Space Frontier
Space Frontier

Space Frontier v1.2.7.3 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Space Frontier APK yeni bir dünyada oyunculara özel bir şey sunuyor. Bu heyecan verici bir eğlence oyunudur ve oyuncular yüksek uçmak ve yerden mümkün olduğunca uzağa uçmak için roketlerini fırlatmak zorunda kalacaklar. Oyunun cazibesi, oyuncuların h

Android Android Aksiyon
5 ( 575 puan )
Fiyat: $0
İsim Space Frontier
Yapımcı Ketchapp
Tür Aksiyon
Boyut 49MB
Versiyon 1.2.7.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Space Frontier is the most famous version in the Space Frontier series of publisher Ketchapp
Mod Version 1.2.7.3
Total installs 10,000,000+
Oyuna istediğiniz kadar para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar azalmaz, her zaman artar.

İndir (49MB)

Space Frontier APK yeni bir dünyada oyunculara özel bir şey sunuyor. Bu heyecan verici bir eğlence oyunudur ve oyuncular yüksek uçmak ve yerden mümkün olduğunca uzağa uçmak için roketlerini fırlatmak zorunda kalacaklar. Oyunun cazibesi, oyuncuların hedefledikleri amaca uygun roket türünü seçebilecek olmalarıdır. Oyun tarafından sunulan çok çeşitli füzeler var ve en iyi sonuçları almak için modern fırlatma stratejileri geliştirmeniz gerekiyor.

uzay sınırı uzay sınırı

HEDEFLER VE EYLEM STRATEJİSİ

Bu Space Frontier’da oyuncular, yerden çok uzağa uçan yüksekten uçan roketler fırlatmakla görevlendirilecek. Oyunda birçok roket türü var ve oyuncu herhangi birini seçebilecek. Oyuncuların lansmanı yapmak için yaratıcılıklarını ve bilgilerini kullanmaları gerekir. Roket ne kadar yüksek olursa, zaferiniz o kadar yüksek olur ve bir sonraki tura geçersiniz.

Eşsiz bir ekip oluşturmak için benzer düşünen arkadaşlarınızla buluşacaksınız. Takımdaki her kişinin, objektif yorumlar yapabilmek için o tür füzeyi doğru bir şekilde analiz etme görevi olacaktır. Oyuncular ayrıca en iyi sonuçları elde etmek için o füzenin tüm özelliklerini ve özelliklerini değiştirebilirler. Güçlü bir roket yapabilmek için roketin fiziğini iyi kullanmak için takım arkadaşlarınızla birlikte çalışmanız gerekiyor.

KENDİNİZLE MÜCADELE

Oyuncular, oyunun ortaya koyduğu zorluğu alacak ve ardından sorunsuz bir şekilde yürütülecektir. Oyun sizden maçta kullanmak istediğiniz füze türünü seçmenizi ve vermenizi isteyecek. Ve elbette, rakip de ayrı bir füze seçecek. İki takım bir dövüşe girecek ve zaman başlayacak. Daha yüksek bir pozisyona uçan roket için karşılık gelen puan önemli olacak ve alınan miktar eşdeğer olacaktır.

uzay sınırı uzay sınırı

Daha spesifik olarak, çok sayıda puan alan kişi, doğrudan iç halkaya gidip büyük bir eşya alabilecektir. Tabii ki, en uç durumların roketin fırlatılmasıyla ilgili olası sorunlar olduğunu hesaba katmalıyız. Oyuncu ve ekibi, tehlikeli adımları göz önünde bulundurmalı ve en uygun önlemleri almalıdır. Savaşa katılabilmek ve kazanma şansını kaçırmamak için yedek bir füze seçmek gerekiyor.

KENDİNİZ İÇİN ZAFER KAZANIN

Uygulamanın zaman kısıtlaması yoktur, bu yüzden mümkün olduğunca uçabilen yangın ilkelerini seçelim. Bu dövüş sadece kazanma yeteneğinizi test etmenin yanı sıra roketin tüm yönlerini göz önünde bulundurmak içindir. Roket ne kadar yüksekten uçarsanız o kadar çok para alırsınız, bu da bir sonraki kutunun kilidini açma yeteneğine sahip olduğunuzu kanıtlar.

Gizli kutu, gizemli yükseltmeler veya büyük miktarda para gibi birçok heyecan verici şey içerecek. Space Frontier size her zaman drama verir ve sorunun her yönünü geliştirir. Oyuncular, gökyüzünde test etmek için kendi kişilikleri ve özellikleri ile kendi roketlerini oluşturabilirler.

– Çeşitli benzersiz roketler sağlanacak ve oyunda herhangi birini seçme hakkınız var.
– Roketleri başarılı bir şekilde fırlatmak için gezegenleri veya boş arazileri seçme özgürlüğü.
– Roket yapma yeteneğini teşvik etmek için benzersiz özellikler çıkarmak için arkadaşlarınızla bir toplantı yapın.
– Oyunda gizemli hediye kutusunu kullanın çünkü hediye kutusunda gizlenmiş birçok ilginç şey var.
– Roketinizin rakibinizinkinden daha yükseğe uçmasını sağlamak için oyunun hızlanma özelliğini kullanın.


İndir (49MB)

Artık indirmeye hazırsınız Space Frontier ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKetchapp

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir