Space Marshals
Space Marshals

Space Marshals v1.3.2 APK MOD (Menü/Cephane/Kilitsiz) indir 2022


Space Marshals APK size en iyi atış deneyimini yaşatabilecek bir oyun olacak. Oyundaki en iyi taktik unsurlarla birleştirilmiş atış oyunlarını seviyorsanız, bu gerçekten uygun bir oyun olacaktır. Bu oyuna geldiğinizde, sizin gibi en iyi nişancının be

Android Android Aksiyon
5 ( 183 puan )
Fiyat: $0
İsim Space Marshals
Yapımcı Pixelbite
Tür Aksiyon
Boyut 313MB
Versiyon 1.3.2
MOD Menü/Cephane/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Space Marshals is the most famous version in the Space Marshals series of publisher Pixelbite
Mod Version 1.3.2
Total installs 100,000+

İndir (313MB)

Space Marshals APK size en iyi atış deneyimini yaşatabilecek bir oyun olacak. Oyundaki en iyi taktik unsurlarla birleştirilmiş atış oyunlarını seviyorsanız, bu gerçekten uygun bir oyun olacaktır. Bu oyuna geldiğinizde, sizin gibi en iyi nişancının belirlenen görevleri tamamlamadaki yeteneğini gösterebileceği özel bir dünyaya dahil olacaksınız.

Uzay Polisleri

GERGİN BİR SAVAŞ MÜCADELE

Oyunun tanıtımından itibaren üretici, size gerçekten harika bir atış oyunu sunmayı taahhüt etti. Ve tanıtımını en iyi şekilde yapabilmek için oyun, yapımcının araştırma yapabilmek için çok zaman ayırması gereken şeylerden biri olacak. Elbette artık araştırma sonucu son derece çekici ve heyecan verici atış oynanışına sahip bir oyun olacak ve bunu deneyimleyebileceksiniz.

Oyununuza katılarak oyuncular, felaketli bir hapishane molasından sonra tehlikeli kaçaklarla kavgalara ve avlara başlayabilecekler. Oyun, yukarıdan üçüncü şahıs bakış açısıyla oynayabilmeniz için tasarlanacak. Bu üçüncü şahıs bakış açısı ile oyuncular, meydan okumada birçok farklı savaş taktiğini uygulayabilecek ve bunu en inanılmaz kolaylıkla aşabilecekler.

Uzay Polisleri

SİLAHLARINIZI VE STRATEJİNİZİ BİRLEŞTİRİN

Oyunun size verebileceği en ilginç şeylerden biri kesinlikle silah olasılıklarının çeşitliliği olacaktır. Bir atış oyunu ile oyuncular her zaman oyunun kendilerine çeşitli, modern ve en modern silah sistemi sağlamasını isteyeceklerdir. Silahlara ek olarak, bu oyun size flaş patlamaları, kenar bombaları, kişisel kalkanlar, dikkat dağıtıcılar, yakın mayınlar gibi özel silahlar da verebilecek.

Oyun ayrıca özel stratejik unsurları da beraberinde getirmeye kararlı. Bu nedenle oyunun sunduğu silah çeşitliliğini nasıl kullanacağınızı bilmeniz de taktiklerinizde büyük avantaj sağlayacaktır. Oradan, her savaşta kazanma oranınız, belirlenen zorlukların üstesinden gelme yeteneğinizle birlikte önemli ölçüde artırılacaktır.

Uzay Polisleri

YENİ BİR GÖRÜNÜMLE GRAFİKLER

Oyunların mükemmelliği yakalayabilmesiyle birlikte, grafikler oyuncuların hissedebileceği ve takdir edebileceği önemli bir faktör olacaktır. Bu nedenle oyun, oyunculara en yüksek görsel deneyimi yaşatabilmek için grafikler açısından da dikkatle incelenmiştir. Oyununuzda, grafiklerin aktarabileceği her durumda gerçekçiliği, dramayı ve çekiciliği hızlı bir şekilde hissedebileceksiniz.

Ayrıca oyun, karakter görüntülerinin derinliğine sahip 3D grafik teknolojisi olan grafiklerine de entegre oluyor. Bununla birlikte, bilim kurgu filmlerinden ilham alan oyunun ana bağlamı, açıkça yeniden üretilmiş bilim öğelerine sahip olacak. Tüm bu faktörler, oyunculara görsel kalite açısından en iyi deneyimi sunabilmek için bir araya getirilmiştir.

Uzay Polisleri

ANA ÖZELLİKLER

– Tehlikeli bir kaçış yapmış suçlularla savaşırken bir yarışa katılın.
– Oyun, zorluklardaki her duruma göre dramatik atış oyununa göre inşa edilmiştir.
– Atış oyunu ile koordinasyon, kolayca kazanabilmek için her zaman takdir edilen bir taktik özellik olacaktır.
– Oyuncuların seçebileceği çeşitli silahlar sisteme eklendi.
– Üçüncü şahıs bakış açısıyla birleştirilmiş bilim kurgu tasarım grafikleri, oyunculara mükemmel bir görsel deneyim sunacak.


İndir (313MB)

Artık indirmeye hazırsınız Space Marshals ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPixelbite

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir