Solitaire Farm Village
Solitaire Farm Village

Solitaire Farm Village v1.12.28 APK + OBB indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


İlk görüşte sizi kendine çekecek eşsiz bir oyun – Solitaire Farm Village. Bu, oyuncuların zorluklarla kazanmaya ve ödüller toplamaya çalışacağı basit bir kart oyunu değildir. Köyünüzü dekore etmek ve onarmak için ürünler gibi ödülleri kullanabilirsin

Android Android Kağıt
5 ( 165 puan )
Fiyat: $0
İsim Solitaire Farm Village
Yapımcı Sticky Hands Inc
Tür Kağıt
Boyut 184MB
Versiyon 1.12.28
MOD Ücretsiz Satın Almalar
Orjinal Google Play
Solitaire Farm Village is the most famous version in the Solitaire Farm Village series of publisher Sticky Hands Inc
Mod Version 1.12.28
Total installs 1,000,000+
  • Gerçek parayla ücretsiz satın alma


İndir (184MB)

İlk görüşte sizi kendine çekecek eşsiz bir oyun – Solitaire Farm Village. Bu, oyuncuların zorluklarla kazanmaya ve ödüller toplamaya çalışacağı basit bir kart oyunu değildir. Köyünüzü dekore etmek ve onarmak için ürünler gibi ödülleri kullanabilirsiniz. Bu oyunda birçok benzersiz oyun modu olacak ve her şeyin sizin için yeni olacağından emin olun. Daha spesifik olarak, her tatilde o tatile karşılık gelen birçok yeni özelliği deneyimleyeceksiniz.

GÜZEL BİR NOEL İÇİN HAZIRLANMAK

Noel, yılın en önemli olaylarından biridir; bu zamanlar civarında, aile üyeleri yeni bir yılı karşılamak için büyük partiler toplayacak ve düzenleyecek. Ve bu oyunda da birlikte Noel’i kutlamak için heyecan verici, zorlu olaylar yaşayacaksınız. Bilhassa bayramda mükafat kat kat artacaktır. Özellikle oyuncular bu tatil sırasında diğer oyuncularla hediye toplayabilir ve alışverişinde bulunabilirler.

Solitaire Çiftlik Köyü Solitaire Çiftlik Köyü

DÖRT TEMEL OYUN MODU

Solitaire Farm Village’da neler olduğunu hayal bile edemezsiniz. Daha önce hiç yaşamadığınız kesinlikle harika şeyler. Ve bu oyuna geldiğinizde, karmaşık kuralları olan heyecan verici bir kart oyunu yaşayacaksınız. Oyuncular, farklı bir meydan okuma olan bir oyun moduna karşılık gelen dört temel oyun moduna hayran kalacaklar. Toplamda dört oyun var: Klondike, Spider, Pyramid ve son olarak Freecell.

ÇİFTLİĞİNİZİ HER GÜN DÜŞÜNÜN VE YÜKSELTİN

Bu, hem eğlenebileceğiniz hem de hızlı para kazanabileceğiniz, çiftlik kurma ile birleştirilmiş bir kart oyunudur. Bu oyuna gelirken, oyunları kazanmak için birçok iyi strateji hazırlamanız gerekiyor ve gerisi çiftliğinizi geliştirmenin yollarını bulmak. Oyuncuların büyümeleri için, çiftlikteki ürünlerle ilgilenmeli ve onlara özen göstermelidir, örneğin gıda mahsullerinin nasıl yetiştirileceğini veya farklı hayvanlara bakmayı öğrenmek gibi.

Solitaire Çiftlik Köyü Solitaire Çiftlik Köyü

PARA KAZANIN VE ZENGİN OLMAYA BAŞLAYIN

Oyuncular oyunları kazandıklarında para kazanabilirler, ancak bu, Solitaire Farm Village’a gelirken elde edilen döviz kazançlarından sadece bir tanesidir. Ayrıca çiftliğinizi nasıl doğru bir şekilde geliştireceğinizi bilerek para kazanabilirsiniz. İşte o zaman, köyünüz için birçok bina inşa edebilmek için eşya toplamak için stratejiler buluyorsunuz. İnşa ettiğiniz her bina için karşılık gelen miktarı alabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ

  • Dört temel oyun modu, 4 kart oyununa karşılık gelir ve birçok farklı kural getirir.
  • Çiftliğinizi her gün dekore edin ve yükseltin, yenileyin ve daha fazla hayvanı sahiplenin.
  • Çiftlikte inşaat inşa ederek, karşılık gelen miktarı toplamak için bir bina inşa ederek para kazanmak kolaydır.
  • Kendinize, kimsenin kopyalayamayacağı benzersiz bir renge sahip bir deste tasarlayın.
  • Elinizde birçok iyi kombinasyon oluşturduğunuzda bonus miktarı artacaktır.


İndir (184MB)

Artık indirmeye hazırsınız Solitaire Farm Village ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSticky Hands Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir