Songsterr Guitar
Songsterr Guitar

Songsterr Guitar Tabs & Chords v4.3.2 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Songsterr, gitar, bas ve davul gibi müzik aletleri için tanıdık notasyonlar içeren miksler oluşturmak için öncü bir uygulamadır. Kullanıcılar komik sesler oluşturmak için bunları okuyacak ve birleştirecektir. Binlerce farklı şarkının notalarını anali

Android Android Müzik ve Ses
5 ( 582 puan )
Fiyat: $0
İsim Songsterr Guitar
Yapımcı Songsterr
Tür Müzik ve Ses
Boyut 5.2M
Versiyon 4.3.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Songsterr Guitar is the most famous version in the Songsterr Guitar series of publisher Songsterr
Mod Version 4.3.2
Total installs 1,000,000+

İndir (5.2M)

Songsterr benzersiz karışımları mükemmelleştirir ve ardından kullanıcılara gitar, bas ve davul akorları içeren parçaların kağıt versiyonlarını okuma deneyimi sunar. Bu, yukarıdaki enstrümanları öğrenmek ve bunlara aşina olmak isteyen herhangi bir kullanıcı için faydalı bir araçtır – 500.000’den fazla farklı şarkının tam bir karışımı. Kullanıcılar bunları mevcut tabloda seçebilir veya araç çubuğunda arama yapabilir. Uygulamayı güncellerken yeni eklenen standart boş gösterime bakın.

HER ŞARKI İÇİN AYRI SEKMESİ OLUŞTURUN

Kaydedilmiş notalara sahip tüm şarkılar, farklı Songsterr koleksiyonlarında saklanacak ve kapasitesi, konuyu veya bölgenin kapsamını sınırlamadan sizi şaşırtacak. Her şarkı farklı kategorilere ayrılacak; öğeleri tek tek tarayabilir ve seçebilirsiniz. Her sekme yalnızca bir şarkı içerecek ve bu özel kayıtların her birinin doğruluğunu ve kalitesini garanti ediyoruz.

Songsterr Gitar Tabları ve Akorları Songsterr Gitar Tabları ve Akorları Songsterr Gitar Tabları ve Akorları

Akor Transkripsiyonu

Akor kümeleri oluşturma görevi, yeni bir müzik parçası oluşturma sürecini tamamlar. Kaydın kalitesini sağlamak için, deşifre edildiğinde, notalardan birleştirilen akorlar sekmede farklı bir yerde ayrı ayrı oluşturulur. Kullanıcılar, aynı zamanda etkili bir eğlence yolu olan uygulama ile aynı anda çalışabilir ve oynayabilir. Gerçek enstrüman motorunu referans alarak yeni şarkılar keşfederken kendinizi müzik notalarına bırakın.

ÇOK ENSTRÜMENTAL KAYIT

Her şarkı için farklı çalma yöntemleriniz olacak veya farklı türde enstrümanlar deneyimleyeceksiniz. Bu ihtiyacı anlayan Songsterr, her şarkı için ayrı sekmeler ve bununla birlikte daha fazla miks geliştirdi. Her kayıt en az bir enstrüman içerecek ve herkesin en geniş enstrüman çeşitliliğini kullanarak şarkıya erişebilmesi için eksik numara yakında güncellenecektir.

Songsterr Gitar Tabları ve Akorları

GELİŞMİŞ MOD İÇİN TEŞVİKLER

Gelişmiş moddaki özel tekliflerden yararlanmak için kullanıcıların mağazadan bir lisans satın almaları gerekir. Yayıncıların özel teklifleri için, parçaları farklı hızlarda çalabileceğiniz açıktır. Zor bir dersi müzik parçasını geri sararak tamamlamak daha iyidir. Çalışma sürecinde müziğin sesinin rahatsız edici olduğunu düşünüyorsanız, onları kapatabilirsiniz. Farklı döngüler oluşturarak piste daha fazla odaklanın. Kullanıcılar sadece kullandıkları enstrümanın modunu seçerek kayıtların aktarılmasını engelleyebilir. Başlamak için bir geri sayım sayacı, parçayı çalmaya başlamadan önce hazırlığı tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Songsterr Gitar Tabları ve Akorları

PARÇA OYUNCU DESTEĞİ

Songsterr’de sağlanan içeriğin kaydedilmesi sistemden veya sizin önerilerinizden olacaktır. Tabii ki, katkılar takdir edilecek ve çabalarınıza göre ödenecektir. Geçmiş bölümündeki erişim listesini kontrol ederek eski derslere geri dönün. Kullanıcılar, tamamladıkları parkurları veya gelecekte istedikleri dersleri işaretlemek için bir favori listesi oluşturmalıdır. Çevrimdışıyken endişelenmeyin, daha önce açılmış müzikleri çalmaya devam edeceğiz!

Enstrüman Çalmayı ÖĞRENİN

Songsterr, çeşitli türlerde binlerce farklı şarkı için kaliteli dersler sunarak gitar, bas veya davul çalmak isteyen kullanıcıların öğrenme ihtiyaçlarını karşılar. Yükseltilmiş sürüm için ek lisanslar satın alarak deneyimi geliştirmek, premium kullanıcılara özel ayrıcalıkların keyfini çıkarmak daha keyifli. Seçtiğiniz benzersiz parçalar saklanacak ve eğlenceli dersi tamamlamak için tekrar oynatılabilir!

Songsterr Gitar Tabları ve Akorları

ANA ÖZELLİKLER

– 500.000’den fazla farklı müzik parçası çalmayı öğrenin ve çok sayıda akor öğrenin.
– Kendi yarattığınız yeni karışımlar ekleyin, özel enstrümanlarla yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.
– Gitar, bas ve davul gibi müzik aletleri için uygundur ve her enstrüman için tam kayıtlarımız mevcuttur.
– Deneyimi geliştirin, ücretli etkinlikler aracılığıyla destek araçlarının sayısını artırın ve yükseltmeleri kaydedin.
– Favoriler oluşturun, her gün yeni klasörler ekleyin, öğrenin, eğlenin ve çok daha fazlasını yapın!


İndir (5.2M)

Artık indirmeye hazırsınız Songsterr Guitar ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir