Space Marshals 2
Space Marshals 2

Space Marshals 2 v1.7.9 APK + OBB indir (Tümünün Kilidi Açık, Sınırsız Cephane) 2022


Space Marshals 2, eski bir mareşalin yolculuğu etrafında dönen bir hikayesi ve heyecan verici olayları olan popüler bir oyun serisi Space Marshals'ın devamı niteliğindedir. İlginç bir şekilde, oyun, herkesi eğlendirmek için bilim kurgu ve kovboyu bir

Android Android Aksiyon
5 ( 738 puan )
Fiyat: $0
İsim Space Marshals 2
Yapımcı Pixelbite
Tür Aksiyon
Boyut 32M
Versiyon 1.7.9
MOD Tümünün Kilidi Açıldı, Sınırsız Cephane
Orjinal Google Play
Space Marshals 2 is the most famous version in the Space Marshals 2 series of publisher Pixelbite
Mod Version 1.7.9
 •  Ücretli içeriğin
 • kilidi açıldı 
 • Sınırsız Cephane
 • Tüm öğelerin kilidi açıldı 
 • Tüm görevlerin kilidi açıldı


İndir (32M)

Space Marshals 2, eski bir mareşalin yolculuğu etrafında dönen bir hikayesi ve heyecan verici olayları olan popüler bir oyun serisi Space Marshals’ın devamı niteliğindedir. İlginç bir şekilde, oyun, herkesi eğlendirmek için bilim kurgu ve kovboyu birleştiren etkileyici genişleme ile zengin ve geniş bir dünya ortamıdır. Sadece bu da değil, konusu, oyuncuların duyguları veya nefes kesici anları yaşaması için çekici ve dramatik.

Uzay Polisleri 2

YENİLİKÇİ EYLEM DOLU BİR OYUN

Tüm serinin ve özellikle Space Marshals 2’nin en göze çarpan özelliği, çeşitli ve etkileşimli oyundur. Buna modern ama klasik bir dövüş sistemi, ilerleme hızı ve oyuncuların bir mareşalin işinin tüm özünden zevk almaları için destek özellikleri dahildir. Ek olarak, seviyelerin, ortamların ve düşmanların çeşitliliği, oyuncunun oyundaki ilerlemesinde her zaman yeni olasılıklar açacaktır.

ŞAŞIRTICI OLACAK ÇEŞİTLİ OYUN TARZLARI

Yukarıdan aşağıya nişancılık türünde birçok iyileştirmeye sahip oynanışın yanı sıra, oyun, iki ana oyun tarzı, gizli aksiyon veya Rambo arasındaki farkı birçok farklı kavram ve tanımla kapsayan, oyuncuların yararlanabileceği olağanüstü bir potansiyele sahiptir. Gizlilik, çevikliği ve güvenliği vurgulayan bir oyun tarzıdır, diğeri ise oyuncuyu kafa kafaya savaş alanlarında savaşmaya zorlar.

Uzay Polisleri 2

İNTERAKTİF BİR ORTAM VE MEKANİZMA

Space Marshals 2’deki çevresel faktör, oyuncular birden fazla görevi gerçekleştirirken görevleri sorunsuz bir şekilde tamamlamak istiyorsa çok önemlidir. Neyse ki oyun, karakterin tüm yeteneklerini en üst düzeye çıkarmalarına veya düşmanı cezbetmek için çeşitli eylemler gerçekleştirmelerine olanak tanıyan akıcı ve pürüzsüz bir kontrol mekanizmasına sahiptir. Bu faktörler, oyuncunun herhangi bir tarzla oynamasına bakılmaksızın deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyacaktır.

YARATICI BOSS MÜCADELELERİYLE EĞLENCELİ DİYALOG

Boss savaşları, oyuncuların her seviyede her hedef üzerinde çalışırken daha harika anlar yaşamaları için birincil eğlence kaynağıdır. Bu, her şey gülünç ve komik olduğunda, her patron dövüşüne rahatlama veya heyecan için birçok umut verir. Bu arada, her dövüş, oyuncuya en kötü durumlarda imkansız dönüşler yaparken daha fazla esneklik sağlamak için daha fazla dış faktör ekleyecektir.

Uzay Polisleri 2

SEVİYE TAMAMLAMALARLA YENİ EKİPMANLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Oyuncular zamanla envanterlerindeki yeni öğelerin kilidini açabilir, ancak Space Marshals 2 oyuncu performansına dayalı olarak işleri karmaşık hale getirmek istiyor. İnsanların her seviyede aldığı yıldız sayısına veya ilerlemeye bağlı olarak, sistem yeni ödüllerin kilidini açar, ancak oyuncular yalnızca birini seçebilir. Ekipman çeşitliliği aynı zamanda en etkili stratejileri güçlendirmek veya oluşturmak için benzersiz bir potansiyeldir.

ÖZEL KAMPANYA İLE BİRDEN FAZLA KARAKTER

Karakter çeşitliliği, oyuncuların dünyanın harikalarını veya yeni kampanyaları keşfetmeleri için de ideal bir konudur. Her karakterin birçok benzersiz özelliği veya özel içeriği ve her şeyi daha çeşitli hale getirmek için birçok oyun değişikliği vardır. Elbette oyuncuların bir çok komik taktik geliştirmesi veya konuşlandırması için sisteme birçok yeni silah ekleyecektir.

Uzay Polisleri 2

Space Marshals 2, benzersiz konsepti ve oynanışı sayesinde heyecan verici aksiyon-macera oyunlarından biridir. Her şeyden önce, grafikleri hassas ve zengin görüntülerdir, böylece herkes en karmaşık ve tehlikeli durumlardan geçerken en iyi deneyimi yaşar.

 • Sayısız seviyede çeşitli ilerleme hızı ve deneyimler için büyüleyici geliştirme ile üst düzey yukarıdan aşağıya nişancı oyunu.
 • Oyuncular için hızlı etkileşime sahip sezgisel bir kontrol sistemi, her faktörü sonuna kadar kullanır ve olağanüstü stratejiler uygular.
 • Egzotik ve kaotik düşman dalga seviyeleri aracılığıyla çeşitli oyun tarzlarını kişiselleştirmek için yaratıcı özelliklere sahip eğlenceli ekipman.
 • Yeni kampanyalar ve özel içerik sunarken oynanacak çeşitli karakterler. Ayrıca kontrol sistemlerinde veya çevresel etkileşimlerde de farklılık gösteriyorlardı.
 • Yıldızlarda veya karmaşık seviyelerde seyahat ederken en iyi deneyimleri yaşamak için üst düzey motorlara ve optimizasyonlara sahip muhteşem grafikler.


İndir (32M)

Artık indirmeye hazırsınız Space Marshals 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPixelbite

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir