Solitaire: Decked Out
Solitaire: Decked Out

Solitaire: Decked Out v1.6.1 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Solitaire: Decked Out, desteyi mantıklı bir şekilde düzenlemeniz ve solitaire kurallarına uymanız gerektiğinde zorluklar sunar. Oyun, oyuncuların gözlem yapması ve uygun hamleler yapması gerektiğinde zorlu zamanlar sunar. Aynı zamanda, bu oyunda kull

Android Android Kağıt
4 ( 409 puan )
Fiyat: $0
İsim Solitaire: Decked Out
Yapımcı Devsisters Corporation
Tür Kağıt
Boyut 74MB
Versiyon 1.6.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Solitaire: Decked Out is the most famous version in the Solitaire: Decked Out series of publisher Devsisters Corporation
Mod Version 1.6.1
Total installs 1,000,000+

İndir (74MB)

Solitaire: Decked Out, desteyi mantıklı bir şekilde düzenlemeniz ve solitaire kurallarına uymanız gerektiğinde zorluklar sunar. Oyun, oyuncuların gözlem yapması ve uygun hamleler yapması gerektiğinde zorlu zamanlar sunar. Aynı zamanda, bu oyunda kullanmak için kolayca para kazanırlar ve zorlu seviyelerin üstesinden gelmek için yardımı kullanırlar. Desteye uygulanabilecek ilginç temalar sizi bekliyor.

Solitaire: Decked Out – Klasik Klondike Kart Oyunu

ETKİLEYİCİ SOLITAIRE OYUN DENEYİMİ

Kartları seviyorsanız ve solitaire tutkunuz varsa, Solitaire’i kaçırmamalısınız: Decked Out tanıdık ve yenilikçi deneyimler getiriyor. Birçok farklı solitaire seviyesinden geçecek ve her seviyede en yüksek puanı kazanacaksınız. Aynı zamanda, başarılarınızı takip etmeniz için mevcut sistemler olacak, böylece sınırlarınızı zorlamak için motive olacaksınız.

Oyun ekranı arayüzü, bu kart oyunu türünün tanıdık masasıyla tanışacağınız tamamen etkileyici bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu, oyuncuların erişmesi çok zor değil ve uygulamayı yeni yüklediklerinde oyun ekranına başlayabilirler. Oyun ayrıca, seviyeyi tamamlamak ve bu oyunda kullanılabilecek daha fazla altın kazanmak için yararlanabilecekleri oyuncular için birçok destek özelliği ekler.

Solitaire: Decked Out – Klasik Klondike Kart Oyunu Solitaire: Decked Out – Klasik Klondike Kart Oyunu

KART TÜRLERİNİ DOĞRU DÜZENLEYİN

Solitaire: Decked Out’un nihai amacı, desteleri doğru konumlarına yerleştirmeniz gerekmesidir. Böylece düzenlenmiş birçok kart göreceksiniz: bazıları açık, bazıları kapalı. Çizginin sonundaki kartları başka bir konuma taşımakta özgürsünüz ve bu konumun daha yüksek değerli bir karta sahip olması gerekir. Başka bir deyişle, oyun seviyesinde bir dizi kart bulacaksınız ve değerleri yukarıdan aşağıya doğru düşüyor.

Kart alanının üstünde, kullanmadığınız 4 adede kadar kartı koyabileceğiniz dört boş yuva olacak, ancak asıl rolü, seviyeyi tamamlamak için desteleri yerleştirmektir. Bu nedenle, bir kart dizisini uygun sırayla düzenlediğinizde ve dört boş kare dikkatlice sıralandığında, kart türlerinin konumlarını otomatik olarak düzenlediğini göreceksiniz. Oyun ekranının sonucu, oyuncunun lehine zafer olacaktır.

Bu kart türündeki zorluk, kartlar rastgele düzenlendiğinde hedefinize ulaşmada birçok engelle karşılaşmanızdır. Bu yüzden onları doğru bir şekilde düzenlemeniz gerekecek ve açılan kartların sayısı sürekli olarak görünecektir. Sıralamanız gereken kart sayısı da artacak ve doğru kartı bulmakta zorlanıyorsanız ekranın sağ tarafında bulunan desteye tıklayarak daha fazla kart eklemeniz gerekecek.

Solitaire: Decked Out – Klasik Klondike Kart Oyunu Solitaire: Decked Out – Klasik Klondike Kart Oyunu

KART TEMALARININ KİLİDİNİ AÇIN VE YARDIM KULLANIN

Solitaire: Decked Out’ta bulunan dikkat çekici bir nokta, bu oyunun içindeki kartların temasını kolayca değiştirebilmenizdir. Solitaire oyununu oynarken yeni bir deneyim yaşamanızı sağlar. Aynı zamanda oyun sırasında rastgele kartlar açıp belirli bir miktar para, seviye tamamlama veya oyunun gerektirdiği başarıları tamamlama gibi birçok para kazanma fırsatı da bulabilirsiniz.

Oyuncular bu oyunda kazandıkları parayı kullanmak için motive olacaklar ve birçok farklı seviyeye katılacaklar. Aynı zamanda, oyun bazen oyuncuya zorluklar da getirir, bu nedenle oyun size doğru hareketi bilmeniz için bir ipucu mekanizması verir. Tabii ki, ipuçlarını kullanma sayısı tamamen sınırlıdır, bu yüzden bu yardımı seçmeden önce dikkatlice düşünün. Elbette oyun size etkileyici bir eğlence zamanı getirecektir.

Oyuncular, oyunda birçok zorlukla klasik solitaire oyununa geri dönecekler:

  • Oyuncular, rastgele düzenlenmiş kart sırası ve kartları yerleştirebilecekleri yerler aracılığıyla desteyi mantıksal olarak yeniden düzenlemeye çalışacaklardır.
  • Değeri mevcut karttan düşükse, istedikleri kartı hareket ettirebilir ve yeni bir konuma yerleştirebilirler.
  • Başarılarınızı doğru bir şekilde takip edebilir ve seviyeyi tamamladığınız için ödüller kazanabilirsiniz.
  • Bu oyunda para kazanmanın birçok yolu vardır ve oyuncular karmaşık sorunları çözmeye yardımcı olabilir.
  • Oyun, oyuncuların bu klasik solitaire deneyimini değiştirmek için kullandıkları destenin temasını özelleştirmelerine olanak tanır.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız Solitaire: Decked Out ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir