Spaceflight Simulator
Spaceflight Simulator

Spaceflight Simulator v1.5.6.1 APK + MOD (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) indir 2022


Spaceflight Simulator, kendi roketinizi tasarlama oyunudur ve roketler fırlatılıp diğer gezegenlere inecek ve daha sonra geri dönmeye çalışarak sizi uzayda yeni şeyler keşfetmeye götürecektir.

Android Android Oyun
4 ( 481 puan )
Fiyat: $0
İsim Spaceflight Simulator
Yapımcı Stefo Mai Morojna
Tür Oyun
Boyut 102M
Versiyon 1.5.6.1
MOD Tüm Ücretli İçeriğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Spaceflight Simulator is the most famous version in the Spaceflight Simulator series of publisher Stefo Mai Morojna
Mod Version 1.5.6.1
Total installs 10,000,000+

İndir (102M)

Spaceflight Simulator’ın keşif ve macera yolculuğu, oyunculara son derece harika deneyimler sunuyor. Oyuncular yaratıcı zihinlerini ve zekalarını kullanarak kendi adlarına bir roket oluşturacak ve ardından uzaya gönderecekler. Bir roket meraklısı ve uzayı keşfetmeyi seven biri olarak bu oyunu görmezden gelemezsiniz. Birçok farklı açıyla oyun, oyunculara rahatlık ve rahatlama duygusu getiriyor ve hayattaki stresi azaltmalarına yardımcı oluyor.

uzay uçuşu simülatörü uzay uçuşu simülatörü

KENDİ MODERN YANGIN ADINIZI OLUŞTURUN

Spaceflight Simulator’ın parçaları ile oyuncular roketlerini özgürce monte edebilirler. Ayrıca, bu araçlar da kendi arzularıma uyacak şekilde kendim tarafından bulunur ve oluşturulur. Oyuncular, zeka ve yaratıcılıkla treni kendileri tasarlayacak, monte edecek ve tamamlayacak. Treninizi teste tabi tutmak ve uzaya uçmak için mümkün olan en kısa sürede halletmek için tüm enerjinizi kullanın. Tatmin edici bir tren yaratmak için kişisel tercihlere ve arzulara dayalı.

EN DOĞRU VERİLERİ HESAPLAYIN VE İŞLEYİN

Bir tren inşa etmede önemli olan çirkin veya güzel olmak değil, sistemlerini mükemmel şekilde kullanmaktır. Oyuncuların kurulumda roket fiziği ve metriklerini doğru bir şekilde hesaplamaları gerekir. Eğer veri işlemede ufak bir hata olursa roketiniz kanatlardan uzaklaşamayacak ve yaklaşma aşamasında çok zorlanacaktır. Daha fazla yakıt ve zaman tasarrufu sağlamak amacıyla trenlerine faydalı işlevler oluşturmak için zekasını etkili bir şekilde kullanın.

uzay uçuşu simülatörü uzay uçuşu simülatörü

KONFORLU UÇUŞ DÜNYAYI KEŞFEDİN

Geniş alan, geniş oyunculara heyecan verici deneyimler sunar. Bu uçsuz bucaksız evrende istediğiniz yere gidebilirsiniz ve Spaceflight Simulator sizi görünmez bir duvara hapsetmiyor. Keşif yolculuğunuz sınırsız ve her yere gidebilir, Mars’a veya Venüs’e ve daha sayısız yere kısıtlama olmadan gidebilirsiniz.

İNANILMAZ SES İLE BİRLEŞTİRİLMİŞ SON DERECE GÜZEL GRAFİKLER

Oyun, oyuncuların gerçekliğin tadını çıkarmasına yardımcı olmak için olağanüstü keskin ve güzel görüntüler sağlar. Gezegenler ayrıca hiper-gerçekçi bir şekilde simüle edilir ve son derece doğru bir şekilde ölçeklenir. Dönme yörüngeleri de ayrıntılı olarak dikkatlice açıklanmıştır. Güzel grafik efektleriyle birlikte daha fazla oyuncu çekmeli. Spaceflight Simulator oyununun ses sistemi de her roketin hareketlerine uygun olarak canlı.

OYUNCULARIN GEREKSİNİMLERİNİ GARANTİ ETMEK İÇİN BAZI YENİ ÖZELLİKLER İYİLEŞTİRİLDİ

Spaceflight Simulator’ın oyunculara getirdiği yenilikler bu oyundan daha da fazla keyif alıyor. Oyun, kalkış veya iniş sırasında roketin tam zamanlamasını kontrol etmek için bir termal ped ve fiziksel bir kronometre ekler. Ayrıca bir geri yükleme düğmesi ekler ve ısı hasarını aldatmaz. Oyun, alan seçimi veya faz klonlama özelliklerini iyileştirir. Yukarıdaki yenilikler, oyuncuların roket yapmasını kolaylaştırıyor ve roketleriniz de daha modern ve klas hale geliyor.

uzay uçuşu simülatörü uzay uçuşu simülatörü

OYUNCULARA MÜKEMMEL DENEYİM GETİRİN

Oyun, kendi roketinizi yaratmanıza ve büyüleyici uzay keşiflerine katılmanıza yardımcı olur. Oynarken, dikkat dağıtan reklam videoları ile rahatsız edilmeyeceksiniz. Rahatlama anlarıyla rahatlık, roketiniz için iyi fikirler yaratırken yaratıcılığınızı serbest bırakmanız için iyi bir ortam yaratır. Oyun, kendi zekanızı ve yaratıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olur.

ANA ÖZELLİKLER

– Kendinize ait modern, şık bir roket yaratmak için yaratıcılığınızı serbest bırakın.
– Güzel grafikler, canlı ses, çok çeşitli oyuncuları çekmelidir.
– İstenmeyen hatalardan kaçınmak için oyuncuların sayıları hesaplarken hassas olmaları gerekir.
– Oyunu daha çekici ve heyecanlı hale getirmek için bazı yeni özellikler geliştirmek ve yükseltmek.
– Roketlerin tasarımı ve kurulumu yoluyla oyuncuların zekalarını ve yaratıcılıklarını en etkili şekilde geliştirmelerine yardımcı olun.


İndir (102M)

Artık indirmeye hazırsınız Spaceflight Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir