Soul Knight
Soul Knight

Soul Knight v4.1.6 APK (Sınırsız Para) indir 2022


Roguelike veya zindan tarayıcıları söz konusu olduğunda, oyuncular hemen kişisel becerileri vurgulayan ve sonsuz tekrarlanan oynanışa sahip oyunları düşüneceklerdir. Ancak, sonraki denemelerde oyunculara sürekli olarak yeni şeyler getirdiği için bu,

Android Android Aksiyon
5 ( 277 puan )
Fiyat: $0
İsim Soul Knight
Yapımcı ChillyRoom
Tür Aksiyon
Boyut 140MB
Versiyon 4.1.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Soul Knight is the most famous version in the Soul Knight series of publisher ChillyRoom
Mod Version 4.1.6

İndir (140MB)

Roguelike veya zindan tarayıcıları söz konusu olduğunda, oyuncular hemen kişisel becerileri vurgulayan ve sonsuz tekrarlanan oynanışa sahip oyunları düşüneceklerdir. Ancak, sonraki denemelerde oyunculara sürekli olarak yeni şeyler getirdiği için bu, oyuncuları sürekli olarak bu oyunlardan zevk almaya motive eder.

Aynı şey, oyunculara sonsuz eğlenceyi deneyimlemeleri ve keyfini çıkarmaları için sürekli olarak yeni şeyler sunduğu Soul Knights için de geçerli. Aynı zamanda roguelike ve zindan paletli bir oyundur, ancak oyunu daha da etkileyici kılan hoş ve ilgi çekici 2D grafiklere sahiptir. Oyun ayrıca her hafta oyuncuları eğlendirmek için silahlar, karakterler, beceriler ve yeni patronlar gibi yeni unsurları güncelleyecek.

EN İYİ DUNGEON CRAWLER OYUNUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN

Soul Knights APK dungeon crawler oynanış yapısına sahip bir oyun olduğu için oyuncuları eğlendirmek için birçok yeniliği sunacak. Sadece bu da değil, oyun internete ihtiyaç duymadan her zaman, her yerde oynanabilir, hatta oyuncunun ilerlemesini gerçek zamanlı olarak kaydeder. Oyunun herhangi bir hikayesi yok, hatta her karakterin hikayesi bile; bunun yerine, oyuncunun yolun sonundaki sihirli taşları geri yüklemek için tüm zorlukların üstesinden gelme görevi vardır.

Oyun, yüzlerce farklı düşmanla birlikte rastgele üç farklı biyom ile bir denemede toplam 15 maksimum seviyeye sahip olacak. Ayrıca, her biyomun sonunda bekleyen düzinelerce patronla her seviyenin zorluğu açıktır. Daha da ilginci, oyunun modern, orta çağ ve fütüristik gibi tüm dönemleri bir araya getirmesi, çünkü bunlar yüzlerce farklı varyasyonda gelen devasa bir silah sistemiyle temsil ediliyor.

FARKLI BECERİ VE GÜÇLERE SAHİP ÇEŞİTLİ KARAKTERLER

Şimdiye kadar oyun, oyuncuların kilidini açıp keyfini çıkarabileceği birçok farklı özelliğe sahip ondan fazla oynanabilir karaktere sahip. Varsayılan karakter, kısa bir süre için çift silah kullanma yeteneğine sahip Şövalyeler olacaktır. Oyuncular, her denemeden toplanan taşlarla yeni karakterlerin kilidini açabilir. Karakterler birçok farklı şekil ve güçle gelir, hatta savaş alanında dövüş istatistikleri bile. Her karakterin altı adede kadar yükseltmesi olacak ve hepsi, doğalarını açıkça gösteren farklı bir silah kullanıyor. Her yükseltmeden sonra karakter daha güçlü, daha hızlı olacak ve beceriler daha hızlı soğuyacak. Elbette karakterler arasında mizahi bir etkileşim sistemine de sahip olacaklar ve bu da oyunu daha ilgi çekici hale getirecek.

MUHTEŞEM ÖDÜLLER İÇİN SİHİRLİ TAŞI AL

Oyuncunun görevi, 3-6 seviyesinde bulunan sihirli taşı ve ayrıca yolculuğun sonunu geri getirmektir. Oyun, oyuncuya meydan okumak için her biyomda beş seviyenin her biri ile üç rastgele biyom sunacak. Ayrıca, zorlukları sürekli olarak artacak ve düşmanlar, oyuncunun atlatma becerilerine meydan okumak için yavaş yavaş yeni birimlerde ortaya çıkacak. Biyoma bağlı olarak, patron aynı özelliklere sahip olacak ve savaş boyunca oyuncu üzerinde birçok olumsuz etki yaratacaktır. Oyuncular patronu yenerse, nadir silahları düşürmeyi ve oyuncuya bir buff vermeyi garanti ederler.

TAKVİYELERLE SAVAŞ YETENEKLERİNİZİ GELİŞTİRİN

Takviyeler, oyuncuları daha güçlü ve daha esnek yapan şeylerdir ve bir denemede her üç seviyeden sonra ortaya çıkarlar. Bununla birlikte, rastgele yalnızca en fazla üç buff görünecek ve oyuncular üçünden yalnızca birini seçebilir. Takviyeler sadece seviye tamamlamadan gelmez, aynı zamanda tüccarlar veya otomatlar aracılığıyla da elde edilebilir. Güçlendirmelerin yanı sıra, oyuncunun heykellere dua etmesinden sonra alınan kutsamalar da vardır. Heykeller bir karaktere gösterilir ve oyuncuyu aynı yetenekle kutsarlar, ancak yalnızca oyuncu beceriyi her kullandığında etkinleştirilebilir.

TOPLANACAK VE BİRLEŞTİRİLECEK YÜZLERCE SİLAH

Soul Knights ayrıca sahip olduğu silah sayısıyla da biliniyor, hatta her güncellemeden sonra artıyor. Silahlar, yakın dövüş silahlarından uzun menzilli silahlara kadar birçok farklı nadirlik seviyesiyle birlikte iki ana türe ayrılıyor. Yakın dövüş silahları, ortaçağ, fantezi ve bilim kurgu gibi tarzlarda tasarlanmıştır. Bu arada, uzun menzilli silahlarda yaylar, silahlar, roketatarlar ve daha pek çok garip şey var. Bir koşu girişiminde silahlar rastgele görünecek ve oyuncular en fazla iki silah taşıyabilir. Ancak silahlar mana tüketecek, cephane olarak kabul edilecek ve her karakterin sınırlı miktarda manası olacak, bu nedenle oyuncuların her silah için mükemmel bir strateji geliştirmesi gerekiyor.

DAHA FAZLA GELİŞİM İÇİN GÜCÜNÜZÜ YÜKSELTİN

Oyuncunun kalesinde karakter seçimi için bir yer ve ayrıca zindan tarayıcısının yanı sıra diğer oyun modlarına erişmek için bir yer var. Ayrıca, bir kale aynı zamanda oyuncuların atölye çalışmaları veya alışveriş yaparken bile tüm karakterler için genel istatistikleri yükselttiği bir yerdir. Oyuncu onları sekiz defadan fazla alırsa Atölye yeni şeyler ortaya çıkaracaktır. Ve plan makinesi, oyuncuların nadir veya rastgele silahlar yaratma yeri olacak. Önemli bir silah yapma sistemi, ekipman ve öğeler sundukları için oyuncuların kalede yapması gereken bir sürü şey var. Sadece bu değil, aynı zamanda oyuncuların rastgele bonuslar verebilen tohumlar ektiği bir meyve bahçesi de sunuyor.

Soul Knight APK , oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için tonlarca şeye sahiptir, oyuncular bile Normal modu tamamladıktan sonra Badass moduna devam edebilir. Badass modu, oyuncuların ilerleme umudunun olmadığı bir cehennem olacak, bu yüzden bir sürü çekici ödül almak için mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışacaklar. Sonsuz oynanışa sahip, sürekli güncellenen ve hatta daha fazlasını deneyimleyeceğiniz bir oyun arıyorsanız, “Soul Knights”a gelin. Ayrıca arkadaşlarınızı davet edebilir ve en şiddetli savaşlarda onları eğlendirebilirsiniz.


İndir (140MB)

Artık indirmeye hazırsınız Soul Knight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanChillyRoom

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir