Space Decor
Space Decor

Space Decor: Dream Home Design v4.2.1 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Space Decor: Dream Home Design , farklı odaları yenilemek için ana karakterle çalışırken oyuncuları bir iç tasarımcı olma hayaline yönlendiriyor. Harcadıkları para için, çeşitli tarzlarda gelen ve çekici bir oda yaratan birçok etkileyici iç tasarım e

Android Android Bulmaca
4 ( 84 puan )
Fiyat: $0
İsim Space Decor
Yapımcı ZYMOBILE LIMITED
Tür Bulmaca
Boyut 74MB
Versiyon 4.2.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Space Decor is the most famous version in the Space Decor series of publisher ZYMOBILE LIMITED
Mod Version 4.2.1
Total installs 1,000,000+
  • Para harcandıkça artar


İndir (74MB)

Space Decor: Dream Home Design, büyüleyici üçlü maç oynanışını bir odanın iç tadilatıyla birleştiren bir oyundur. Ana karakterle birlikte, bir iç mimar olma hayalinizi gerçekleştirecek ve boş bir odayı daha güzel hale getireceksiniz. Aynı zamanda, yüzleşmeniz gereken birçok zorluk olacak.

Uzay Dekoru : Rüya Ev Tasarımı

YENİ ZORLUKLARI AŞMAYA DEVAM

Space Decor’da oyuncular, yeni bir oda eklendiğinde yenileme seviyelerine katılmaya devam edecekler. Tabii ki, aynı zamanda üçlü eşleştirme seviyelerinin çeşitli zorluklarını eklemek ve üstesinden gelmek için ihtiyaç duyacağınız birçok karmaşık mobilyaya da sahip.

PROFESYONEL İÇ MİMARİ OLMA YOLCULUĞU

Oyuncuların Space Decor’da yaşadıkları hikaye, siz ve ana karakter bir odaya gelip mezun olmak için yenilemek zorunda olduğunuzda başlar. Aynı zamanda, Amanda ana karakterin favori idolü çünkü iç tasarımda bir ödül aldı. Ana karakterde tamamen şanslı bir nokta, bu ünlü karakteri tanımaktır ve gelecekteki çalışmalarında ona rehberlik eden kişidir.

Uzay Dekoru : Rüya Ev Tasarımı

Oyunun başında boş bir alan göreceksiniz ve işiniz odayı daha güzel ve eksiksiz hale getirmek için birçok iç unsur eklemek. Aynı zamanda ana karakterin yenileneceği ilk oda oturma odasıdır. Yenileyebileceğiniz nesnelere karşılık gelen simgelere sahip daireler göreceksiniz. Üzerine tıklamanız gerekiyor ve tadilatınız başlayacak ve tabii ki harcanacak altın miktarını da tam olarak göreceksiniz.

Uzay Dekoru : Rüya Ev Tasarımı

ÇEKİCİ MAÇ-ÜÇ SEVİYE

Space Decor’da para kazanmak esastır çünkü daha fazla mobilya almanıza ve odaya eklemenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, para kazanmak, nihayetinde oyuncuların bulmacaları çözeceği ve bir seviyenin gerektirdiği gereksinimleri tamamlayacağı üçlü maç oyunlarına bağlıdır. Ayrıca oyun, eğlenceli unsurlarla oyun ekranını geçtiklerinde oyuncular için her zaman ilginç eğlence özelliklerine sahiptir. Seviyede sizi desteklemek için roket gibi güçlendiriciler oluşturabileceksiniz.

Diğer üç eşleşmeli oyunlar gibi, oyuncular da eşleşme öğelerini belirli bir sayı ve sırayla bir araya getirirken güçlendiriciler bulacaklar. Örneğin, öğeleri bir kareye yığarken, sahadaki herhangi bir öğeyi yok eden bir roket alacaksınız. Kalan hamlelere sahip olduğunuzda daha fazla altın da alabilirsiniz. Spesifik olarak, seviye gereksinimlerini tamamladıktan sonra, normal öğeleri daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacak güçlendiricilerde görebileceksiniz.

Uzay Dekoru : Rüya Ev Tasarımı

PARAYI FARKLI MOBİLYA SATIN ALMAK İÇİN KULLANIN

Bu oyunu deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, bir odaya eklemek istediğiniz mobilya seçimlerinizdir. Bir elementi değiştirmek için para harcadıktan sonra bazı seçenekler gelecek ve elbette bunların farklı tasarımları olacaktır. Bu nedenle, bu, oyuncuların mobilya seçimini birlikte koordine ederek odalarını oluşturmaları için bir fırsattır.

Uzay Dekoru : Rüya Ev Tasarımı

İç mimar olma deneyimi oyuncuları cezbeder çünkü:

  • Sıradan bir iç mekana sahip bir odayı, tasarımları ve stilleri zaman içinde tamamen değişen şeylerle dönüştürme yolculuğu.
  • Mobilya parçalarının tarzları çeşitlilik gösterir ve bunları bir odada birleştirmenin birçok yolu vardır.
  • Oyuncunun yüzleşmek zorunda kaldığı zorluklar eğlencelidir, oldukça eğlencelidir ve yeni öğeler satın almak için çok para kazanmanıza yardımcı olur.
  • Becerilerinize bağlı olarak, her mobilya alımında kolayca kullanmak için daha fazla para kazanabileceksiniz.
  • Pek çok yeni seviye eklendi ve oyunda yeni bir odayı deneyimleyeceksiniz.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız Space Decor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZYMOBILE LIMITED

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir