SonyLIV
SonyLIV

SonyLIV v6.15.0 APK indir (Optimize Edilmiş/Reklamsız) 2022


SonyLIV, kullanıcıların her zaman, her yerde izlemesi için çeşitli aile dostu içeriğe veya harika filmlere sahip bir multimedya uygulamasıdır. Harika olan şey, şu anda keşfedilecek 40000 saatten fazla içeriğe sahip olması ve insanların aramasını sını

Android Android Araçlar
4 ( 468 puan )
Fiyat: $0
İsim SonyLIV
Yapımcı Sony Pictures Networks India Pvt Ltd
Tür Araçlar
Boyut 40MB
Versiyon 6.15.0
MOD Optimize edilmiş/Reklamsız
Orjinal Google Play
SonyLIV is the most famous version in the SonyLIV series of publisher Sony Pictures Networks India Pvt Ltd
Mod Version 6.15.0
Total installs 100,000,000+
 • • REKLAMLAR KALDIRILDI.
 • • TÜM CANLI TV KİLİDİ ​​AÇIK.
 • ️• YAŞ ONAYI ÜZERİNE ATLA DÜĞMESİ EKLENDİ.
 • ️• İLK LANSMAN İÇİN OTURUM GEÇTİ.
 • • VİDEOLARI GİRİŞ YAPMADAN İZLEYİN.
 • • EKRAN GÖRÜNTÜLERİ İZİN VERİLMİŞTİR.
 • • EKRAN KAYDI İZİN VERİLİR.
 • • EVRENSEL CPU DESTEKLENİR.
 • **NOT:- PREMIUM/ABONELİK KİLİDİ ​​AÇILMAMIŞTIR.


İndir (40MB)

SonyLIV, kullanıcıların her zaman, her yerde izlemesi için çeşitli aile dostu içeriğe veya harika filmlere sahip bir multimedya uygulamasıdır. Harika olan şey, şu anda keşfedilecek 40000 saatten fazla içeriğe sahip olması ve insanların aramasını sınırlamak için çok yönlü bir içerik filtreleme sistemi ile gelmesidir. Sadece bu kadar değil, aynı zamanda kullanıcıların aileleriyle birlikte film izleyerek iyi vakit geçirmeleri için birçok etkileyici destekleyici özelliğe sahiptir.

İZLENECEK BİN SAATLİK İÇERİK

SonyLIV, kullanıcıların sürekli izlemeye rağmen hayatlarının geri kalanını rahatça izleyebilmeleri için en büyük film kitaplıklarından birine sahiptir. Neyse ki, tüm içeriği ayrı kategoriler veya türler halinde düzgün bir şekilde düzenlemek için benzersiz ve esnek bir galeri arayüzüne sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların ilgilendikleri herhangi bir stile veya içeriğe erişmeleri için ayrıntılı bir sıralama veya kapsamlı bir arama motoru sunar.

SonyLIV: Orijinaller, Hollywood, CANLI Spor, TV Şovu

YENİ İÇERİK VE STİLLERİ KEŞFEDİN

Kullanıcılar ne izleyeceklerini bilmiyorlarsa, keşif işlevi onları birçok büyüleyici içeriğe kaptırmak için iyi bir başlangıçtır. Discovery, kullanıcıların eğlence endüstrisinin uçsuz bucaksız dünyasının keyfini çıkarması için filmler, şovlar, müzik, videolar ve haberler gibi kategorileri aramayı içerecek. Sadece bu da değil, sırayla veya her kategoriyi ayrı ayrı aramak zorunda kalmadan aramalarının kapsamını sınırlamak için aynı anda birçok etiket kullanabilirler.

MUTLAK YAYIN DENEYİMİ

SonyLIV tüm içeriği herkese aktaracak olsa da, en iyi kalite için yine de istikrarlı ve hızlı bir internet bağlantısına sahip olmalarını gerektirir. İşin iyi yanı, içerik indirmelerini tamamlarken her şeyi izleyebilmeleri ve tüm işlemlerin sonuna kadar anlık ve kararlı olmasını sağlamalarıdır. Ayrıca, kullanıcılar, aileleri veya arkadaşları ile daha iyi bir görüntüleme deneyimi için diğer bağlantılı cihazlar aracılığıyla yayın yapabilir.

SonyLIV: Orijinaller, Hollywood, CANLI Spor, TV Şovu

HAREKETLİ CANLI SPORUN KEYFİNİ ÇIKARIN

Canlı sporlar her zaman herkes için sonsuz bir eğlence kaynağıdır ve uygulama çok çeşitli spor türlerini veya alanlarını kapsayabilir. Kullanıcılar ayrıca her zamanki gibi doğrudan spor gazetelerini okuyabilir veya favori takımlarından tüm heyecan verici içerikleri izlemek için canlı kanalları arayabilirler. Spor çeşitliliği, onlara belirli mevsimlerde daha fazla keyif alma potansiyeli de verecektir.

EGZOTİK VE DEĞERLİ TV Şovu

Düzenli olarak gösterilen garip filmlerle karşılaştırıldığında, SonyLIV’de kullanıcıların uzun süre dinlenmesi için birçok TV şovu da var. Bu şovlarla ilgili etkileyici olan şey, aynı konuya bağlı kalmalarına rağmen, her hafta tanıtılan birçok farklı bölüm aracılığıyla her şeyi ilgi çekici, eğlenceli ve zevkli tutabilmeleridir. Sonuç olarak, kullanıcılar bu gelişen platformda TV şovlarını takip etme ve yeni bölümler yayınlandığında bildirim alma seçeneğine sahip olacaklar.

SonyLIV: Orijinaller, Hollywood, CANLI Spor, TV Şovu

KUSURSUZ ARAYÜZ ÖZELLEŞTİRME

Her zaman, her yerde izleyebileceğiniz zengin ve bol içeriğin yanı sıra, uygulama geniş ve çeşitli bir kişiselleştirmeye sahiptir. Kullanıcılar, genel bakış arayüzünün tasarımını bile değiştirebilir, benzersiz etkileşimlerini oluşturabilir ve yerleşik öneri sistemini ayarlayabilir. Kısacası, editör ile kullanıcılar uygulamayı birçok benzersiz tema veya vurgu ile kendilerine ait hale getirebilirler.

SonyLIV kısa sürede birçok yeni içeriği anında güncelleyebilir ve en iyi kullanıcı deneyimi için birçok gelişmiş işlevle birlikte gelir. Ayrıca, TV şovları, filmler, spor ve canlı programlar gibi her şeyin görüntü kalitesini sürekli olarak iyileştirir ve iyileştirir. Her kişinin kendine özgü zevkine veya kullanım tarzına bağlı olarak, uygulamanın potansiyeli sonsuzdur ve sürekli olarak mükemmele uyum sağlar.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız SonyLIV ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir