Space Shooter
Space Shooter

Space Shooter v1.614 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Galaksideki savaş her zaman film yapımcılarının konusu olmuştur ve oyun geliştiricileri, izleyicileri veya oyuncuları çekmek için ana tema olmayı seçmektedir. Bu savaşın içeriğinin çoğu, galaksiye hükmetme hırsı ile zeki, güçlü, ancak son derece agre

Android Android Aksiyon
5 ( 777 puan )
Fiyat: $0
İsim Space shooter
Yapımcı OneSoft Global PTE LTD
Tür Aksiyon
Boyut 131MB
Versiyon 1.614
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Space shooter is the most famous version in the Space shooter series of publisher OneSoft Global PTE LTD
Mod Version 1.614
Total installs 100,000,000

Galaksideki savaş her zaman film yapımcılarının konusu olmuştur ve oyun geliştiricileri, izleyicileri veya oyuncuları çekmek için ana tema olmayı seçmektedir. Bu savaşın içeriğinin çoğu, galaksiye hükmetme hırsı ile zeki, güçlü, ancak son derece agresif uzaylı yaratıklardan geliyor. Uzaylılarla çatışmanın her zaman bitmeyen bir savaş olduğu söylenebilir. Dolayısıyla, biz insanların galaksinin barışını korumak ve savaşmak için ayağa kalkmamız her zaman bir görevdir, tüm galaksi tarafından onurlandırılan bir özveridir. Ve elbette deneyimli oyuncular, Arcade uçuş atıcıları türünün oyunlarını bir süre daha hatırlarlar. Bu oyun birçok oyuncu için yeni olmasa da, bugün modern oyun üretim teknolojisi ile geliştirilmiş birçok özellik ile, Arcade uçuş atıcılarının oyunu şimdi geri döndü ve yaratmaya devam ediyor. Oyun camiasında bir çılgınlık. Space Shooter APK . Onesoft oyun geliştiricisinin elindeki Space Shooter, saatlerce süren yoğun çalışmanın ardından oyunculara eğlenceli anlar yaşatmayı vaat ediyor.

Space Shooter: Galaxy Attack (MOD, Sınırsız Para)

Bağlam

Önceki çoğu Arcade uçuş nişancı oyunu gibi, Space Shooter da oyuncuları uzak gelecekte belirli bir bağlama getiriyor. Bu dönemde insan teknolojisi, özellikle havacılıkta, eskisinden çok daha fazla gelişti ve gelişti. O zamanlar insanlar uzak yıldızları fethetmeyi ve onlara ulaşmayı başardılar. Ancak tüm sorunlar bundan kaynaklanmaktadır. İnsanlar hem teknolojiyi hem de büyük bir ateş gücüne sahip silahlı teçhizatı geliştirdiğinden, insanoğlu keşif aşamasına girmiş ve yeryüzünde yeni bir yaşamla karşılaşmıştır. Ama dostça olmak yerine, dünyayı ve etrafımızdaki tüm galaksiyi istila etme hırsına sahipler. Bir Uzaylı lejyonu gönderildi ve galaksi koruma ekiplerimizin birçoğunu yok etti. Bu yıkıcı savaş sırasında, siz – seçkin savaşçı – galaksinin koruyucusu olmak ve en modern gemilere yelken açmak için seçildiniz. Uzaylıların benzersiz hırsını bastırma misyonuna sahip güçlü bir gemi. Şu andan itibaren göreviniz, kötü uzaylılara karşı savaşan diğer dost uzaylılarla birlikte takım arkadaşlarınıza eşlik etmek olacak. Bu güzel galaksiyi korumak için savaşçına kötü uzaylılara karşı komuta edebilir misin?

Space Shooter: Galaxy Attack (MOD, Sınırsız Para)

Oynanış

Temel olarak Space Shooter, daha önce üretilen Arcade uçuş nişancı oyunlarına benzer bir oynanışa sahip. Yani oyuncu, uzaylılarla savaşmak için bir uzay gemisini kontrol eden bir komutan rolünü oynayacak. Oyuncular, mevcut ateş gücüyle düşmanları vurmaya çalışmanın yanı sıra, düşman ateşinden kaçınmak için ustaca uçmaya çalışmalıdır. Düşmanın sadece aşırı ateş gücü değil, aynı zamanda hareketleri ve hızları da çok hızlı ve tahmin edilemezdi. Bu yüzden oyuncu, mermi yağmurunu ve düşmandan gelen saldırıları önlemek için tüm konsantrasyonunu uzay gemisini kontrol etmek için vermelidir. Ayrıca oyuncular, geminin ateş gücünü ve savunmasını artırmak için güç öğelerini de alabilirler. Tüm düşman yağmurundan kaçmak zor olacak, bu yüzden oyun, oyunculara bir Flight shooter’ın gerçek eğlence özelliğini vermek için oyunu ayarladı ve yeniden tasarladı.

Space Shooter: Galaxy Attack (MOD, Sınırsız Para)

Özellikleri

Oyun arcade uçuşunun nostaljisini getirmenin yanı sıra, shooter one time, oyunun geliştiricisi Space Shooter APK oyuncular için heyecan verici deneyimi artırmak için oyuna yeni özelliği entegre etmeyi de unutmadı. İlk olarak, oyun son derece çeşitli ve zengin silahlar ve uzay aracı sistemleri ile birçok oyuncuyu etkiliyor. Uzaylılarla her ölümcül ve zorlu savaştan sonra, oyuncular yolda topladığı para miktarına karşılık gelen bir ödül alacaklar.

Bu bonus ile oyuncular daha fazla yeni silah, gücü ve zırhı zamanla artan yeni savaşçılar satın alabilir ve kilidini açabilir. Aynı zamanda güç, oyuncuların zor seviyelerin üstesinden gelmesine yardımcı olacak yeni silahlardan ve yeni savaşçılardan geliyor. Ayrıca oyun, yeni ve son derece çekici bir PvP moduna sahip. Bu, oyuncuların uluslararası arenada diğer oyuncularla etkileşime girmesine yardımcı olan bir moddur. Bu yeni özelliğe sahip olan çok az Flight shooter oyunu olduğu söylenebilir, bu yüzden bu, “Space Shooter” oyununu oyuncular için benzer oyunlara göre daha çekici kılan bir avantaj.

Space Shooter: Galaxy Attack (MOD, Sınırsız Para)

grafik

Space Shooter’ın grafikleri, oyunu birçok oyuncunun gözünde öne çıkaran bir fark. Bu oyun hakkında bilgi edinmeye başladığında, belki de birçok oyuncu, görsellerdeki ve özel efektlerdeki iyileştirmenin, oyunu deneyimli oyuncular arasında popüler yapan kilit nokta olduğunu fark etti. tercih edildi. Ateşlenen her mermiden gelen ışık efekti göz alıcı görünüyordu. Ayrıca, oyundaki hareket efektleri de oyunculara yeni ve ilginç bir deneyim yaşatma rolünü çok iyi yerine getirdi. Ayrıca, oyundaki düşman sistemi ve hedefler vurgulanır ve farklıdır, bu da Boss ile her savaşı her zamankinden daha dramatik ve nefes kesici hale getirir.


İndir (131MB)

Artık indirmeye hazırsınız Space shooter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOneSoft Global PTE LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir