Sonic Dash
Sonic Dash

Sonic Dash v5.7.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Duvarları en hızlı şekilde aşmak için benzersiz becerileri kullanın. Oyuncular Sonic Dash – Endless Running'e katılırken, sayısız diğer Sonic karakteriyle birlikte Sonic the Hedgehog'u kontrol edebilirler. Oyunda çeşitli engellerin üstesinden gelirke

Android Android Aksiyon
4 ( 544 puan )
Fiyat: $0
İsim Sonic Dash
Yapımcı SEGA
Tür Aksiyon
Boyut 122MB
Versiyon 5.7.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Sonic Dash is the most famous version in the Sonic Dash series of publisher SEGA
Mod Version 5.7.0
Total installs 100,000,000+
  • Sınırsız yüzük 
  • Sınırsız para

Duvarları en hızlı şekilde aşmak için benzersiz becerileri kullanın. Oyuncular Sonic Dash – Endless Running’e katılırken, sayısız diğer Sonic karakteriyle birlikte Sonic the Hedgehog’u kontrol edebilirler. Oyunda çeşitli engellerin üstesinden gelirken profesyonel bir yarışçı gibi harika becerileri kullanın. Ayrıca hızlandırmak ve kostüm değiştirmek için daha fazla para ve diğer öğeler de toplayabilirsiniz. Eve birçok zafer getirmek için en olağanüstü hızda koşun ve koşun.

Sonic Dash – Sonsuz Koşu Sonic Dash – Sonsuz Koşu

YARIŞ OYUNLARI HİÇBİR ZAMAN SICAK DURMAZ

Engelleri aşmak için Sonic Dash – Endless Running’de en sevdiğiniz Sonic karakterinin kontrolünü elinize alın. Engellerle dolu parkurda sınırsız koşu. Bu yarışta liderliği almak için gücünüzü mükemmel becerilerle kullanın. Bu sınırsız yarış oyununda, keşfetmenizi bekleyen tonlarca heyecan verici arazi var. Ayrıca, zorlukların üstesinden en hızlı şekilde gelebilmek için yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanın ve oyundaki yeteneklerinizi keşfedin.

BÜYÜK BECERİLER KULLANIN

Bu oyundaki en basit yarışlarda bile herhangi bir yarışta öznel olmayın. Çünkü tam da biraz dikkatsiz olduğunuzda, ne kadar ilerlemiş olursanız olun, en baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Oyunda aşırı zorluklarla binlerce engeli atlatmak ve üstesinden gelmek için en iyi becerilerinizi kullanın. Muazzam yükseklikteki duvarların veya bariyerlerin üzerinden atlayın. Böyle zamanlarda hızlanın, en iyi becerilerinizi kullanın ve birçok bonus puan kazanın.

BÜYÜK BİR YARIŞ DÜNYASI

Bu oyunda yaratılan her tasarım, oyuncuları her zaman güzel tasarımının yanı sıra ihtişamına da hayran bırakıyor. Koşucunun yanı sıra yol boyunca toplanan araçları da kontrol ederek yarışı önemli ölçüde hızlandırabilirsiniz. Hiçbir şey için canını sıkma; Sadece bir sürü destansı yarışla oyunda heyecan verici bir zamanın tadını çıkarın. Birçok oyuncunun stresli bir iş gününden sonra rahatlamış hissetmesine yardımcı olacak ilginç ve eğlenceli bir oyun, Sonic Dash – Endless Running’de farklı alanları keşfedin.

ARKADAŞLARINIZLA YARIŞMAYA KATILIN

Sonic the Hedgehog’a ek olarak, sayısız diğer Sonic karakteri de bu oyuna katılıyor. Eğlenceyi artırmak için her farklı yarışta yarışan karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Tails, Shadow ve Knuckles gibi birleştirilebilir karakterler özel bir görünüme ve benzersiz yarış becerilerine sahiptir. Sonic’in arkadaşları için güçlü bir güçtür ve hepsinin farklı güçleri vardır. Lütfen yarışmaya katılmaya başlamadan önce uygun karakteri seçin.

Bu oyunda sınır yoktur; Bunun içinde yapmanız gereken tek şey, gücünüzü büyük bir hızla patlatmak. Bu sonsuz yarış her gün yapılır ve sonsuza kadar sürer, yarışı daha ilginç hale getirmek için doğru katılımcıyı seçer. Oyunu kazandığınızda daha farklı karakterlere sahip olabilirsiniz. O zaman daha birçok özel kostüm ve karakter açma fırsatı gelecek.

Sonic Dash – Sonsuz Koşu Sonic Dash – Sonsuz Koşu

GÜÇLÜ EKİPLERLE SAVAŞ

Sonic Dash – Endless Running sadece bireysel bir yarış değildir; oyuncular, diğer heyecan verici zorlukları almak için birçok farklı moda katılabilir. Özellikle, iki rakip takım olan Eggman ve Zazz ile savaşmak için arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Bunlar Sonic Lost World’ün inatçı ve nahoş düşmanları. Bu yüzden tereddüt etmeyin, düşmana karşı tüm gücünüzle savaşın. Farklı seviyelerde oyundaki kötüleri alt et.

Tüm yarışlarımıza katılmaktan çekinmeyin; Bu sonsuz yarışta bir sürü eğlence sizi bekliyor. Birçok değerli ödülü toplayabilmek için tüm süper becerileri göstermeniz yeterli. Karakterinizi yükseltmek için kullanabileceğiniz para ve eşyalar gibi birçok ödül sunulmaktadır. Karakterinizin olabildiğince hızlı çalışmasını ve bazen ölümden dirilmesini sağlamak için öğeleri kullanın.

BİRÇOK EŞSİZ TERRAYUM

Pistte kazanmak için sevdiğiniz her şeyi yapabileceğiniz bu sonsuz yarışta sizi yarı yolda bırakmayacağız. Ve hepsinden önemlisi, Sonic Dash – Endless Running’de birçok farklı arenayı keşfedebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Hepsi harika bir şekilde yaratılmıştır ve alan son derece geniştir. Çeşitli heyecan verici arazilere maruz kalırken koşun, zıplayın ve hatta havada uçun.

Yarışı oldukça uzun bir yoldan kazandığınızda veya yeterli eşyayı veya gerekli miktarda parayı topladığınızda bu oyunda sınırsız yarış pistleri ile sonsuz eğlencenin tadını çıkaracaksınız. Birçok farklı ilginç seviye açabilir ve buna karşılık gelen her biri ayrı zorlu alan.

ANA ÖZELLİKLER

  • Çok sayıda farklı zorluğu tamamlamak için en iyi becerileriniz için yarışın.
  • Çeşitli yarışma alanları ile sonsuz yarışın tadını çıkarın.
  • Değişen karakterler özel Sonic karakterleriyle birleşir.
  • Binlerce zorlu engelin üstesinden gelmek için benzersiz beceriler kullanın.
  • Takım arkadaşlarınıza meydan okuyun, aynı dünyadan iki rakip takımla yüzleşin.


İndir (122MB)

Artık indirmeye hazırsınız Sonic Dash ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSEGA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir