Space Marshals 3
Space Marshals 3

Space Marshals 3 v2.3.6 MOD APK + OBB (Tümünün Kilidi Açıldı, Sınırsız Cephane) indir 2022


Space Marshals 3, aksiyon dolu gizli oynanışı ve heyecan verici hikaye ve kontrol mekaniği gelişmeleri ile popüler Space Marshals serisinin üçüncü oyunudur. Bu girişte oyuncular, sürükleyici bir deneyim için grafiklerde, oynanışta, özelliklerde ve da

Android Android Aksiyon
4 ( 577 puan )
Fiyat: $0
İsim Space Marshals 3
Yapımcı Pixelbite
Tür Aksiyon
Boyut 24M
Versiyon 2.3.6
MOD Tümünün Kilidi Açıldı, Sınırsız Cephane
Orjinal Google Play
Space Marshals 3 is the most famous version in the Space Marshals 3 series of publisher Pixelbite
Mod Version 2.3.6
 •  Ücretli içeriğin
 • kilidi açıldı 
 • Sonsuz cephane
 •  Tüm öğelerin kilidi açıldı 
 • Tüm görevlerin kilidi açıldı
 • Play Store'a gidin, orada oyunu bulun ve indirin. 
 • İndirme yüzdesi göründüğü anda, web sitesinden indirme ve yükleme modunu iptal edin.


İndir (24M)

Space Marshals 3, aksiyon dolu gizli oynanışı ve heyecan verici hikaye ve kontrol mekaniği gelişmeleri ile popüler Space Marshals serisinin üçüncü oyunudur. Bu girişte oyuncular, sürükleyici bir deneyim için grafiklerde, oynanışta, özelliklerde ve daha fazlasında etkileyici gelişmelere tanık olacaklar. Sadece bu değil, herkesin tek bir uzay mareşali olma heyecanını yeniden canlandırması için yeni bir hikayeye sahip olacak.

Uzay Polisleri 2

ETKİLEYİCİ ÖZELLİKLERLE MÜKEMMEL BİR OYUN

Space Marshals 3 de dahil olmak üzere tüm serinin en heyecan verici kısmı, her ayrıntısıyla sürükleyici yukarıdan aşağıya kontrol sistemidir. Bu, oyuncuların, ister doğrudan temas ister gizli olsun, çeşitli yöntem veya tarzlarda görevleri sorunsuz bir şekilde yürütmelerine olanak tanır. Her oyuncunun seçimi, herkesin çok sayıda zorlukta veya beklenmedik gelişmede en iyi zamana sahip olması için birçok potansiyel içerir.

Uzay Polisleri 3

STRATEJİK UYGULAMALAR İÇİN İNTERAKTİF BİR ORTAM

Oyun ayrıca, oyunculara uygun stratejiler veya yöntemler oluştururken daha fazla esneklik sağlayan etkileşimli bir ortam sunar. Birçok durumdaki düşmanların esnek refleksleri sayesinde, oyuncular alanlardan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayabilir veya onları hızlı bir şekilde kesebilir. Çevresel faktörler, her şeyin kaotik ama çekici ve rol yapmayla dolu olduğu savaş sürecini de büyük ölçüde etkiler.

Uzay Polisleri 3

KUSURSUZ VE ÇEVİK KONTROL MEKANİZMASI

Space Marshals 3, herkesin en iyi performansı için birçok ilginç mekaniğe sahip bir çift joystick olan kontrol sistemindeki öncüllerini hala taklit ediyor. Bu arada oyuncular, rakipleri aldatmak için birçok eşyayı gizlice kullanabilir veya kullanabilir ve birçok sınırlama ile esnek silahlar kullanabilir. Oyuncular bazen, varsayılan kontrol sisteminin büyüklüğünü vurgulayarak, zorlukların üstesinden gelmek için öğeleri etkili bir şekilde kullanmak zorunda kalırlar.

MARŞAL İÇİN YENİ YOLCULUK VE İŞLER

Mareşal’in dönüşü artık bir galaksinin yok edilmesini içeren büyük olayların habercisidir. Bu nedenle, oyunun konusu artık bir açık dünya haritasında oynanıyor ve oyuncuların iş yapmak için gezegenlerde birçok yere serbestçe hareket etmelerine veya inmelerine izin veriyor. Merak uyandıran şey, hala patron dövüşleri veya herkesin bir mareşalin asil görevlerini yerine getirmesi için karmaşık yapılara sahip istisnai seviyeler.

Uzay Polisleri 3

TOPLANACAK DEĞİŞKEN SİLAH VE EKİPMANLAR

Space Marshals 3’teki ekipman sistemi karmaşıktır ancak derinliği vardır ve oyuncuların daha ayırt edici ve dinamik bir dövüş stili oluşturmasına olanak tanır. Tüm donanımlar, gizli veya doğrudan dövüş gibi farklı oyun tarzları sergiler ve oyuncular iş için çeşitli donanım becerilerini kullanabilir. Canlı bir sisteme sahip olmasına rağmen, oyuncu ilgili silahların kilidini açmak için her seviyeyi en iyi skorla tamamlamalıdır.

YEPYENİ BİR DENEYİM İÇİN GRAFİKLERİ GELİŞTİRİN

Oyunun geri dönüşü, herkese giriş için yeni bir deneyim sunmak için bir yükseltme ve iyileştirilmiş grafik kalitesi ile birlikte gelir. Ayrıca, aydınlatma efektleri veya çevresel unsurlar da daha gerçekçi ve inceliklidir, bu da oyuncunun strateji oluşturmasını normalden daha etkili hale getirir. Elbette, herhangi bir dövüş veya çarpışmayı bir sonraki seviyeye taşımak için görsel efektler de göz alıcı.

Uzay Polisleri 3

Space Marshals 3, herkese yeni nesil yukarıdan aşağıya nişancı türünün sürprizlerini ve etkileyici potansiyelini getirmeyi vaat ediyor. Buna, iyileştirilmiş sistemler, kontroller ve oyuncuların eski ve güvenilir Space Marshal ile birlikte binebilecekleri yepyeni bir hikaye dahildir.

 • Oyuncular için kapsamlı savaş mekanizmaları ve derinlemesine oyun, tehlikeli ama eğlenceli bir profesyonelin içine giriyor.
 • Sonsuz düşman dalgalarıyla temas halinde daha gerçekçi ve yok edilebilir bir ortam için geliştirilmiş efektlere sahip otantik grafikler.
 • Oyuncuların seviyeleri veya hikayeyi keşfederken doğaçlama yapmaları veya stratejik bir oyun stili geliştirmeleri için yepyeni bir yaratıcı savaş mekanizması.
 • Oyuncular için yenilikçi özelliklere sahip yeni silah ve ekipman, suikastlarda veya hedeflerle önden savaşta mükemmel bir şekilde kullanılır.
 • Ara sıra ara sahneler ve senaryolar için eğlenceli karakter etkileşimi ve hikaye geliştirme.


İndir (24M)

Artık indirmeye hazırsınız Space Marshals 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPixelbite

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir