Sonic Cat
Sonic Cat

Sonic Cat v1.7.5 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Sonic Cat Mod APK, heyecan verici ve eğlenceli bir oyundur; oyuncular çekici, mükemmel müziğin keyfini çıkarabilir ve bu şarkıları kendileri çalabilir.

Android Android Müzik
4 ( 402 puan )
Fiyat: $0
İsim Sonic Cat
Yapımcı Badsnowball Limited
Tür Müzik
Boyut 98M
Versiyon 1.7.5
MOD Sınırsız Para, Reklamsız
Orjinal Google Play
Sonic Cat is the most famous version in the Sonic Cat series of publisher Badsnowball Limited
Mod Version 1.7.5
Total installs 10,000,000+

İndir (98M)

Oyuncular güzel ve benzersiz deneyimlere sahiptir. Oyun, parkurların zenginliği ve basit oynanışıyla size en çok eğlenceyi sunuyor. Oyuncular birçok harika şarkının keyfini çıkarabilir ve Sonic Cat’in zorluklarına katılabilir. Oyuncular heyecan verici ve eğlenceli bir eğlence alanının tadını çıkarır. Bu oyunu oynarken tüm endişeleriniz müzik notalarıyla eriyip gidecek. Bu oyunda, oyuncular birçok ünlü şarkının keyfini çıkarıyor ve daha fazla yeni şarkının kilidini açmak için çalma yeteneklerine güveniyorlar.

Sonic Cat – Vuruşları Kes

EĞLENCE DOLU YENİ OYUNU DENEYİM

Sonic Cat’e gelince, oyuncular birçok heyecan verici ve çekici şeyin tadını çıkarabilirler. Oyun size hızlı tempolu ve basit bir oyun sunuyor. Oyuncuların harika bir müzik deneyimi yaşamak için parmaklarını hareket ettirmeleri yeterlidir. Bir müzik parçasını mükemmel bir şekilde çalabilmek için oyunun belirlediği gereksinimleri karşılamanız gerekir. Oyuncular en sevdikleri müziği seçer ve o müziğin melodisinin keyfini çıkarmaya başlar. Vurguların vuruşlarını kesmek için ekrana dokunup basılı tutmanız gerekecek. Böyle bir oyunda, bir müzik parçasını çalabilmek için çok konsantre olmanız ve tepkilerinizde esnek olmanız gerekir.

ÇEŞİTLİ ÇEŞİTLİ ŞARKILAR GETİRMEK

Oyuncular, Sonic Cat’e katılırken, bugünün en popüler şarkıları da dahil olmak üzere birçok şarkıyı deneyimleyecek ve deneyecekler. Oyun, oyuncuların ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak için çeşitli tür ve temalara sahip binlerce farklı şarkı sunuyor. Bu kadar çok tür ile oyuncular, deneyimlemek için en sevdikleri şarkıların keyfini çıkarmakta ve seçmekte özgürdür. Sadece bu değil, her ay, her hafta sistem, deneyimlemeniz için daha fazla şarkıyı güncelleyecektir. Bu, şarkı koleksiyonunun çeşitliliğini ve çekiciliğini artırmaya katkıda bulunur.

Sonic Cat – Vuruşları Kes Sonic Cat – Vuruşları Kes

DAHA İYİ BİR DENEYİM İÇİN MÜZİĞİ AYARLAMAK İÇİN ÜCRETSİZ

Oyuncuların, oynama hissini artırmak için Sonic Cat oynarken ses seviyesini artırmalarına veya azaltmalarına izin verilir. Doğru hacim, çok daha rahatlamış anlar yaşamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, oyuncuların şarkıların ritmini hızlı bir şekilde çalabilmeleri ve şarkıyı daha mükemmel tamamlayabilmeleri için ayarlamalarına da izin verilir. Nasıl değişeceğini ve ritmine ayak uydurabileceğini bildiğin sürece müzik her oyuncuda her zaman yaşayacak. Oyuncuların müziği rahatça ayarlama hakkı var ama yine de şarkıların değerlerini korumaları gerekiyor.

TÜM ŞARKILARI ÇALIN VE MÜZİK OLARAK YOL AÇIN

Oyun size birçok çekici seçenek sunar. Oyuncuların, o müzik parçasını tam olarak çalabilmeleri için uygun müziği kendileri seçmeleri gerekir. Aynı zamanda, oynama yeteneğinizle ilgili puanlar da alırsınız. Oyuncular kendilerini melodik müziğe kaptırır ve benzersiz ve heyecan verici oyunun tadını çıkarır. Bu oyun sayesinde müziği fethetme yolunuz başlıyor. Oyuncular, kendi vurgularını oluşturmak için kendi vurgularını deneyimler ve bulurlar. Oyun size birçok melodik, romantik veya tutkulu, uçan melodi verecektir. Oyuncular, şarkıların benzersiz ritimlerinin keyfini çıkarmakta ve takip etmekte özgürdürler.

MÜZİĞİ FETHETMEK İÇİN GEREKLİ BECERİLERİ KENDİNİZE EĞİTİN

Oyuncuların parmaklarını daha esnek hale getirmek için çok pratik yapmaları gerekir çünkü seviye ne kadar yüksekse şarkının melodisi de o kadar hızlı olacaktır. Oyun, oynama yeteneğinizi zorlamak için hızı artırır, bu nedenle oyun seviyenizi geliştirmek için çok çalışın. Oyuncular sürekli olarak becerilerini geliştirmeyi ve müzik ustası olmayı öğrenmeye çalışırlar. Sadece bu değil, oyun size birçok destek ve yardım özelliği de sunuyor. Bu, oyununuzun sorunsuz ilerlemesini sağlar ve oyundaki zorlukları hızla yenebilir.

Sonic Cat – Vuruşları Kes Sonic Cat – Vuruşları Kes

ANA ÖZELLİKLER

  • Oldukça basit ve oynaması kolay olan benzersiz ve yeni oyun deneyimini yaşayın; sadece birkaç basit hareketle, oyuncular aynı anda melodik ve çekici müziğin keyfini çıkarabilirler. Ayrıca bir müzik parçasını tamamlayabilmek için hareketlerinizde son derece odaklanmış ve esnek olmalısınız.
  • Zengin ve çeşitli bir şarkı koleksiyonu oluşturmak için çeşitli türler ve çeşitli müzik temaları ile çeşitli şarkılar bir araya getirmek; Ayrıca oyun yeni şarkılar da sunuyor. Belirli zaman döngülerine göre yayınlandı: haftalık, aylık,…
  • Oyunun kendinizi eğitmek ve yeteneklerinizi sergilemek için belirlediği farklı oyun seviyelerini fethedin, skor tablolarında yeni zirvelere yükselmek için görevlerin ve zorlukların üstesinden gelin ve bu oyunda bir müzik ustası olun.
  • O şarkının her büyüleyici aşamasında birçok harika şarkının keyfini çıkarın; Oyun, birçok farklı ünlü müzisyen tarafından yaratılmış çeşitli müzik türleri sunar, böylece müzikal yolunuza kendi başınıza başlayabilir ve kendi parlayan ritminizi bulabilirsiniz.
  • Güzel, göz alıcı arayüz ile oyuncular, görüntü kalitesinden sese kadar mükemmel bir müzik dünyasına dalarlar, eğlenceli, uyumlu bir eğlence alanı yaratırlar ve oyunculara çekici, çekici olma hissi verirler.


İndir (98M)

Artık indirmeye hazırsınız Sonic Cat ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBadsnowball Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir