Special Ops
Special Ops

Special Ops v1.2.4 MOD APK (Tanrı Modu/Para) indir 2022


Special Ops 2020, oyuncuları sonsuz tatmin edici bir savaş alanına çekerken sıralama tahtasındaki en iyi oyunculardan biri haline getirmek için yeniliklere ve özelliklere sahip, aksiyon dolu bir FPS oyunudur.

Android Android Oyun
5 ( 807 puan )
Fiyat: $0
İsim Special Ops
Yapımcı Fun Shooting Games - FPS
Tür Oyun
Boyut 55MB
Versiyon 1.2.4
MOD Tanrı Modu/Para
Orjinal Google Play
Special Ops is the most famous version in the Special Ops series of publisher Fun Shooting Games - FPS
Mod Version 1.2.4
Total installs 50,000,000+
  • TANRI MODU
  • SINIRSIZ ALTIN
  • REKLAM YOK


İndir (55MB)

Special Ops 2020, herkese gerçek zamanlı taktiksel aksiyon oynanışı sunar ve oyuncu deneyimini geliştirmek için FPS öğeleriyle birleşir. Bunun da ötesinde, birçok son teknoloji ürünü ve modern unsuru bir araya getirerek oyuncuların oyuna kendilerini kaptırmaları ve kariyerlerinde yeni potansiyeller ortaya çıkarmaları için mükemmel koşulları yaratıyor. Tabii ki, birçok özel oyun modu, herkesin takım arkadaşlarıyla en iyi şekilde vakit geçirmesi için çevrimiçi çok oyunculudur.

Özel Operasyonlar 2020: Çok Oyunculu Atıcılık Oyunları 3D

İLGİLENDİRİCİ, YÜKSEK HIZLI VE EĞLENCE DOLU BİR OYUN

Special Ops 2020’nin oynanışının en belirgin özelliği, her konum veya anda temposu ve hareketli atmosferidir. Ayrıca çok çeşitli haritalar sunar ve herkesin deneyimini teşvik etmek veya savaş zamanı ilerledikçe işleri daha canlı ve eğlenceli hale getirmek için birçok sürpriz içerir. Ayrıca, oynanış herkese silahlar, oyun modları ve daha fazlası gibi birçok yeni potansiyel kazandıracak, böylece herkes diğerlerinden isabet alma konusunda her zaman yaratıcı olacaktır.

Özel Operasyonlar 2020: Çok Oyunculu Atıcılık Oyunları 3D

GENİŞ ÖZELLEŞTİRMELERLE ÇEŞİTLİ HEYECAN VERİCİ OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği de oyunda önemli bir avantajdır, çünkü her içerik herkes için eğlence ve yüksek kaliteli anlar sunar. Ayrıca orijinal oynanışı değiştirir ve insanları esnek hale getirir veya belirli oyun modlarında sıklıkla görülen yeni değişikliklere hızla uyum sağlar. Bununla bitmiyor, ancak bazı oyun modları yalnızca özel durumlarda ortaya çıkıyor, bu nedenle işleri daha teşvik edici hale getirmek için düzenli olarak temalı içerik ekliyorlar.

Özel Operasyonlar 2020: Çok Oyunculu Atıcılık Oyunları 3D

BAŞKALARIYLA MÜCADELE İÇİN MUHTEŞEM SİLAH SEÇENEKLERİ

Special Ops 2020, her haritada oyuncuların içine düştüğü ancak savaş performanslarını çeşitlendirmek için rastgele görünen yoğun bir silah sistemine sahip olacak. Her silahın özellikleri farklıdır, ancak birçok durumda faydalıdırlar ve oyuncular birçok taktiği gerçekleştirmek için takım arkadaşlarıyla koordine edebilir. Silahlar ayrıca benzersiz savaş yeteneklerini değiştirmek ve taşıdıkları aksesuarın türüne bağlı olarak belirli durumlarda oyuncuya yardımcı olmak için çeşitli ek öğelerle birlikte gelir.

MÜKEMMEL ÖZELLEŞTİRME İLE DİNAMİK KONTROLLER

Oyunun kontrol sistemi sofistike ve moderndir ve herkesin belirli ortamlarda etkileşim kurarken en iyi deneyimi yaşamasını sağlar. Bunun da ötesinde, oyuncuların en uygun ve rahat kontrol tasarımını veya düzenini özgürce yaratmaları için çok sayıda derinlemesine özelleştirme ile birlikte gelirler. Oyuncular ayrıca savaş durumunu değiştirmek için gamepad ile birleştirebilir ve oyun, gamepad’lerin mutlak rahatlığa sahip olması için birçok destek özelliğine bile sahip olacaktır.

Özel Operasyonlar 2020: Çok Oyunculu Atıcılık Oyunları 3D

MUHTEŞEM ÖDÜLLER İÇİN DİĞER OYUNCULARLA YARIŞIN

Bir oyuncunun kariyerindeki en önemli şey, birçok cömert ödül için diğer oyuncularla kıyasıya rekabet etmektir. Special Ops 2020, heyecan verici dinamikler yaratmak için gereken tüm kolaylıkları veya görevleri sağlarken her zaman her oyuncu için mükemmel koşulları yaratır. Öyle olsa bile, bir oyuncunun ödülleri diğer oyuncular tarafından çalınabilir ve diğer oyuncularla kavgalar her zaman dramatik ve canlandırıcı hale gelebilir.

Special Ops 2020, büyük ölçekli savaşlara daldığında herkese deneyim ve mutlak heyecan getirmeyi vaat ediyor. Her şeyden önce, sistemleri ve özellikleri, canlı, gerçekçi 3D grafiklerle birleştirilmiş derinlik ve mükemmellik ile doludur ve her yaştan herkesi memnun etmek için mükemmel şekilde optimize edilmiştir.

Özel Operasyonlar 2020: Çok Oyunculu Atıcılık Oyunları 3D

ANA ÖZELLİKLER

– Sonsuz kaotik savaş alanlarında ve olaylarda oyuncuları teşvik etmek için aksiyon dolu özelliklere sahip baş döndürücü bir FPS oyunu.
– Eğlenceli ve büyüleyici aksiyon kursları yoluyla oyuncuları heyecanlandırmak için komik konseptler, kurallar ve ödüller içeren ilgi çekici oyun modları.
– Belirli anlarda olağanüstü eylemler gerçekleştirirken oyunculara en iyi deneyimleri sunmak için pürüzsüz ve dinamik kontrol sistemleri.
– Oyunculardaki ciddiyeti arttırırken çatışmaları daha şiddetli veya dramatik hale getirmek için gizli sürprizlere sahip geniş haritalar.
– Belirli durumlarda oyuncuların stratejilerini çeşitlendirmek için kapsamlı ek ile seçilecek ve özelleştirilebilecek birden fazla silah.


İndir (55MB)

Artık indirmeye hazırsınız Special Ops ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir