

speechify text to speech tts 1 speechify text to speech tts 2

Çeşitli platformlarda metne yardımcı olur

Speechify’ın sizin için okuması için, belgeyi ona vermek isteyeceğinizi söylemeye gerek yok. Sadece kelime olarak değil, PDF ve resimler dahil herhangi bir yapı. Kopyalayıp uygulamanın okuma bölmesine yapıştırın, bir bütün yayınlayarak uygulamanın okunacağını bildirin. Akıllı teknoloji, yüz bölgesini kısa sürede tanıyabilir. Ancak, büyük verilerle işlenmesi ek zaman alır. Bu uygulama İngilizce, Fransızca, Japonca, Rusça, Çince, İtalyanca, Almanca ve benzeri dilleri desteklemektedir. Kesinlikle metnin asla dönüştürülmeyeceği konusunda endişelenmenize gerek yok. Ancak, uygulamanın onu tam olarak tanımlaması için görüntünün yüksek kalitesinin yeterince iyi olduğundan emin olmanız gerekir.

Akıllı ses seçimi

Speechify, kullanıcıların ses ile ilgili bazı işlevleri yükseltilmiş uyum için serbestçe ayarlamasına olanak tanır. Örneğin, İngilizce için İngiliz-İngiliz veya İngiliz-Amerikan telaffuzunu seçin. Birkaç farklı seslendirme türü vardır, seslendirmeyi dinleyin, en çok tercih ettiğinizi seçtiğinizden emin olun. Bir hikaye gibi okumanın yolları var ama bir sunum gibi gözden geçirmenin de bir yolu var. Ek olarak, sesle ilgili hızı düzenlemek içindir. Bilgileri daha iyi emmek için hızı daha hızlı ayarlayın, işi daha hızlı işleyin.

speechify text to speech tts 3 speechify text to speech tts 4

Basit okuma bilgileri yönetimi

Speechify’ın aslında, daha sonra dinlemek için konuşmaya dönüştürülmüş varyasyonları kaydetmenize izin veren ayrı bir depolama alanı vardır. Koleksiyon bölümüne baktığınızda hepsi var, numaranız çok uzunsa diye isimle arayın. Başvuru formu, dinlediğiniz dosyaları anında merkezde işaretler, durduğunuzda doğru zamanı kaydeder ve bu, onu hatırlamak için zaman harcamamanız anlamına gelir. Bellek alanını boşaltmak için işitmeyi tamamladığınız yolları tamamen silin. Yeni sesler, insanlara daha da fazla seçenek sunmak için sürekli olarak güncellenir.


İndir (37.5 M)

Artık indirmeye hazırsınız Speechify ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSpeechify - Text To Speech | Dyslexia Reading

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir