Space Frontier 2
Space Frontier 2

Space Frontier 2 v1.1.11 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Space Frontier 2, yüzlerce en gelişmiş uzay aracıyla galaksiyi fethetme macerasıdır. Burada maceranın sınırı yok, sadece diğer gezegenleri istila etme vaktin var.

Android Android Macera Oyunları
5 ( 296 puan )
Fiyat: $0
İsim Space Frontier 2
Yapımcı Ketchapp
Tür Macera Oyunları
Boyut 65MB
Versiyon 1.1.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Space Frontier 2 is the most famous version in the Space Frontier 2 series of publisher Ketchapp
Mod Version 1.1.7
Total installs 1,000,000+

İndir (65MB)

Uçsuz bucaksız dünyayı fethetme fırsatı, siz de dahil olmak üzere birçok insanın hayalidir. Ama Space Frontier 2’ye geldiğinizde gidebileceğiniz yer bundan çok daha büyük. Oyuncular en gelişmiş yüzlerce uzay gemisiyle uçsuz bucaksız galaksiyi fethedebilir. Yeni seviyelere ulaştıkça daha da ileri gidebilecek daha fazla uzay gemisinin kilidini açın, geliştirin ve satın alın. Burada sınır yok, sadece diğer gezegenleri kolonileştirmeniz için zaman var.

Uzay Sınırı 2

50’DEN FAZLA GÜNEŞ SİSTEMİNİ FETHET

Space Frontier 2’deki maceranız, bu ülkeye ya da gezi amacıyla oraya ayak basmak kadar basit değil. Ancak bu oyundaki yolculuğunuz, muhtemelen zor bir görevi yerine getirmeniz gerektiğinde daha kapsamlıdır – 50’den fazla güneş sistemini fethetmek. Şu anda bulunduğunuz yerden ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, bu tutku daha fazlasını fethetmeniz için yeterlidir.

YÜZLERCE BÜYÜK VE KÜÇÜK GEZEGENLERİ KOLONİZE EDİN

Seyahatinizde hiçbir gezegeni kaçırmayın. Oyunda görünen her gezegen, sahip olmak üzere olduğunuz bir kolonidir. Artık Dünya’daki topraklar kadar önemsiz değil, bu oyunda sahip olduğunuz şey birçok kez daha asil. Onlar koloniler, uzayda irili ufaklı gezegenlerdir. Dayanıklılık ve cesaretle, benzersiz bir stratejiyle tüm gezegeni fethetmeyi başardınız.

ONLARCA UZAY GEMİLERİNİ KULLANIN VE YAKALAYIN

Elbette, yürüyerek veya geleneksel yollarla savaşamaz veya gezegenlere sızamazsınız. Böyle düşünüyorsan çok saçma. Yolculuğunuzda size eşlik etmesi için Space Frontier 2’de ileri teknolojiye sahip uzay gemilerini kullanın. Seviye yükseldikçe, daha fazla oyuncu en iyi işlevlere sahip uzay gemilerine sahip olma fırsatına sahip olacak. Sonuna kadar gitmek ve sunduklarımıza sahip olmak için sabrınız varsa harika.

Uzay Sınırı 2 Uzay Sınırı 2

ÇILGIN BİR MÜCADELE TARZINA SAHİP UZAY GEMİLERİ

Oyun boyunca sayısız uzay gemisi yaratılır, oyuncu isterse artar. Uzay gemisi teknolojisinin tüm yelpazesini keşfedin ve sahip oldukları çılgın savaş kurallarını anlayın. Tüm uzay araçlarının nasıl çalıştığını bilin çünkü bunlar gezegenleri fethetmenize yardımcı olmada önemli bir faktördür. Her uzay gemisinin yolculuğunda sorun yaşamadığından ve sömürge gezegenlerini kolayca fethedebileceğinden emin olun.

YÜZLERCE GENİŞ GEZEGENLE GALAKSİYE HAZIR OLUN

Bu oyunda kendinize ait bir şeye sahip olma hayalinizi gerçekleştireceksiniz. Yakında, birçok büyük ve küçük gezegenle engin galaksiye hükmetme fırsatına sahip olacaksınız. Bunun yerine, bu bir şans değil, ama savaşmak ve istediğini elde etmek için her şeyini vermelisin. Space Frontier 2’nin size her zaman benzersiz şeyler getirmesi harika. Bu galakside lider olacaksın.

HER GÜZEL SALDIRI YAPTIĞINIZDA İLAVELER ALIN

Sadece kolonizasyon yapmakla kalmıyorlar, aynı zamanda bu kadar sıkıcı bir şekilde oynamıyorlar. Oyuncuların daha çok denemeleri için teşviki artırmak için, her dövüştüğünüzde bonuslar alabilirsiniz. Güzel saldırılar başlatırsanız, karşılık gelen büyük miktarda para alma şansı olacaktır. Bu parayı daha fazla uzay gemisinin kilidini açmak veya sadece sorun yaşayanları onarmak için kullanın.

Uzay Sınırı 2 Uzay Sınırı 2

UZAY GEMİLERİNİN YENİ SEVİYELERİNİN KİLİDİNİ AÇIN VE YÜKSELTİN

Seviyeler ne kadar yüksek olursa, gezegenleri fethetmek o kadar uzun sürer. Zorluğun arttığını ve oyuncuyu daha da heyecanlı hissettirdiğini kanıtlayın. Space Frontier 2’ye gelirken, bu yolculuğu fethederken sıkılma konusunda endişelenmenize gerek yok. Her kazandığınızda, daha da iyi araçların kilidini açma şansınız olacak. Veya bonusları yükseltmek ve yolculukta yanlış gitmeyeceklerinden emin olmak için kullanın.

ANA ÖZELLİKLER

  • 50’den fazla geniş güneş sistemini fethedebileceğiniz bu oyunda hayallerinizi gerçekleştirin.
  • Büyüklü küçüklü yüzlerce koloni gezegenini fethedin ve onları macera duraklarına dönüştürün.
  • Son teknoloji uzay gemilerini açık teknoloji ile kullanmak, sorunsuz bir şekilde uzaya çıkmanıza yardımcı olacaktır.
  • Güzel görünümlerin yanı sıra çılgın dövüş stillerine sahip yüzlerce uzay gemisi, seviye ne kadar yüksek olursa, uzay gemisi o kadar iyi olur.
  • Galaksi hakimiyeti artık size çok uzak değil; Space Frontier 2’ye gelin ve bitmemiş hayalinizi gerçekleştirin.


İndir (65MB)

Artık indirmeye hazırsınız Space Frontier 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKetchapp

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir