Space RPG 4
Space RPG 4

Space RPG 4 v0.995 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Space RPG 4, oyuncuların zengin tüccarlar olmaları için evreni keşfetme yolculuğuna çıkıyor. İhtiyaç duydukları eşyaları satın almanın bir yolunu bulabilir, büyük savaşlara hazırlanmak için uzay gemilerini geliştirebilirler.

Android Android Rol Oyunu
5 ( 954 puan )
Fiyat: $0
İsim Space RPG 4
Yapımcı Esaptonor
Tür Rol Oyunu
Boyut 40MB
Versiyon 0.995
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Space RPG 4 is the most famous version in the Space RPG 4 series of publisher Esaptonor
Mod Version 0.995
Total installs 1,000+
Oyunda gemi satın alma bölümündeki son gemiyi satın aldığınızda paranız artacaktır. (Sürekli olarak gemi alıp satarsanız paranız eksi (-) değerlere inecektir dikkatli olmalısınız tek seferlik bir satın alma sonrası gelen para tüm oyun içi ihtiyaçlarınız için yeterli olacaktır)

İndir (40MB)

Space RPG 4, oyuncuların uzay gemisi yolculuğu yoluyla evrenin unsurlarını özgürce keşfetmelerini sağlayan bir oyundur. Pek çok yere seyahat edecekler, pek çok şeyi değiş tokuş edecekler ve kolonileri ele geçirecekler. Aynı zamanda, savaşlar bazen patlak verecek ve silahların ve teknolojinin kazanması için dikkatli bir şekilde hazırlanmanızı gerektirecektir.

Uzay RPG 4

GENİŞ EVRENİ KEŞFETMEK İÇİN YOLCULUK

Space RPG 4’te oyuncular, gidip ticaret yapmak için heyecan verici konumlara sahip uçsuz bucaksız bir evreni deneyimleyecekler. Böylece ihtiyacınız olanı bulmak, daha fazla kredi kazanmak için uzun bir yolculuğunuz olacak. Şüphesiz bu harika bir yolculuk, ancak birçok düşman her zaman sizi izlediğinde ve her an size saldırmaya hazır olduğunda aynı derecede tehlikeli olacaktır. Birçok farklı yolculuktan geçerek güçlü olmaya çalışacağınız söylenebilir.

Bu oyundaki dünya, onlar hakkında özel bilgileri kolayca bulabileceğiniz üç ana gruba sahiptir. Aynı zamanda oyunu belirli bir seviyede tamamladığınızda sırlar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Ayrıca istenilen ticaret rotasını oluşturmak için tüccar ararken geminin rotasına siz karar vereceksiniz. Şüphesiz yapmak için zaman ayıracağınız uzun bir yolculuk olacak.

Uzay RPG 4

DEĞİŞİM YOLUYLA ÇOK PARA KAZAN

Space RPG 4’te yapmanız gereken ilk iş, geniş alan içinde nasıl hareket edeceğinizi ve ticaret yapacağınızı seçmektir, çünkü gerekli şeyleri ve kredileri kazanmanın yolu budur. Aynı zamanda bu oyunun mekaniği ile ilgili ilginç bir nokta, paradan tasarruf etmek için orijinal fiyattan farklı fiyatlar sunmaya çalışacağınız pazarlık mekanizmasıdır. Ama bu tamamen basit bir iş değil.

Uzay RPG 4

Yağmalamak ve gerekli öğeleri almak için bazı gemiler bulacağınız için bu oyunda bulabileceğiniz daha birçok yer olacak. Aynı zamanda, bir yıldız zinciri, gelip birçok gerekli tüccarla tanışmanız için tamamen bir fırsat yaratabilir. Oradan, takas için uygun ve geminize uygun birçok tanıdık rota oluşturacaksınız. Tamamen güçlenecek ve oradaki savaşı kazandıktan sonra kolonilerinizi kazanabileceksiniz.

Uzay RPG 4

MODERN TEKNOLOJİLER VE SİLAHLARLA UZAY SAVAŞLARI

Yukarıda belirtildiği gibi, Space RPG 4’teki dünya çeşitlidir ve tehlike kesinlikle nadir bir faktör değildir. Böylece uzay geminizi satın alabileceğiniz çeşitli ekipman ve silahlarla donatacaksınız. Topladığınız para, uzay geminizdeki silahları geliştirmek için kullanılacak. Özellikle teknolojiler, saldıran düşmanlara karşı daha rahat savaşmanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca dilediğiniz uzay gemisi pozisyonuna farklı silahlar yerleştirmekte özgürsünüz. Bu nedenle, savaşlarda eğlence bulabileceksiniz. Düşmana saldırmak ve kazanmak için geminin istatistiklerini gözlemlemeyi unutmayın.

Uzay RPG 4

Oyuncunun gözlerinin önünde, aşağıdakiler gibi birçok ilginç şeyle birlikte geniş bir evren belirir:

  • Gidebilecekleri ve zengin olmak için gerekli şeyleri değiş tokuş edebilecekleri birçok farklı yerle uzun bir yolculuk.
  • Diğer tüccarlar ile pazarlık yapabilecek ve eğer şanslıysanız uygun bir fiyat alacaksınız.
  • Oradaki ordulara karşı güçlendikçe keşfetmeniz ve fethetmeniz için çeşitli yerler.
  • Uzayda savaşlar yaygın bir olaydır ve onlarla savaşmak için silahlar ve teknoloji ile tamamen hazırlıklı olmanız gerekir.
  • Öğrenmek için zaman harcayacağınız uzaydaki üç ana fraksiyonu içeren bir arsa sistemi.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Space RPG 4 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir