Speech Assistant AAC
Speech Assistant AAC

Speech Assistant AAC v5.7.9.1 APK + MOD (Tam Sürüm Kilitsiz) indir 2022

Konuşma Asistanı AAC, metin içeriğini tam olarak iletirken ve ses eklerken kullanıcılara basit ve kullanışlı bir özellik sunar. Bu uygulama tamamen iletişimi engelleyen hastalıkları olan kişiler için uygundur.

Android Android Sağlık
4 ( 205 puan )
Fiyat: $0
İsim Speech Assistant AAC
Yapımcı ASoft nl
Tür Sağlık
Boyut 2.3M
Versiyon 5.7.9.1
MOD Tam Sürüm Kilidi Açık
Orjinal Google Play
Speech Assistant AAC is the most famous version in the Speech Assistant AAC series of publisher ASoft nl
Mod Version 5.7.9.1
Total installs 100,000+

Konuşma Asistanı AAC, hastalıkları olan ve iletişimde güçlük çeken denekler için kullanılan bir uygulamadır. Daha sonra diğer kişiye sesle iletilen metinleri girerek başkalarıyla iletişim kurabilirler. Aynı zamanda, metin yazarken zamandan tasarruf etmek için bağlama karşılık gelen saklanan sözcük sayısı zamanla artırılabilir.

Konuşma Asistanı AAC Konuşma Asistanı AAC

BASİT BİR ŞEKİLDE METİNLE İLETİŞİM KURUN

Konuşma Asistanı AAC’de bulabileceğiniz özellik, hangi koşullarda olursanız olun başkalarıyla kolayca iletişim kurabileceğiniz için basittir. Afazi, otizm ve iletişime neden olan diğer birçok bozukluk gibi birçok insan için tamamen doğrudur. zorluklar. Aynı zamanda kitlenin kullanımına açık olup, hızlı bir şekilde öğrenip sık kullandığınız kelimeleri uygulamaya ekleyebiliyorsunuz.

ARAYÜZ BİRÇOK KİŞİ İÇİN KULLANIMI KOLAY

Speech Assistant AAC’de bulacağınız ilk izlenim, ilk deneyimler sırasında kullanımı kolay arayüzdür. Dikey ve yatay ekranlarda metin girmek ve kolayca iletişim kurmak için kullanılabilir. Aynı zamanda metinlerin yan taraflarında uygulamayı daha etkin kullanmanıza yardımcı olan özellik butonları bulunmaktadır. A ve ok simgesiyle özelliği açmanız yardımcı olacaktır, çünkü ikiniz karşı karşıyayken diğer kişinin söylemek üzere olduğunuz şeyi görmesine yardımcı olacaktır.

Konuşma Asistanı AAC Konuşma Asistanı AAC

SES EKLERİ İLE METİNLERİ KOLAYCA GİRİN

Herhangi bir kullanıcının Speech Assistant AAC’yi kullanırken seveceği ilginç bir nokta, metni kendiniz girmektir. Spesifik olarak, dokunabileceğiniz ve anlamlı cümleler halinde birleştirebileceğiniz bir kelime listesi olacaktır. Anlamlı cümleler haline gelir gelmez okunacaklar veya konuşmacı simgesini alacaksınız. Aynı zamanda, söylemek istediğiniz metin zaten cihazınızın kitaplığında değilse, metni kendiniz de girebilirsiniz.

FARKLI METİN KATEGORİLERİNE METİN EKLE

Speech Assistant AAC’deki metin genellikle oldukça zengin olacaktır ve sayı zamanla artacaktır. Bu metinleri ekleyebilir ve kullanabileceğiniz metinler listesinin en altındaki ekle butonunu görebilirsiniz. Ayrıca sağ tarafta kullanacağınız bağlama göre metin türlerini içeren bir kategori listesi bulunmaktadır. Böylece sürekli içeriği yazmak yerine, kullandığınız metni ekledikten sonra daha kolay bulacaksınız.

METİNLERİ VE KATEGORİLERİ KOLAYCA AYARLAYIN

Bu uygulamada bulabileceğiniz ilginç bir nokta, metin ve kategorilerle ilgili bazı öğelerin ayarlanmasıdır. Aramayı kolaylaştırmak veya istediğiniz sırayı takip etmek için metinlerin her kategorideki konumunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, gereksiz olduğunu düşündüğünüz bazı şeyleri silmek gibi bunlarla ilgili bazı öğeleri ekleyebildiğiniz veya düzenleyebildiğiniz için bu kategorilerin sayısı da artmaya devam ediyor.

Konuşma Asistanı AAC Konuşma Asistanı AAC

UYGULAMANIN SESİNİ BASİT BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİN

İçerik okuyucularının tanıdık seslerini, Google tarafından kullanılanlara benzer şekilde tanıyabilirsiniz. Beğenmezseniz, ayarları kullanarak bu sesi tamamen değiştirebilir ve uygun olduğunu düşündüğünüz başka bir sesi indirebilirsiniz.

Uygulama, nihayetinde birçok kişinin aşağıdakilerle kolayca iletişim kurmasına yardımcı olabilir:

  • Kullanıcılar, özellikle iletişimi engelleyen hastalıkları olanlar, istedikleri içerikleri kolaylıkla başkalarına iletebilmektedir.
  • İçerik manuel olarak girilebilir veya uygulamada saklanan kelimelerden birleştirilebilir ve içerik ses ile karıştırılabilir.
  • Uygulamanın arayüzü tamamen metin girme, uygun metin kategorilerini arama ve bazı özellikleri ayarlama gibi kolaylıkla kullanılabilir.
  • Farklı bağlamlarda sıklıkla kullandığınız metinleri eklemek gibi metin ve kategorilerle ilgili bazı öğeleri tamamen ayarlayabilirsiniz.
  • Bu uygulamadaki ses, içeriğin iletilmesini sağlamak ve kullanıcının istekleri doğrultusunda tamamen değiştirilebilir.


İndir (2.3M)

Artık indirmeye hazırsınız Speech Assistant AAC ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir