Solitaire
Solitaire

Solitaire: Cooking Tower 1.4.6 MOD APK (Sınırsız Yıldız, Kilitsiz) indir 2022


Solitaire: Cooking Tower, topluca restoran olarak bilinen çok katlı bir kule oluşturmak için kartların oynamasına ve düzenlenmesine dayanan heyecan verici bir restoran inşa etme oyunudur.

Android Android Kağıt
4 ( 983 puan )
Fiyat: $0
İsim Solitaire
Yapımcı Sticky Hands Inc
Tür Kağıt
Boyut 98MB
Versiyon 1.4.6
MOD Sınırsız Yıldız, Kilitsiz
Orjinal Google Play
Solitaire is the most famous version in the Solitaire series of publisher Sticky Hands Inc
Mod Version 1.4.6
Total installs 500,000+
  • 1. Kilit öğesi 100, sarı yıldız ve mavi yıldız 100 100
  • 2. Mağazadaki ücretli planlar ücretsiz olarak satın alınabilir (sahne satın alınamaz) ve İnternet'e bağlı olmaları gerekir.
  • [Hatırlatma]: Oyuna girmek için lütfen ağ bağlantısını kesin, aksi takdirde kart yüklenir, bazı modeller kartı yüklemeyi durdurur, lütfen bilimsel bir İnternet bağlantısı kullanın.


İndir (98MB)

Solitaire: Cooking Tower, Solitaire kart türünü ve inşaat oyunu türünü birleştiren bir oyundur. Kombinasyon, tamamen yeni ve farklı bir oyun stili getiriyor ve oyunda oldukça fazla mutasyon yaratıyor.

Solitaire : Pişirme Kulesi

Restoranın ve katlarının inşası tamamen oyununuzun sonuçlarına bağlıdır ve oyun ayrıca düzenli olarak gerçekleşen, benzersiz ve yüksek değerli ödüller sunan etkinliklere sahiptir. Böylece oyuncular yetenekleri ve oyun tarzları ile koleksiyonlarını ortaya çıkarabilirler. Kartları düzenleyin ve restoranınızı olabildiğince mantıklı ve verimli bir şekilde inşa edin.

RESTORANINIZI YAPIN

Oyundaki restoran tamamen kartların düzenine ve oyunun sonucuna göre inşa edilmiştir. Ancak restoranın düzeni ve tarzı tamamen oyuncuya bağlıdır. Restoranın katları birbirine bitişik olarak inşa edilmiştir ve düzenlemenize göre bir süreklilik içinde yer almaktadır.

Katlar bir araya gelip tamamlandığında bir restoran tamamlanmış oluyor. Restoranınızda sosisli sandviç, hamburger, Çin yemeği gibi yemekleri özelleştirebileceksiniz… Her şey size bağlı. Bu yüzden kartları düzenlemeye çalışın ve restoranı kendi tarzınıza göre tamamlayın, kendinize yeni bir tasarım, benzersiz yemekler, özel stiller ve kendi oyun tarzlarınızı seçin.

Solitaire : Pişirme Kulesi Solitaire : Pişirme Kulesi

ÇEKİCİ ÖDÜLLER

Tüm oyunların seviyeleri tamamlama ödülleri vardır ve Solitaire: Cooking Tower bir istisna değildir; Her seviye tamamlandıktan sonra, seviye sonuçlarına göre ilgili ödülleri alacaksınız. Şanslıysanız, özel ödüller alabilirsiniz. Ödüller, masayı güzelleştirmeye veya restoran manzarasını oyuncunun tarzına en iyi şekilde uyacak şekilde değiştirmeye yardımcı olacak görünümleri içerir. Oyun ekranına göre belirlenen ödüllerin yanı sıra daha değerli hediyeler kazanma fırsatına sahip olmanız için toplu ödüller de bulunuyor.

KLASİK SOLITAIRE OYUNU

Solitaire kart oynama türü, oyunculara, özellikle de klasik oyunlar oynayanlara kesinlikle yabancı değil. Klasik oyunlar, eğlenceleri ve nasıl oynanacağına ve en iyi sonuçları düzgün bir şekilde elde etmek için nasıl düzenleneceğine dair yüksek yargıları nedeniyle genellikle birçok Solitaire kart türüne sahip olacaktır.

Solitaire: Cooking Tower, aynı oynanışla size geleneksel Solitaire deneyimini yaşatır ve bunu kendi restoran binası tarzınızla birleştirerek onu yükseltir. Kendi yetenek kartlarınızla kazanın, kartları makul bir şekilde düzenleyin ve geleneksel kart oyunuyla bir restoran da inşa edin!

Solitaire : Pişirme Kulesi Solitaire : Pişirme Kulesi

ANA ÖZELLİKLER

  • Çok düşük bellek kullanımı ile hafif oyun.
  • Kolaylık sağlamak için hem Android hem de iOS işletim sistemleri için entegrasyon.
  • Değerli ödüller içeren düzenli etkinlikler.
  • Oyun görüşlere saygı duyar ve oyuncuların şikayetlerine ve katkılarına olumlu yanıt verir.
  • Oyun yapılandırması çoğu cihaz için uygundur. Grafikleri işlemede zorluk yok.


İndir (98MB)

Artık indirmeye hazırsınız Solitaire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSticky Hands Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir